Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 157
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Fajnym pomysłem jest też odnowa biologiczna na dużych basenach, mozna np. pochodzić po różnych saunach i w miedzyczasie wskoczyć do lodowatej wody (oczywiście nago ) Mój lubu niedawno zafundował mi profesjonalny masaż u masażysty-właściwie masażystki Było super i bardzo relaksująco Od 3 lat chodzimy tez na noce muzeum, niesamowicie się zwiedza różne galerie i wystawy o północy, no i taki fajny nastrój jest.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Red face Mój Pomysl

MÓJ POMYŚŁ DZIAŁA, RAZEM GOTUJEMY I ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ MÓJ CHŁOPAK NIE MA ZDOLNOŚCI KULINARNYCH I SAM Z SIEBIE SIĘ ZA TO NIE BIERZE, ALE LUBI MOJĄ KUCHNIE KIEDY UCZESTNICZY W PRZYRZĄDZANIU( TU MI COŚ PODA, TAM SŁOIK ODKRĘCI, MOŻE PRÓBOWAĆ, COŚ POKROIĆ,)
    JEST ZADOWOLONY Z TEGO, ŻE SIĘ WŁACZYŁ I BAARDZIEJ MU SMAKUJE, A PRZY OKAZJI SIĘ UCZY, POTEM KLASYCZNIE DOBRY FILM PRZY ZAREŁKU I NAJLEPSZY SPALACZ KALORII:grin: :grin:
    CZĘSTO TEŻ ROBIMY JDNODNIOWE WYCIECZKI I NA ZMIANE POZNAJEMY SWOJE PASJE, NP. JA IDĘ Z NIM NA MECZ, ON ZE MNĄ DO TEATRU I CO?
    NAGLE OKAZAŁO SIĘ, ŻE MAMY WSPÓLNE PASJE:roll: :roll:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja planuję na andrzejki romantyczny weekend gdzieś daleko, bo mój luby znalazł fajną promocję dla studentów w Locie na bilety lotnicze. Jeszcze tylko musimy zdecydować, dokąd chcemy polecieć. Myślę, że to też fajny sposób, żeby miło spędzić czas i do tego zdecydowanie podnosi temperaturę w związku.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Można też zrobić coś tak szalonego jak mój chłopak ostatnio na andrzejki. Wynalazł w locie promocje na bilety lotnicze dla studentów i zabrał mnie na romantyczny weekend do Lizbony, bo jestem zakręcona na punkcie tego miasta. Zatrzymaliśmy się w hostelu, zwiedzaliśmy i oddychaliśmy atmosferą miasta. Było cudownie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pare pomyslow dla pary

Razem mozna gotowac np. dla przyjaciol, bo wtedy panuje fajna budujaca atmosfera. Razem mozna chodzic po gorach i skoczyc ze spadochronu, bo to emocjonujace przezycie, ktore jeszcze bardziej was jednoczy.Razem mozna kupic lunete i obserwowac gwiazdy, bo to romantyczne.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem nie ma idealnego przepisu.
    To tak jakby spytać:
    "Czy możecie mi powiedzieć jaka jest najbardziej idelana pozycja w łózku abyśmy z partnerka obydwoje byli zadowoleni ?"

Tu potrzeba znać upodobania Pani i Pana.
    Dla niektórych romantyczna kolacja na moście to szczyt marzeń.
    Inni wolą biegać nago po lesie i ich to cieszy.
    IMHO recepty nie ma.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Scrabble oraz Eurobusiness

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zwłaszcza, jak się w ciekawy sposób zmieni reguły, na przykład doda oddawanie fantów w zastaw. Albo wykonywanie karnych poleceń.

Ja miło spędzam czas grając w szachy

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jak milo spedzic czas?

Sposobu na milo spedzony czas jest bardzo,ale to bardzo duzo.Oczywiscie zalezy czy spedzasz go sam/sama,czy z partnerka/partnerem.Mlodzi maja tyle czasami pomyslow,ze az trudno jest za nimi nadazyc.Tak,ze dziwie sie,ze pytasz o takie rzeczy,skoro samemu mozna cos ciekawego wymyslec,A juz we dwoje pomyslow moze byc cala gora.Romantyczny spacer,kino,teatr,kawiarnia,wycieczka gdzies do znajomych,rodziny,jakies wspolne gry i zabawy,dyskoteka,spotkania z klasa itp,itd.Przeciez nie potrzeba wam mlodym niczego sugerowac,bo najlepiej sami wiecie jak sie dobrze zabawic i co robic z wolnym czasem.Pozdrawiam i powodzenia w wyborze odpowiedniego sposobu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)