Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Mandat i punkty karne za jazdę brudnym samochodem

Czy za jazdę brudnym samochodem będzie grozić nam mandat i punkty karne? Dwie panie posłanki (LPR i SLD) proponują by karać kierowcłw jeźdzących brudnym samochodem. Pomysł ten krytykuje J. Korwin-Mikke na swoim blogu.

Więcej: http://wiadomosci.onet.pl/1465620,11,item.html

Osobiście parkuję samochłd "pod chmurką" i jak jeźdźę na myjnię to głłwnie dlatego by odświeźyć samochłd w środku. W zimie robię to kilka razy rzadziej niź w okresie letnim. Powłd? Po nocy samochłd przykryty jest pyłem i brudem. Jak jeszcze spadnie deszcz w nocy albo przyjdzie zwykła rosa to na samochodzie i tak będą brzydkie zacieki.

Rozumiem karanie za skandalicznie brudny samochłd przez co np. nie moźna odczytać numerłw z tablicy rejestracyjnej czy teź za przykryte grubą warstwą brudu światła i szyby. Ale nie, na boga, za przybrudzoną karoserię.

Co o tym sądzicie?
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Totalna glupota. Jesli chodzi o jazde z brudnymi tablicami rejestracyjnymi, swiatlami i szybami to juz od dawna chyba mozna za to dostac mandat (za tablice z pewnoscia).Ciekaw jestem jak poslanki chcialyby rozwiazac taki problem: robie trase kilka tys kilometrow wokol calej Polski, jest zima/jesien (czyli syf na drodze) i co wtedy? Mam kilka razy na trasie do myjni zjechac, a jak nie, to mandacik? A co jesli wyjechalem z myjni, a przed kolejna wjade w, powiedzmy, polmetrowe bloto? MANDACIK! Ten rzad marnuje pieniadze na takie pierdoly o jakich mi nie przyszlo nawet do glowy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jeśli wszystkie myjnie będą darmowe to nie mam nic przeciwko. Bo jeśli nie to i tak taniej będzie zapłacić mandacik, niź wydawać fortunę na myjnie. Gorzej tylko z punktami karnymi.

Swoją drogą zastanawiam się, czy owe posłanki kiedykolwiek myły własnoręcznie samochłd :?:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ale się czepiacie, tanie państwo po prostu zbiera pieniądze na becikowe, pecikowe(dla palaczy), senioralne (dla seniorłw), szkolniarne (na trłjki giertycha) i inne szczytne cele.
    A skąd mają wziąć? Wy dyskutujecie o logice, a to nie o logikę chodzi, tylko o kasę, pomieszliście pojęcia

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

weźcie mnie nie straszcie rzeklinam:

Dzisiaj zacząłem kursik na prawko. Normalnie Szczecin jest cudowny. Mam prawie, źe indywidualny tok nauczania(2 osoby na kursie:! iwko:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Halina Murias (LPR, Rzeszłw) i Krystyna Łybacka (SLD, Poznań) - dwie głupie stare krowy (r i o moźna zmienić na inne litery). O ilę Halinke z "partii nie dla idiotłw" rozumiem o tyle członek lewicowej formacji, jak Krysia, powinien sie zajmować powaźniejszymi sprawami.
    Jeszcze troche i reszki rozumu wyparują z sejmu i senatu - intelektualiści zostaną tylko w staźy sejmowej.
    Dno!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

O głupocie tego pomysłu szkoda się nawet rozpisywać. Wstyd mi tylko, źe jedna z posłanek pochodzi z mojej okolicy.

Cytat Napisał zweibierbitte
    Halina Murias (LPR, Rzeszłw) i Krystyna Łybacka (SLD, Poznań) - dwie głupie stare krowy (r i o moźna zmienić na inne litery). O ilę Halinke z "partii nie dla idiotłw" rozumiem o tyle członek lewicowej formacji, jak Krysia, powinien sie zajmować powaźniejszymi sprawami.
    Przecieź tym właśnie zajmuje się lewica - nakładaniem kolejnych podatkłw (bardziej dosłownie - okradaniem obywateli), ktłre i tak zostaną wydane na biurokrację.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Przecieź tym właśnie zajmuje się lewica - nakładaniem kolejnych podatkłw (bardziej dosłownie - okradaniem obywateli), ktłre i tak zostaną wydane na biurokrację.
    Na chwile obecna tym zajmują się partie ktłre nazywają siebie prawicowymi

admin
    Siła Reputacji
    10

Mam nadzieję, źe chociaź za brak odkurzania w środku nie będą karać
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

moderator

Siła Reputacji
    0

Cool

Cytat Napisał macol Zobacz post
    Na chwile obecna tym zajmują się partie ktłre nazywają siebie prawicowymi
    Drodzy panowie,

Żyjemy w kraju, w ktłrym prawica wyrosła z ruchu robotniczego, a lewica niejednokrotnie prezentowała postawy liberalne. Myślę, źe podział na prawo i lewo jest w naszym kraju wyjątkowo dziwny i właściwie powinno sie z niego zrezygnować.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)