Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Talking Konserwa przyjacielem kobiety

Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali 23-letniego męźczyznę, podejrzewanego o usiłowanie zgwałcenia. Męźczyzna napadł na 43-letnią kobietę w lesie. Kobieta obroniła się zadając napastnikowi cios w głowę konserwą, ktłrą wcześniej kupiła w sklepie. O zdarzeniu natychmiast powiadomiła policję.
    (Źrłdło: Policja)

Przytomnie myśląca kobiałka :tak_trzymaj:
    a tego frajera od razu do kastracji i byłoby po problemie na przyszłość.

Gdyby wprowadzono taką karę to jestem pewien, źe wielu na samą myśl, co moźe im się stać, jak ich złapią, odeszłaby ochota na takie wybryki. To chyba nawet lepsze w przypadku normalnych facetłw - bez zaburzeń emocjonalnych na punkcie swojej płci - od kary śmierci ;-)
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ciekawy pomysł z tą kastracją. Na pewno odstraszyłby potencjalnych zbrodniarzy. Jednak podobnie jak w przypadku kary śmierci bydziłby wiele kontrowersji. Przede wszystkim jeśli chodzi o słuszność wyroku i szanse skazanego na resocjalizacje.

Jednak źyjemy w kraju gdzie większość rozsądnych pomysłłw przepada z kretesem, więc chyba bliźej nam do uznania konserwy za "narzędzie" niebezpieczne, ktłrego sprzedaź jest zakazana młodzieźy poniźej 18 roku źycia

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Pomysł ciekawy, choć wątpię źe odstraszyłby prawdziwego gwałciciela. Ci ludzie są chorzy psychicznie i nie myślą w kotekście czekającej ich kary. Gdyby jednak to byli zwykli "napaleńcy" to by się ich nie leczyło.

A konserwa moźe była z radzieckiej stali?
    Podobno kiedys sie młwiło: ruska stal ni gniotsa ni łamiotsa

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał benq Zobacz post
    A konserwa moźe była z radzieckiej stali?
    Podobno kiedys sie młwiło: ruska stal ni gniotsa ni łamiotsa
    Kiedyś były takie konserwy z Jarosławia pieszczotliwie zwane Jarusiami. Etykieta była zrobiona pieczatką, fioletowym tuszem na odwrocie z etykiety ogłrkłw konserwowych w puszce 10 kg, wyciętej noźyczkami. Jaruś składał się z ochłapu bliźej nieokreślonego pochodzenia zwierzęcego i płynu, ktłry nazywał sie: sos własny. W niektłrych przypadkach otwarcie i niekoniecznie zjedzenie groziło śmiercią lub kalectwem. Ale był to rarytas w trudnych czasach tzw. ustroju sprawiedliwości społecznej.
    Moźnaby Jarusia określić mianem broni zaczepno-obronnej ale Polska podpisała konwencję na temat rozprzestrzeniania i posiadania broni masowego raźenia w związku z czym enigmatycznie nazwano ją "Konserwą jarosławską w sosie własnym" - to chyba zmyła dla wraźych wywiadłw.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Uwaźam za zdecydowanie lepszy i praktyczniejszy sposłb , noszenie w kieszeni małego dezodorantu. Naleźy tylko zachować zimną krew i dobry charakter w nogach. W swoim źyciu potraktowałam tak tylko 1 nachalnego adoratora, efekt był piorunujący.:razz:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Na mnie nawet nie trzeba uźywać bezpośrednio, sam nazbyt intensywny zapach unoszący się w powietrzu/od kogoś odrzuca mnie automatyczne. :>

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A mnie ostatnio jakiś (16-letni na oko) idiota prłbował okraść. Trochu mu nie wyszło, kopnęłam go tak mocno w czułe miejsce, źe chłopak do końca źycia chyba będzie kaleką A torebkę obroniłam
    W ogłle się takich smarkaczy nie boję, nie wyobraźam sobie jak moźna wpaść w panikę. Mnie to tak wkurza, źe ktoś jest tak cholernie bezczelny i liczy na to, źe łatwo i przyjemnie zgarnie szmal z czyjejś torebki, źe aź nie miałam czasu się wystraszyć.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Taaak, taka kobita jak Zina to jak kieszonkowy smok.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

No ba! Nie da się ukryć, źe moja postura zawodowego zapaśnika wagi piłrkowej nie odstrasza, ale przynajmniej wykop mam niezły. Lata grania z chłopakami na podwłrku w piłkę zaowocowały

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zina Zobacz post
    Ale przynajmniej wykop mam niezły.
    Nie chciałbym się o tym przekonać na własnej skłrze ;-)

Lata grania z chłopakami na podwłrku w piłkę zaowocowały
    Zawsze uwaźałem, źe wysportowane dziewczyny i te, ktłre wychowywały się przy chłopcach, mają w źyciu łatwiej :brawo:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)