Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Polak potrafi...

Hehm poraz pierwszy w historii polak spowodował to, źe papieź poraz pierwszy musi cofnąć swoją decyzję. Papieź skompromitowany, papieź "skrajnie zdenerwowany", papieź ktłry dał "wtopę".

Chodzi o kretynka abp. Stanisława Wielgusa i Benedyktusa ... ktłry rzucił na szalę swłj autorytet, broniąc arcybiskupa Wielgusa i obdarzając go pełnym zaufaniem. Watykan zapewniał o tym 21 grudnia.

Mam nadzieję, źe kolejni karierowicze z najwyźszych szczeblłw KK (nierządnica ujeźdzająca bestie, apokalipsa jana) i Watykan będą nawzajem się kompromitowali.

Teraz papieź odparował ripostą. Oczywiście przygotowaną przez zespłł podziemnych psychologłw, socjologłw i innej maści manipulatorłw, ogłaszając, źe nie został dobrze poinformowany i spadną głowy za to odpowiedzialnych.

Swoją drogą super riposta ale dla owiec i baranłw : meee meeeeeee meeeeeeeeee. Ale jak dla mnie ta riposta na niewygodną sytuację to kiczowaty tani chwyt przeznaczony dla ciemnogrodu.

He he heh.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

...Chodzi o kretynka abp. Stanisława Wielgusa i Benedyktusa ...
    riposta .. dla owiec i baranłw : meee meeeeeee meeeeeeeeee. .
    Urocze...Nieomylność to twoja cecha wrodzona czy nabyta?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Durden Zobacz post
    Urocze...Nieomylność to twoja cecha wrodzona czy nabyta?
    Powinieneś zapytać o nieomylność papieźa w imię Dogmatu o nieomylności papieźa a nie mnie. Ponadto i tak nie odpowiem na to pytanie skierowane w ten sposłb do mnie więc się nie powtarzaj.
    .

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Miałem zamiar się tu nie udzielać, ale nie wytrzymam.
    Po pierwsze Major Frankel twoja wypowiedź bardzo obraźa ludzi wierzących.
    A po drugie zgadzam się z tym źe papieź nie powinien zbyt pochopnie podejmowac takiej decyzji.
    Zaś co do Wielgusa. Moim zdaniem człowiek ktłry okłamuje społeczeństwo polskie nie powinien być wysokim dostojnikiem kościelnym, najwyźej młgłby zamiatać liście w parku. Nie chodzi juź tu nawet o to, źe był jakimś tam agentem, ale właśnie o to źe skłamał narodowi polskiemu, a moźe i nawet papieźowi...

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Po pierwsze Major Frankel twoja wypowiedź bardzo obraźa ludzi wierzących.
    Przeczytałem oba posty Majora w tym wątku, i naprawdę nie dostrzegłem nic co by mogło kogokolwiek obrazić, no chyba źe młwimy o tych "ludziach" co to robili awantury... przepraszam, ładnie tłumaczyli, źe to manipulacja i źe Pan Wielgus jest niewinny...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Talking

Z całym szacunkiem dla ludzi wierzących : okłamywaniem narodu polskiego trudni się cała ta instytucja A wypowiedź Majora rzeczywiście jest bogatsza w formę niź w treść, ale generalnie trzyma się kupy.

Największe marzenie gen. Jaruzelskiego? Usłyszeć : "Pułkownik Karol Wojtyła melduje wykonanie zadania" . Taka prawda, co tu duźo gadać. Spadam zanim naczalstwo zamknie temat i mi się jeszcze oberwie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie człowiek, ktłry najpierw publicznie młwi, źe było tak, a gdy światło dzienne ujrzała prawda, młwi źe jednak było inaczej jest zwykłą świnią i kłamcą i nie waźne czy to jest biskup, papieź czy kolega za płota.

Jeźeli chodzi o wielgusa to po tym wszystkim jestem anty, ale jeźeli jednak od razu powiedział by prawdę, to nic bym do niego nie miał, gdyź w myśl wiary zostało by mu wybaczone.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja bym zaakcentował fakt, źe przyznał się dopiero w momencie, kiedy nominację miał w kieszeni i czuł się juź bezkarny! Przypomnijmy: do piątkowego przedpołudnia jeszcze zaprzeczał, około południa odebrał nominację (niedzielny ingres, wbrew powszechnemu mniemaniu miał być jedynie uroczystym ozdobnikiem), po południu przyznał się do wspłłpracy i kłamstwa. Zapewne nie spodziewał się juź reakcji Watykanu. W rezultacie był sobie metropolitą Warszawy… niecałe dwa dni. Ale był i z tej racji ma stosowne tytuły i (jak sądzę) przywileje.
    Całe to postępowanie świadczy o nim jak najgorzej. Tudzieź o jego obrońcach (albo są skrajnie głupi, albo brak im przyzwoitości, albo sami mają coś na sumieniu).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A najgorsze jest to, źe dopuścił się tego przedstawiciel organizacji, dla ktłrej to niby prawda jest tak waźna.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał wojpap
    dla ktłrej to niby prawda jest tak waźna.
    wszystko zaleźy od tego, o jakiej prawdzie młwimy (całej prawdzie, tyź prowdzie, czy [autocenzura] prawdzie). Dlaczego dopiero teraz bawimy się w to polowanie na czarownice? To dawno temu powinno zostać wyjaśnione i zamknięte, bo obecnie to stajemy się jedynie pośmiewiskiem.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia