Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

no i mineły 4 lata od mojego postu a on dalej w sieci siedzi sobie , co prawda robaczki go podjadły troszkę ale jest , i link wisi )
    a jak tam Wy , którzy mi odpisaliście 4 lata temu ??
    Jesteście jeszcze na tym forum ?
    Tak poza nawiasem to wykonałem wtedy te wszystkie operacje typu ebay , allegro , google , katalogi , mailingi , linkowanie gdzie się da i praktycznie rzecz biorąc wyniki jakie takie sa
    Co prawda nie udało się wykonać jakieś super usługi co by ściągnęła miliony na moją stronkę ale pewnie i lepiej bo by serwer nie wytrzymał ))

Początkujący moderator
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

No to po 4 latach proponuję jeszcze dołożyć Facebooka i ewentualnie NK (w zależności od grupy docelowej). Jeśli fajnie poprowadzisz profil i zainteresujesz nim innych to pewnie i odwiedzalność stronki wzrośnie
    Pozdrawiam,
    Kasia Ryfka-Cygan
    Hidden Content - Biznes Internetowy kobiecym okiem

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

cos jeszcze

temat stary ale go ktos odgrzebal, wiec napisze co moim zdaniem moze sie przydac "potomnym" wez sobie czlowieku zarejestruj normalna domene jak chcesz ten sklep promowac, kto zapamieta cos takiego jak cardsplitter ? trudne do wymowienia i ciezkie do zapamietania, podstawowy blad popelniany przez rozpoczynajacych dzialalnosc, teraz jest wolnych 8 domen z "dekodery" wg wyszukiwarki www.home.pl

Wcale nie słuchaj - domeny ze słowem kluczowym to wcale nie tak dobry pomysł jak się wydaje. Dowód? A widziałeś, żeby jakaś bogata firma miała domenę np. telefony-komorkowe.pl? Nie, ta firma nazywa się np. Orange. Wszystkie duże firmy mają markę (marki), więc i Cardsplitter jest w porządku. (ciągniemy temat dalej, zobaczymy ile lat uda się o nim rozmawiać ;-)).

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

mowienie, ze Cardsplitter jest ok nie jest niczym konkretnym poparte, sprobuj obalic moje tezy, dlaczego nie jest to dobry pomysl? ta nazwa przeczy wszystkim podstawowym zasadom tworzenia i wybierania wlasciwych domen

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał abrakadabra Zobacz post
    ta nazwa przeczy wszystkim podstawowym zasadom tworzenia i wybierania wlasciwych domen
    a to niby dlaczego?

jak czegoś szukam w sieci to i tak nie wpisuję nazwy domeny tylko nazwę produktu albo konkretniej to o co mi chodzi ... np. "telefon komórkowy" ...

i tak wyrzuci mi wyszukiwarka wszystkich producentów, sprzedawców, operatorów [o ile handlują telefonami] - np.Orange ...

Początkujący
    Mieszka w
    internet
    Siła Reputacji
    0

to całe pytanie to brzmi jak kupić mercedesa w cenie syrenki. sama nazwa domeny to nie wszystko, naprawdę najtaniej to będzie wystawić aukcję taniej tego nie zrobisz.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

pewnie, ze sama domena to nie wszystko, i faktycznie pewnie najtaniej bedzie na allegro, chociaz ostatnio podniesli prowizje wiec jak towar nie schodzi to wcale juz nie jest tak tanio

Witka
    Gość

Cytat Napisał mkrawczykowski Zobacz post
    Wcale nie słuchaj - domeny ze słowem kluczowym to wcale nie tak dobry pomysł jak się wydaje. Dowód? A widziałeś, żeby jakaś bogata firma miała domenę np. telefony-komorkowe.pl? Nie, ta firma nazywa się np. Orange. .
    Ależ słuszna uwaga Nie wpadliśmy dotąd na to. Tylko ta firma ma miliony na reklamę

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

jak bedziesz miec miliony na reklame i super pomysl na biznes to nawet pomylka przy rejestracji domeny ci nie zaszkodzi, ciekawe czy sie orientujesz o kogo chodzi ?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)