Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

GG - nędzne zabezpieczenia

GG. Niby spoko komunikator ale ma tandetne zabezpieczenia. Rano jeszcze miałam konto teraz już go nie mam, bo ktoś sprytnie się na nie włamał i zmienił mi hasło oraz e-mail zwrotny. :evil: Do tego pobanował moich znajomych i jeszcze bezczelnie sobie wszedł na moje konto zeby mi tez pokazac ze jestem zbanowana (mam dwa numery - ale z tamten byl dla wszystkich, a ten do niektorych). Ma ktos moze jakis program do likwidowania bana lub do lamania hasel w gg:?: :idea:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Moesz sprobowac tym programem http://members.lycos.co.uk/pspnr1/pass_readers.zip
    Wycioga hasla z pliku config dat po rozpakowaniu mozesz przeczytac instrukcje w pliku gpr.txt. Albo jak chcesz sama sie pobawic w wycioganie hasla to:
    Kod:
    Aby dowiedzie si jakie haso ma jaka osoba trzeba otworzy folder gadu-gadu\users\osoba a w nim znale plik config.dat i otworzy go z notatnika.Haso znajduje si po ciagu znakw PASSWORD2. Kada litera w hale to dwie w pliku config.dat. Znaki s kodowane tak:

0=ad a=bg l=mg w=hh 
    1=bd b=cg m=ng x=ih 
    2=cd c=dg n=og y=jh 
    3=dd d=eg o=pg z=kh 
    4=ed e=fg p=bh 
    5=fd f=gg r=ch 
    6=gd g=hg s=dh 
    7=hd h=ig t=eh 
    8=id i=jg u=fh 
    9=jd j=kg v=gh 
    k=lg 
    =mj =mi =go =gm 
    =pj =pi =dp =dn 
    =jl =fk =ko =km 
    =pl =pk =ac 
    ~=oh `=ag !=bc @=ae 
    #=dc $=ec %=fc ^=of 
    &=gc *=kc (=ic )=jc 
    _=pf +=lc -=nc ==nd 
    [=lf ]=nf \=mf ;=ld 
    '=hc ,=mc .=oc /=pc 
    {=lh }=nh |=mh :=kd 
    "=cc <=md >=od ?=pd 

Jak s due litery to po kadej literze w pliku config.dat 
    od A do O jest E a od P do Z jest F
    powodzenia
    P.S. jak bedziesz probowac sciogac ten plik to cie przezuci na strone lycosa a po pieciu sekundach do czegos w rodzaju menu. Linki na bialym tle. tam wybierasz pass_readers.zip i juz mozesz sciagac.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Wiesz

moze uzansz mnie za kretynke, ale jak wpisuje w command gpr config.dat to pojawia sie zle polecenie lub nazwa pliku, zamiast tego co powinno :/ Próbowałam recznie, ale jestem kiepska w łamaniu kodów i nic z tego nie wyszlo. help :!: :cry:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A przegrałaś program do katalogu w którym masz program gg.exe? Pytam tak tylko z czystej ciekawości bo u mnie wszystko pięknie powyciągał Chociaż poczatkowo zastanawiałem się kto wymyślił takie kretyńskie hasło

P.S. Nie chce być seksistą, ale "Facet potrafi"

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Facet potrafi...

...a kobieta czyta instrukcje obsługi Plik jest w katalogu w którym jest gg.exe I wlasnie nie wiem co nie dziala, wpisuje command i sie uruchamia bez problemu (bo czasami ping tym muse sprawdzac), ale jak wpisuje gpr config.dat to sie pojawia ze zle polecenie lub nazwa pliku. Nie wiem co mam z tym zrobic :|

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pewnie masz XP-ka. To program dosowy, a XP ma z DOSem problemy.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

XP w ogole nie ma czegoś takiego jak DOS :-)...przypominam zupełnym NEWBIE ze DOS to system operacyjny, pierwszy M$...a XP nie wspolpracuje juz z DOS-em.. moze Win 95 albo Win98 a juz na pewno Win 3.1 i 3.11.

To co jest obecnie w XP, to nie DOS, tylko wiersz poleceń...tekstowych, bez klikania myszką i zaznaczanie opcji w GUI ...ma niewiele wspolnego z DOSem..no moze tyle ze biało na czarnym..

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

coś brakuje

wszystko cacy, ale brakuje w tej liście jakiegoś znaku, któremu odpowiada cod AH

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Selia nic Ci nie poradze, u mnie wszystko chodzi cacy - zarówno pod Win 98 SE jak i pod Windows XP Pro. Nawaisem mówiąc nie wiem po co dalej trzymam na dyskach te Windowsy

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

http://gg.wha.la/

W menu na dole.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia