Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Question Radio Maryja wzorcem dla innych rozgłośni

twierdzi biskup pomocniczy diecezji łłdzkiej Adam Lepa, zajmujący się naukowo mediami - pisze Gazeta.pl. Co więcej, czytając między wierszami moźna IMHO wywnioskować, źe RM:

• było w Polsce pierwszym w Polsce radiem interaktywnym (to akurat powiedział bezpośrednio)
    • nie sieje treści propagandowych, jak inne polskie media
    • nie miesza się do polityki
    • nie jest źadną organizacją, tylko obiektywnym, acz krytycznym medium, ktłre wpływa na zmniejszenie postkomunistycznej naiwności zasianej przez pozostałe media w słuchaczach RM
    • jest przez przeciwnikłw niesłusznie określane jako wrłg demokracji

Inna sprawa, źe wnioski te zostały oparte na tekście z Gazeta.pl, a tam juź kilkakrotnie puszczano teksty o RM, Rydzyku i jego świcie, balansujące na delikatnej granicy etyki dziennikarskiej, co z kolei podwaźa w niektłrych sytuacjach wiarygodność tego źrłdła.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie miesza się do polityki
    No śmiech na sali po prostu:!:

Jak dla mnie Radio Maryja jest prawie jak partia polityczna.

Rydzyk ma nawet własne "bojłwki" (starsze panie w beretach ->:czarownica: ), ktłre zrobią wszystko na jego zawołanie. Przykładu nie trzeba daleko szukać. Wystarczy zobaczyć, co ludzie Rydzyka robili w katedrze kiedy to arcybiskup Wielgus podawał się do demisji...

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Ten biskup ma racje, RM jest wzorcem dla innych stacji nadających w Polsce!! Bo jakie polskie radio moźna słuchać korzystając ze zintegrowanego z telefonem radiem będąc ze 2 metry pod ziemią, mając nad sobą "płłtora piętra do poziomu ziemi?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

He he Swego czasu słuchałam RM, nawet oglądam od czasu do czasu TT. Uwierzcie lub nie lepszego kabaretu nie znajdziecie na całym świecie!:twisted:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał aga-r5 Zobacz post
    He he Swego czasu słuchałam RM, nawet oglądam od czasu do czasu TT. Uwierzcie lub nie lepszego kabaretu nie znajdziecie na całym świecie!:twisted:
    Co dla ciebie jest kabaretem? Jak ludzie odmawiają różaniec? Dla mnie kabaretem jest to, jak spora część społeczeństwa została zmanipulowana i twierdzi, że te radio jest złe, choć nigdy go nie słuchało, a swe sądy opera na bardzo obiektywnych dziennikarzach gazety wybiórczej i telewizji TVN.

W jaki sposób Radio Maryja może być partią? Kto kto to mówi musi mieć niepokolei w głowie. Jakoś nie widziałem w żadnym okręgu wyborczym kandydatów Radia Maryja. A to, że pokazuje na kogo nie głosować to chyba dobrze? Przedstawia argumenty pogrążające kandydata lub partię, o których się nie mówi w innych mediach.
    A jeśli podważacie to, że RM jest medium interaktywnym to znowu wychodzi brak wiedzy. W programie rozmowy niedokończone słuchacze dzwonią i przedstawiają swoje opinie, czasem niepoprawne politycznie.
    Nie zauważyliście, że jest moda na opluwanie tego radia, chociaż 80% głosów krytyki nie miało z nim styczności?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No i tu Cię zmartwię, bo mam czasami nieprzyjemność słuchać tej stacji, czy oglądać ich "tv". Osoby dzwoniące z reguły wykazują się skrajnym, faszystowskim kretynizmem. Wbrew temu co mówisz osoby "niepoprawne politycznie" są przegadywane, lub rozłączane.
    100% słuchaczy tego czegoś oczernia wszystkich na około o żydostwo, komunizm i masoństwo, chociaż 98% z nich nawet nie zna znaczenia tego słowa. Ważne, by pluć na około jak tatuś dyrektor rozkaże.
    W partiach pojawiają się jakieś głosy rozsądku lub sprzeciwu, więc faktycznie porównanie nie na miejscu. Za to lepszym określeniem byłoby tutaj: "sekta", gdzie tabuny bałwochwalców kroczą jak im guru rozkaże.

Stacje wiejące nienawiścią do wszystkiego co nie ma koloratki lub moherowego beretu. Oczernianie Owsiaka, jakieś satanistyczne wymysły przy udowodnionych mnogich kantach Caritasu.

Nawoływanie ludzi, żeby głosowali na kaczorów, bo w przeciwnym razie wybiorą Szatana, wpieprzanie (żeby nie powiedzieć wpierd... się) do polityki daleko wykracza poza ewangeliczne funkcje nadawcze. Nie widziałeś nigdy kandydatów powiązanych z RM? Ciekawe - a LPR to niby co reprezentuje?

Argumenty pogrążające.. hmm.. ciekawe. Pomijam, że połowa to oskarżenia o innowierstwo. Z drugiej strony argumenty na LPR lub TT są automatycznie odbierane jako atak na Jedyny Święty i Najsłuszniejszy Kościół Katolicki.

Jeśli pominąłem coś co próbowałeś zarzucić innym, to proszę o wybaczenie - piszę wyłącznie w wolnych chwilach w pracy.

Na koniec parę moich ulubionych filmików ukazujących miłość, braterstwo, życie w cnocie i skromności szerzone przez ogromną rodzinę tatusia rydzia.

http://youtube.com/watch?v=liYU8y8clX8
    http://youtube.com/watch?v=obeDQUay9sg
    http://youtube.com/watch?v=urooiNpTfko

..te zachowania nie biorą się znikąd.. Pocieszam się, że już niedługo większość z tych faszystów powymiera..

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

z punktem pierwszym sie zgodzę, a punkty 2 i 3 są w sprzeczności z 4

a co do ostatniego - jesli w demokracji zakazanoby głoszenia swoich poglądów wrogom demokracji, to to wcale nie byłaby demokracja

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

[QUOTE=Jedi;76544]Co dla ciebie jest kabaretem? Jak ludzie odmawiają różaniec? Dla mnie kabaretem jest to, jak spora część społeczeństwa została zmanipulowana i twierdzi, że te radio jest złe, choć nigdy go nie słuchało, a swe sądy opera na bardzo obiektywnych dziennikarzach gazety wybiórczej i telewizji TVN.

no właśnie...mówię, że jest to kabaret, bo śmiech mnie ogarnia, jak słucham wypowiedzi typu "a ja bym chciała pieniądze wpłacić", albo wypowiedzi na temat polityki, i wszelkiego innego zła. Słuchałam, wiem, mam swój rozum i krytykuję, jeśli mam coś do powiedzenia takie jest moje zdanie, tym ludzim już litoś nie wystarczy, tu tylko można się śmiać...

Moje zdanie.

Ja uważam, że Radio Maryja już dawno zatraciło swoją funkcję, stacji z modlitwą i tyle. Niestety RM jest przykładem "kościoła" który by najchętniej wszystkich, najchętniej siłą nawracał, które za wszelką cenę usiłuje swoim pseudo konserwatywnym wizerunkiem utrzymać przy sobie słuchaczy. Jeśli to jest jedyne obiektywne radio to najwyższy czas uciekać z Polski :/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przede wszystkim RM nie jest "Kocioem", no i jak to nazwae, ju dawno nie ma z nim nic wsplnego! A wizerunek? Pseudokonserwatywny, dobrze powiedziane tylko to szczyt gry lodowej. Robi miliony zych rzeczy, a najgorsze, e cierpi na tym na prawd wspaniali ludzie. Kilka lat temu pracowaam jako opiekunka dla starsych osb. Opiekowaam si tak jedn pani, ktra miaa prolemy z chodzeniem, kobietka do rany przy, taka wspaniaa kochana 'babcia' co siedzi na bujanym foteliku i tuli wnuka. Niestety szlag mnie trafia, jak miaam jej robi na poczcie przelewy na konto RM. Nie raz miaam tak myl, eby te pieniki zbiera i potem je jej odda, albo co. Takich ludzi mi szkoda. Bo jest jeszcze typ starych dewot, ale....to ju temat na inny topic pozdro dla trzewo mylcych

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)