Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nie wiem

Moze faktycznie ktos mnie nie lubi. Mialam zbanowanych prawie 30 osob, jestem znana jako Wiedzma z powodu mojego charakteru, wiec mozliwe. Tyle ze to na serio musial byc ktos kto sie na tym zna. Wiem ze ta osoba nie chciala abym korzystala z gg, bo dodatkowo mialam zhakowane IP i nie moglam nowego konta zalozyc. Na szczescie mialam jeszcze jedno a znajomy zalozyl mi kolejne na wszelki wypadek. Potem jak nam provaidera zmienili to juz problemow nie bylo, wiec nie wiem :?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jak to dobrze, że jestem zabezpieczony i nie używam GG Uniknąłem wielu problemów, bo jakby mnie mieli ludzie za charakter hackować, to już dawno kompa odłaczam od netu a i wtedy wcale bym nie miał 100% pewności ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Konkord :
    Haslo zostalo zmienione na serwerze Gadu-Gadu, a nie na komputerze ofiary. Trzeba sie kontaktowac z dzialem technicznym GG. www.gadu-gadu.pl
    Selia :
    A co do dzialy technicznego, napisalam do nich juz wczesniej w sprawie czy moje konto nie zostalo usuniete, ale nie odpisali a pisalam juz ponad tydzien temu icon_confused.gif
    Pisanie do nich nic nie da, rownie dobrze mozna tłuc głową w mur, efekt bedzie podobny. I tu i tu nie uzyskasz odpowiedzi...

A możeby tak zmienić komunikator? Są inne obsługujące sieć gg.
    Każdy znajdzie coś dla siebie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Mam teraz dwa numery gg jeden dla zaufanych drugi dla reszty, ale chyba faktycznie mnie ktos nie lubi :? Dzis nagle nie moglam wysylac esow z neta, wylanczac okien i winampa. Myslalam ze komp zwisl. Jak dalam uruchom ponownie to sie pojawil komunikat: To twojego komputera sa podlaczone dwie osoby. Zamkniecie systemu spowoduje ich rozlaczenie. Czy chcesz zamknac system?" Powinna byc tylko jedna osoba, bo moj komp jest podlaczony do kompa brata. Wiec cos jest nie tak. Brat powiadomil admina i stwierdzil ze to pewnie ktos z sieci lub admin cos sprawdzal, ale w takim razie dlaczego nie moglam niczego wylaczyc :?: Chyba komus na serio podpadlam, ale czym :|

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zainstaluj sobie Firewalla. Adres IP brata daj do zaufanych adresów IP i raczej nikt inny w twoim komputerze grzebać mógł nie będzie.
    A tak prywatnie to wydaje mi się że admin nie ma prawa nic sprawdzać w twom systemie bez twojej zgody.
    Pozdrawiam

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cala moja siec ma Firewalla, jak ktos sie uprze to wszedzie znajdzie luke. Juz na serio nie wiem. W kazdym razie admin zwiekszyl zabezpieczenia i potem juz takich przypadkow nie bylo i mam nadzieje ze wiecej nie bedzie. Teraz w katalogu publicznym nie mam danych wedlug ktorych ktos moglby mnie znalezc. W kazdym razie odpowiedzi z dzialu pomocy gg nadal sie nie doczekalam i chyba sie juz nie doczekam :?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A jaką masz pewność że ktoś z waszej sieci nie grzebie w twoim komputerze i nie robi ci na złość.
    Jest mało prawdopodobne by był to ktoś z zewnątrz. Przypuszczam że macie stałe łącze podzielone na kilka osób i prawdopodobnie adres IP twojego komputera nie jest widoczny w Internecie. Najlepiej nie polegać tylko na zabezpieczeniach które oferuje admin i zabezpieczyć się samemu.
    Pozdrawiam

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Mozliwe, ale po co mialby grzebac mi w kompie?? Nikt z naszej sieci oprocz admina mnie nie zna. Aprzeciez na gg mialam prawie 30 osob zablokowanych. Niekiedy kilka numerow jednej osoby. Mozie ktos sie wkurzyl ze go zbanowalam lub to ktos ze znajomych, ktory boi sie otwarcie pokazac mi swojej niecheci. Nie dociekam. W kazdym razie nie mam zamiaru pokazywac komus ze sie go boje. Jak chce grzebac na moim kompie to tylko sie natnie. Nic ciekawego tam nie znajdzie, a jak cos pochrzani to coo z tego. Ten komp mial juz takie przypadki ze nic mnie nie zdziwi.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Milena, w wewnętrznym szkielecie sieci może znaleźć się jakiś zakompleksiony nastolatek, który robi to dla zwykłej draki. Myśli, że włamuje się do komputera jak w fimach amerykańskich, a używa do tego narzędzi dostępnych pod system Windows ;-) Ja osobiście znam wszystkich, którzy są w mojej sieci więc nie mam się czego obawiać - znajomi i sąsiedzi z bloku. Tobie jednak polecam zainstalowanie firewall`a. P.S. W całej mojej karierze z netem - już dosyć długo, 5 lat zbanowałem na GG tylko 4 osoby. Reszcie oficjalnie powiedziałem, że nie mają po co pisać, bo nie mam ochoty z nimi rozmawiać Także jestem pełen podziwu dla determinacji z jaką banujesz delikwentów :P

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Tylko zalezy na kogo na GG sie trafia. Bo owszem sa tacy, ktorym sie powie ze nie chce sie z nimi rozmawiac, ale sa i tacy, ktorzy od razu po odmowie wyzywaja od "k***" i tym podobne, a jeszcze inni z uporem maniaka pisza mimo odmowy i braku reakcji na ich teksty. Wtedy jedynym wyjsciem jest ban :?
    Co do tego firewalla, brat juz sie tym zajmuje

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia