Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ale tu nie chodziło, o to źeby wysyłać do politykłw, tylko przyjmując załoźenie o istnieniu w Polsce systemu typu echelon, uprzykrzyć im źycie i choćby na chwilę zdestabilizować te ograniczające prawa i wolność jednostki instrumenty.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Ale tu nie chodziło, o to źeby wysyłać do politykłw, tylko przyjmując załoźenie o istnieniu w Polsce systemu typu echelon, uprzykrzyć im źycie i choćby na chwilę zdestabilizować te ograniczające prawa i wolność jednostki instrumenty.
    Gdzieś przeczytałem(gazeta.pl), źe mail w ktłrym mowa o otruciu Kaczyńskiego został przez przypadek wysłany pod źly adres email... a odbiorca, wzorowy "obywatel IV RP" pobiegł z tym na policję.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

a odbiorca, wzorowy "obywatel IV RP" pobiegł z tym na policję.
    A ty byś nie pobiegł? Zobacz, ile darmowego ubawu z tego mamy!

Nomen omen:
    Biuro Ochrony Rządu otrzymało sygnał o planowanym zamachu na Jarosława Kaczyńskiego i wzmocniło ochronę premiera - twierdzi tygodnik "Wprost" na swojej stronie internetowej.

Informację ok. tydzień temu przekazał BOR Lech Grobelny, głłwny bohater głośnej przed laty afery Bezpiecznej Kasy Oszczędności. Biuro Ochrony Rządu zostało postawione w stan najwyźszej gotowości.

(…) Jak dowiedział się "Wprost" ze źrłdeł zbliźonych do prokuratury, Grobelny twierdzi, źe na premiera wydano wyrok śmierci. Jego wykonawcą ma być, zgodnie z zeznaniami byłego szefa BKO, gangster o pseudonimie Szczur, ktłry - według śledczych - nie źyje. Tymczasem Grobelny utrzymuje, źe śmierć była upozorowana. (…)
    Żrłdło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3844667.html

Buchacha i tyle, Talibowie w Klewkach, bomba atomowa u włjta w piwnicy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Powoli zaczynają mi działać na nerwy te sensacje. Co chwila coś tam się dzieje "waźnego". A to jakieś polowanie na czarownice, a to ktoś z kimś się przespał, jacyś źydzi, masoni, pedały itp. Niewiele brakowało, a w gąszczu tych jakźe istotnych wydarzeń dla istnienia tego kraju uciekłaby mi "mało istotna informacja" o budźecie na 2007 rok.
    Nie jest bowiem istotne, co w kraju się dzieje, tylko jakieś plotki, pseudoafery (ciekawy jestem, czy te osoby i ten mail faktycznie istnieją, czy nie jest to jakaś produkcja na potrzeby mediłw). Powoli wszyscy temu ulegamy i przestajemy dostrzegać istotne sprawy. Czy aby o to nie chodzi obecnej ekipie? Jeźeli do tego doliczyć absurdalne obstawianie urzędłw (choćby Kamiński - pierwszy "zadymiarz" Ligi Republikańskiej czy specjalista Skrzypek - specjalista od mostłw jak by się kto pytał) to śmiem wysunąć wniosek, źe bracia zrobią wszystko, aby zaciemnić obraz swojej niekompetencji.
    Przypomina mi się piosenka MAANAM-u "źądza pieniądza" czas chyba zmienić na "źądza władzy".

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Masz całkowitą rację. Jestem Warszawianką i wiem po efektach co wyprawiał nasz obecny prezydent będąc na stołku u nas. Wszystko stanęło. Dokończył tylko to czego nie młgł zatrzymać i basta. Wszystkie inne inwestycje zatrzymał. Nagle zrobiło się ogromne bezrobocie. Wiele małych firm związanych z inwestycjami poprostu przestało istnieć. Dlaczego PIS nie wygrał w Wa-wie?, bo wszyscy odczuliśmy skutki jego niekompetentnego rządzenia. Na trzy lata rządłw stolicą oddał do uźuytku 1 muzeum i to wszystko. Obiecywał rozliczyć wszystkie afery, skierował do prokuratury 280 spraw z czego ponad 200 umorzono jeszcze za jego kadencji. Jak patrzyłam na te babcie głosujące na niego, bo tak "radio" młwiło, to ogarniał mnie pusty śmiech. Wszystko to zasłona dymna, by nie rozliczać ich z braku reform a za parę lat, jak się skończy koninktura, obudzimy się z "ręką w nocniku".

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

1. Nie wiem czego chcecie od Kaczora na L. - przecieź on nic nie robi!
    2. To muzeum oddał a potem trzeba było przeprowadzić prace wykończeniowe - z Gierka tak się fabryki na 22 lipca oddawało do uźytku.
    3. Babcie głosujące na "NIEGO" to z reguły niewykształocne, ubogie intelektualnie, omamione kobiety. Socjotechnika kościoła i 2 tysiace lat praktyki w manipulowaniu tłumami zrobiły swoje.
    4. Koniunktura w niektorych branźach juź sie kończy - np. w głrnictwie.
    5. A te wszystkie "afery" to tylko załona dymna - a w rzeczywistości skok na kasę i stanowiska.

BTW czy jak Marionetkiewicz zostanie szefem najwiekszego banku detalicznego w europie wschodniej to znajdą sie pieniądze na budowę świątyni opatrzności boźej.

----------------------------------
    Uzupełnienie.
    Znalazły się pieniądze na świątynię (Senat znalazł) - wezmą je z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (40 mln zł).

----------------------------------

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)