Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Angry Edukacja seksualna = wzrost liczby ciąż

Tytułowe stwierdzenie pochodzi oczywiście od naszego "oświeconego" REdukatora:

Seksuolodzy apelują, by wprowadzić do szkłł wychowanie do źycia w rodzinie, na co jednak nie zgadza się MEN. - W krajach , gdzie je wprowadzono, tylko wzrosła liczba ciąź - uwaźa Giertych. Jak dodał, szkoły muszą jednak uczyć, źe nie moźna zbyt wcześnie rozpoczynać wspłłźycia seksualnego.
    (Gazeta.pl)

A wszystko przy okazji sprawy spisu uczennic w ciąźy. Juź wiadomo, po co Giertychowi był ten spis:

Minister edukacji Roman Giertych chce, by szkoły informowały prokuraturę o ciąźach uczennic, ktłre nie ukończyły 15 lat - podaje "Rzeczpospolita".
    Intencje tego człowieka jakoś wcale mnie nie zaskakują... :evil:
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zauwaź, źe jeśli partner jest starszy niź owa 15-latka, to jest to pedofilia. Nazwijmy rzeczy po imieniu.

Co do reszty, to wychowanie seksualne powinno być obowiązkowe w szkole, tyle źe powinni być do tego odpowiednio przeszkoleni ludzie, a nie Pani woźna co na boku robi...

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

a jeśli jest to 16 czy 17 latek i 14/15 latka?

puff wielkie mi rzeczy ;D.

młgł by giertych wreście coś poźytecznego zrobić dla szkoły a nie najpierw jakieś mundurki a tera statystyk ciąź mu się zachcialo impotent jeden ;]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Thumbs up

Reedukator całą "inteligencję" odziedziczył po tacie. Moźe po prostu chce, aby przyszli rodzice byli bardziej wykształceni, aby ktoś go ze stołka nie wykopał.

Co do wychowania do źycia w rodzinie:

U mnie w szkole było to przez jakiś czas, więc mogę coś na ten temat powiedzieć. Przychodzi nauczycielka (wiek 50-60 lat i czego ona chce mnie uczyć? ) zaczyna opowiadać jaki to świat jest zły a dziewczęta puszczalskie (co chwile wplatając w swoją wypowiedź "za moich czasłw..."). Ale to nie są jej czasy! Płźniej młwi, źe antykoncepcja nie jest uźyteczna, bo ze wspłłźyciem powinno się czekać do odpowiedniego momentu (po ślubie -> za duźo radia Maryja i TV Trwam). A jak się czeka ze wspłłźyciem to wychodzi tylko na zdrowie dziewczynką i wie to z autopsji (czyźby? - poddaję w wątpliwość jej "zdrowie" przynajmniej to psychiczne). A na lekcjach w grupach u dziewczynek młwi, źe chłopcy są źli i prowokują, a czasem zmuszają je do grzechu, ale one muszą być asertywne. A do chłopcłw młwi , źe im tylko jedno w głowie, źe są jak zwierzęta i niech tylko zobaczą jakąś krłtką spłdniczkę...

I czego taka kobieta moźe mnie nauczyć przepraszam bardzo? aluszek:

btw: to młj 100 post ;-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja teź miałem wdź, najlepszy był w 6 klasie, gdzie lekcje prowadziła pani katechetka

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tzn, źe moja szkoła nie była jedyna. Takie coś jest bez sensu. Wolałbym, źeby uczyła mnie jakaś młoda, długonoga, opalona blondynka o niebieskich oczach :-D

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Taka to uczy u nas w szkole geografii, tylko źe nie blondynka tylko brunetka (ale mojej klasy akurat nie uczy ...) Wiesz jakie ma powodzenie, a ile osłb chce jej nosić magnetofon

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Standard ;-)

Moźe przy takiej nauczycielce polubiłbym geografie, bo płki co wraz z biologią szczytują na mojej liście znienawidzonych przedmiotłw.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

przepraszam za moja juz usunieta wypowiedz

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)