Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 157
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał asia218 Zobacz post
    to po co myslisz o kochanej wlasnie w tym momencie kiedy przechodzisz kolo ladnie udekorowanej wystawy?
    Myślę cały czas. Na szczęście ostatnio mało po mieście chodzę.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

roosterek blagam ......
    co to za przyjemnosc jest kupic prezent sobie samej ?
    marcin masz racje jak duzo myslisz o swojej ukochanej to lepiej zostan w domu bo twoj budzet tego nie wytrzyma

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej to wziasc portfel a karte zostawic w domu

Ja ze swoim Lubym jeździmy sporo po Polsce na różne koncerty, np. za tydzień wybieramy sie do Szczytna na Hunter Fest!!
    A tak na codzien to lubimy spacerowac i poszalec w klubie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja mojej sympati kupuje ksiązki Ostatnio sprezentowałem jaj Zlodziejkę Książek, a między kartkami bilet do kina wyszło niezle.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no może nie z żołędzi....

....ale jedzonko to z pewnością dobry pomysł. Fajnie jak para robi je razem, proponuję zrobienie np. sałatki (2 zupki błyskawiczne, kurczak, kukurydza, papryka, oliwa z oliwek, przyprawy z zupki, odstawić na 2 godzinki, żeby makaron ładnie rozmiękł), przez ten czas możecie wejść na stronkę nudle knorr i puścić tekst w nawijarce, potem możecie sącząc winko obejrzeć film ciekawy (polecam Persepolis), sałatka zaostrzy apetyt na coś więcej, zrobił sie wieczór więc możecie wybyć na lodowisko, do jakiegoś klubu......jest wiele możliwości iwo:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

może na jakaś imprezę sportową wyskoczyć np. mecz żużlowy, mecz koszykówki czy innej dyscyplinie. może warto dla zdrowia pochodzić po lesie "nordic walking". Ewentualnie wypad nad jezioro i obserwowanie przyrody i odpoczynek na jej łonie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak fajnie spędzić czas ( i niedrogo) ? Wybrać się na majówkę nawet w marcu (oczywiście gdy pogoda na to pozwala - nie sądzę żeby było fajnie być cały przemoczony ) . Bardzo tanio, Romantycznie (jestem pewny że znajdzie się zakątek dla pary, chyba że te zielone miejsce to palma na rondzie de gaulla w warszawie ) . Każde większe miasto posiada duży park, lub lasek w granicach.
    Co do jedzenia, to nie musi być go dużo (przecież nie idziemy się do restauracji nażreć że tak się brzydko wyrażę) ważne by było lekkie , a zarazem widać że włożyło się w to serce . A jak wszystko na to nie pozwala ? Np. w zimie lub coś . To zawsze przecież można także do lasu pójść i porzucać się śnieżkami ( lekko dla zabawy, a nie żeby doprowadzić do tragedii ) .W ostateczności można jakąś komedię romantyczną obejrzeć (lecz dla niektórych to pewnie tragedia) . A i tak każdy wie że wszyscy tutaj liczą na 3K

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jak fajnie spędzić czas? ja uwielbiam spędzać czas z moim mężem i moim synkiem. Lubie taka pogodę jaka dziś jest za oknem, piękne słoneczko, ciepły wiaterek i dłuugie spacery po parku lubię też spędzać czas z kumpelą, takie babskie pogaduszki a jak potrzebuję chwili spokoju, chwili dla siebie to uwielbiam spędzać czas przed dobrą książką, książką życiową, która daje mi motywację i inspiruje na wielu płaszczyznach. Książki o sensie życia, o realizacji marzeń to te książki które lubię najbardziej.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

my to z kolei mamy problem bo za dużo pomysłów na spędzanie wolnego czasu a czasu za mało

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

My pomyslow tez ciagle mamy za duzo.

Polecam: gory, spacery, rowery, ryby, jeziora, zaglowki, ogniska, grille itd.
    teatr, kino, koncert, lody, itp., basen, scianka wspinaczkowa, tenis i wszystko co lubicie.

Mozliwosci jest cale mnostwo

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)