Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

"Zerwanie" umowy z TPSA

Prosiłbym o pomoc: W Marcu kończy mi się umowa z tp na Neostradę, chciałbym ją rozwiązać wcześniej, gdyź mam juź dość płacenia takich kwot za takie wolne łącze, to po pierwsze. Po drugie chciałbym teź zrezygnować z telefonu stacjonarnego Powłd jest prosty nie uźywam go wcale a płace ten głupi abonament. Jak to wszystko zrobćc bezproblemowo.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zwaź, źe wg ich nowego regulaminu - z ktłrego wejściem w źycie miałeś prawo wypowiedzenia umowy - obowiązuje cię czas 30 dni przed zakończeniem świadczenia usługi przez TP (pamiętając o miesięcznym rozliczeniu abonamentłw). Przykład: Wypowiedziałem umowę TP 3. stycznia - usługę i opłaty mam do końca lutego
    Od 15 lutego aby korzystać z Neostrady nie musisz mieć abonamentu telefonicznego TP. Wprowadzili za to opłatę za utrzymanie linii (ok 26 zł).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zapraszam do neti

gg 10177642

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mam problem. Chc rozwiza umow z TP's... korzystajc z nowego regulaminu ktry wchodzi teraz w ycie dzieki czemu nie przysuguje TP'sie kara z tego tytuu ALE:
    Art. 32 regulaminu TP
    "TP powiadamia Abonenta o podwyszeniu cen usug telekomunikacyjnych z wyprzedzeniem co najmniej jednego Okresu rozliczeniowego. W przypadku braku akceptacji podwyszenia cen Abonentowi przysuguje prawo wypowiedzenia Umowy, w razie skorzystania z tego prawa TP nie przysuguje roszczenie odszkodowawcze, z zastrzeeniem zwrotu ulgi przyznanej Abonentowi"

To znaczy e jak mam internet z promocji to warto promocji mam im zwrci?!

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Nie. TP zmieniła takźe regulamin usługi, nie tylko cennik. IMHO tobie nie przyznano ulgi, tylko skorzystałeś z promocji. Doczytaj w regulaminie co oznacza wg TP pojęcie ulga i czy odnosi się to do promocji i daj znać.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

odp...

teraz mozna zrezygnowac z neostrady bez zadnych konsekwencji do 14 lutego!!! niezaleznie na ile masz ta umowe. mozna wziac internet np z Netii w zamian TP .zamawiasz abonament tel. socjalny w TP(28,06zl) i internet za np 60zl miesiecznie (512k/bs) w Netii(umowa na rok) razem 88zl miesieczne. Mnie to dalo oszczednosc 25zl miesiecznie ze 113zl. Trzeba pamietac,ze z TP internetu mozna zrezygnowac tylko do 14 lutego!!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dialog sie wycwanil i dla chetnych na przejscie przygotowali gotowy formularz
    Mozna go sciagnac stad:
    http://www.dialnet.pl/promocje_szcze...?objectID=1668

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Angry podsumujmy to wszystko...

Czyli tematy związane z rozwiązaniem umowy z neostr. można uznać za zamknięte gdyż minoł termin składania wniosków ??(14 luty) Czy jest jeszcze jakaś szansa np ( 7 dni od daty 14 lut ?) Ja się dopiero dziś dowiedziałem o takiej opcji A Z CHĘCIĄ BYM Z NIEJ SKORZYSTAŁ .
    Więc tak na zakończenie BY ROZWIAĆ WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI
    NIE MA JUŻ SZANS NA ZERWANIE UMUWY BEZ PONOSZENIA OPŁATY KARNEJ >>??
    NIGDY WIĘCEJ tp :zlosliwy_duszek:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jarosławie a nie możnaby po prostu zadzwonić do TPSa i się ładnie zapytać? Oni bardzo chętnie udzielają takich informacji ;-)

;/

Witam. Nie chcę zaczynać nowego wątku ale mam podobny problem. W lutym zawracano mi glowe abym podpisal umowe z tp na zmniejszenie kosztów utrzymania łącza o jakies 15 zl. Podpisalem tą umowe (mam interent 6mb/s i dotychczas placilem 89 zl za calosc czyli utrzymanie lacza 30 zl i internet 59) Po podpisaniu umowy miala byc aktywna od marca i co sie okazalo? Dzisiaj wszedlem aby sprawdzic nowa fakturę a tu do zapłaty mam 129 zl !!! Po chwili zadzwonilem na błekitną linie i powiedzieli mi ze nie podpisalem umowy na zmniejszenie kosztów utrzymania łącza lecz na telefon o ktorym nikt wogóle nie wspominal -.- w umowie tez nic nie ma o telefonie. Umowe podpisalem na poczatku lutego wiec 30 dniowa rezygnacja jest juz nie aktywna. Nie mam pojecia jak zerwać tą umowę. Prosze o szybką pomoc.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)