Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Okazuje się, że przy okazji każdego remontu można się zastanowić nad jakimiś innowacjami w mieszkaniu. Sęk w tym, że często przychodzą one do głowy już po fakcie. Albo nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że mogliśmy wprowadzić jakieś ciekawe udogodnienia. Warto więc popytać specjalistów. Można zajrzeć np. na stronę spam i tam skontaktować się z obsługą - zawsze są pomocni w sprawie budowy, remontu, czy wystroju.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mam pytanie. Mam dwójkę małych dzieci i wiecznie brudne ściany... Niedługo zabieram się za remont czy moglibyście podpowiedzieć jakich farb użyć żeby utrzymanie ścian w czystości było łatwiejsze? Z góry dziękuję

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Farby, które można 'myć' przy pomocy czystej wody stają się lepsze z roku na rok. U siebie pomalowałem Dekoralem i przyznam, iż efekt jest niezły. Zmywanie brudu ze ścian nie jest trudne, byle bez detergentów (i o ile nie jest to uciążliwy brud, np. tłuste plamy). Uważaj na to, by nie kupować np. białej farby o podwyższonej trwałości (kusi ceną) i dodawać do niej pigmentu. Może i daje to więcej możliwości manipulowania kolorem, ale przy próbie mycia na bank powstaną zacieki z pigmentu.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Znajomy polecał coś, co nazywał farbą lateksową.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Muszę o tym poczytać, przyznam szczerze, że pierwsze słyszę ;p

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

na stronie ikei jest fajny program, przydatny do przemeblowań. Można sobie przestrzennie zobaczyć pokój jak będzie wyglądał po przemeblowani. Jedyny minus to taki, że można uzywać jedynie mebli ikei, ale za to jest prosty w użyciu i wylicza ile zapłacimy za meble robiąc zakupy w owej sieci.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A, i używałam akrylowego duluxa - "słonecznej terakoty". O ile dobrze pamiętam większość pomieszczeń mam pociągniętych ich farbami - nie narzekam. Z myciem nigdy nie miałam problemów, choć może dlatego, że nie mam mi ich kto za często brudzić.

mezo
    Gość

Odp: malowanie, projektowanie wnetrz

Ja do wykończenia mieszkania używałem tradycyjnej śnieżki - głównie koloru białego, chociaż w salonie skusiliśmy się z żoną na delikatny beż. Zamawialiśmy w sieci gdzie skusiła nas niska cena: http://nexterio.pl/16579,16572,16572...ewnetrzne.html - jak możecie sobie zobaczyć w Nexterio są dość dobre kwoty tak więc warto jest się zainteresować.
    Na początku miałem pewne obiekcje do zakupu jednak okazało się, ze farba ma obecnie ulepszoną formułę tak więc dobrze się ją używa.
    Pozdrawiam.

ulik
    Gość

W sieci jest mnóstwo filmików instruktażowych. Przejrzyj je i zacznij działać.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Żagań
    Siła Reputacji
    0

Ja użyłem farb decoral i są świetne, można po nich szorować.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)