Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Pisząc o problemach XP z DOSem miałem na myśli tryb "zgodności"... któy działa jak dziala. Co lepszych produkcji z demo-sceny za cholerę nie ruszy.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

coz, trzeba sie z tym pogodzic, ze stare nie zawsze dziala z nowym
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Stare, ale jare, niektore dema do dziś mnie zachwycają.

[ups, off-topic? ]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał xarti
    Moesz sprobowac tym programem http://members.lycos.co.uk/pspnr1/pass_readers.zip
    Wycioga hasla z pliku config dat po rozpakowaniu mozesz przeczytac instrukcje w pliku gpr.txt. Albo jak chcesz sama sie pobawic w wycioganie hasla to:
    Kod:
    Aby dowiedzie si jakie haso ma jaka osoba trzeba otworzy folder gadu-gadu\users\osoba a w nim znale plik config.dat i otworzy go z notatnika.Haso znajduje si po ciagu znakw PASSWORD2. Kada litera w hale to dwie w pliku config.dat. Znaki s kodowane tak:

0=ad a=bg l=mg w=hh 
    1=bd b=cg m=ng x=ih 
    2=cd c=dg n=og y=jh 
    3=dd d=eg o=pg z=kh 
    4=ed e=fg p=bh 
    5=fd f=gg r=ch 
    6=gd g=hg s=dh 
    7=hd h=ig t=eh 
    8=id i=jg u=fh 
    9=jd j=kg v=gh 
    k=lg 
    =mj =mi =go =gm 
    =pj =pi =dp =dn 
    =jl =fk =ko =km 
    =pl =pk =ac 
    ~=oh `=ag !=bc @=ae 
    #=dc $=ec %=fc ^=of 
    &=gc *=kc (=ic )=jc 
    _=pf +=lc -=nc ==nd 
    [=lf ]=nf \=mf ;=ld 
    '=hc ,=mc .=oc /=pc 
    {=lh }=nh |=mh :=kd 
    "=cc <=md >=od ?=pd 

Jak s due litery to po kadej literze w pliku config.dat 
    od A do O jest E a od P do Z jest F
    powodzenia
    P.S. jak bedziesz probowac sciogac ten plik to cie przezuci na strone lycosa a po pieciu sekundach do czegos w rodzaju menu. Linki na bialym tle. tam wybierasz pass_readers.zip i juz mozesz sciagac.
    wszystko ladnie dziala ale dlaczego nie moge otworzyc archiwum po wejsciu ? skopiowalem cale gadu i wszystkie pliki zeby moc otworzyc archiwum z innego kompa.jak otworzyc archiwum???

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Nic z tego...

Program nadal nie działa, mam win 98, a ten link ktory byl tam podany to jak daje znajdz haslo to pokazuje mi haslo, ktore serwer odrzuca, czyli to poczatkowe. Serwer gg uznaje to haslo za nieprawidlowe, chociaz inne hasla podaje poprawne. No nic, ktos kto to zrobil chcial abym nie mogla juz korzystac z gg, bo nawet nowego konta nie moglam zalozyc (mialam zhakowane IP). Nie przewidzial ze mam jeszcze jeden numer i ze znajomi moga mi zalozyc jeszcze jeden i ze zmienia mi provaidera. Teraz mam dwa numerki: jeden dla wszystkich a drugi tylko dla zaufanych. Tylko znowu musem sie ich nauczyc :? (dałam ten post w nowym temacie, w dodatku 2 razy - po prostu geniusz :? )

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Zrobiłam ręcznie :/

Program nadal nie chce dzialac, wiec rozszyfrowalam to recznie. Wyszlo to samo haslo, ktore ustawilam na poczatku :? Ja juz nic nie rozumiem. Jak wpisuje to haslo to ciagle mi pisze ze podane haslo do serwera jest nieprawidlowe. Jak to mozliwe :?: Jak to zobaczylam to po prostu zglupialam i juz nie wiem co mam na ten temat myslec.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Spróbuj tego programiku :
    http://lukasz.net.prv.pl/pliki/GaduReader.exe

sciagasz (184 kB), odpalasz i gotowe.

No nic, ktos kto to zrobil chcial abym nie mogla juz korzystac z gg, bo nawet nowego konta nie moglam zalozyc (mialam zhakowane IP). Nie przewidzial ze mam jeszcze jeden numer i ze znajomi moga mi zalozyc jeszcze jeden i ze zmienia mi provaidera.
    a coś wiecej na ten temat?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Re: GG - nędzne zabezpieczenia

Cytat Napisał Selia
    GG. Niby spoko komunikator ale ma tandetne zabezpieczenia. Rano jeszcze miałam konto teraz już go nie mam, bo ktoś sprytnie się na nie włamał i zmienił mi hasło oraz e-mail zwrotny. :evil: Do tego pobanował moich znajomych i jeszcze bezczelnie sobie wszedł na moje konto zeby mi tez pokazac ze jestem zbanowana (mam dwa numery - ale z tamten byl dla wszystkich, a ten do niektorych). Ma ktos moze jakis program do likwidowania bana lub do lamania hasel w gg:?: :idea:
    Ekhm...

PasswordReader z pliku config.ini, dat czy jak mu tam nic nie da.
    Haslo zostalo zmienione na serwerze Gadu-Gadu, a nie na komputerze ofiary. Trzeba sie kontaktowac z dzialem technicznym GG. www.gadu-gadu.pl

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ale czemu ktos mialby mi zmieniac haslo na serwerze?? Czy osoby ktore nie sa adminami moga to zrobic, czy tylko admini?? :?:
    A co do dzialy technicznego, napisalam do nich juz wczesniej w sprawie czy moje konto nie zostalo usuniete, ale nie odpisali a pisalam juz ponad tydzien temu :?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Admini w tym Foltyn mają dostep do serwerow. Ale są tez slabe hasla typu "kotek" "Ania" "kasia" "wroclaw" i takie hasla bardzo latwo zlamac. Mozna jeszcze uzyc ataku metoda bruteforce.

A po co mialby krasc? Moze cie nie lubi ?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia