Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Po chwili zadzwonilem na błekitną linie i powiedzieli mi ze nie podpisalem umowy na zmniejszenie kosztów utrzymania łącza lecz na telefon o ktorym nikt wogóle nie wspominal -.- w umowie tez nic nie ma o telefonie.
    Jeżeli faktycznie nie masz nic na ten temat w umowie, to myślę że warto wybrać się do salonu tp, i tam próbować wyjaśnić co zaszło - być może to tylko pomyłka.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Z tego co wiem to powinieneś dostać potwierdzenie umowy na piśmie i wzór wniosku od odstąpienia od umowy. Jeśli tego nie masz to zdaje się masz prawo na wypowiedzenie umowy w ciągu trzech miesięcy.

Witam. Mam podobny problem. Otóż zadzwonił do mnie konsultant z informacja o tym ze tp obniża od lipca cenę za utrzymanie łącza, co niby wiązało się z tym, ze trzeba było aneks do umowy podpisać. W związku z tym ze wcześniej mi oferowali natarczywie linie telefoniczna by ja zawiesić. Zapytałem się konsultanta, czy to nie jest przypadkiem zawieszenie linii. Otrzymałem odpowiedz, ze nie, bo po prostu obniżają cenę. I jak się okazało bez podpisywania żadnych umów, aneksów dostałem fakturę z nowym numerem telefonicznym, powiększoną o kwotę abonamentu za telefon na 24 miesiące, (umowa od neostrady wygasa za 6 miesięcy). Mam pytanie czy mogli tak zrobić bez mego podpisu i oszukując na linii. Proszę o pomoc, co w tej sprawie mogę zrobić. Z góry Dziękuje i Pozdrawiam.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie ma na co czekać.Do telepunktu złóż na piśmie opis sytuacji.Jasno napisz ,że żadnego telefonu nie chcesz.Faktury nie płać.Miałem podobnie kiedyś i dzwonienie w celu wyjaśnienia mija się z celem.
    Też zostałem oszukany przez pracownika infolini w podobnej sprawie i nic sie nie dało odkrecić przez telefon.Pomogło złożenie stosownego pisma za pokwitowaniem w telepunkcie.
    Z neostrady korzystam od lat i jestem bardzo zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez sgueeze ; 05-07-11 o 12:55

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)