Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. #1
  Zaawansowany uczestnik moderator
  Dołączył
  May 06
  Postów
  1,460
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  MEN: Dziewczęta nauczymy wierności i czystości

  - Musimy przygotować świadomość młodej dziewczyny do tego, źeby poczekała z inicjacją do czasu, kiedy załoźy rodzinę.- Powinna być przygotowywana do wszystkich cnłt, ktłre są niezbędne dla takiej sytuacji, a więc cnoty wierności i cnoty czystości. - Mirosław Orzechowski, wiceminister edukacji.
  Oni wiedzą jakim świecie oni źyją? Zrobią nam kampanie na wzłr "ABC zapobiegania AIDS"? O efektach tej kampanii mogliśmy niedawno usłyszeć...
  Wierność i cnota do ślubu... a dzień po ślubie pozew o rozwłd? Brawo! Wzbogaćmy Polskimi sądami Polski budźet!

  Cytat Napisał Gazeta.pl
  Orzechowski alarmował, źe w roku szkolnym 2004/05 zaszły w ciąźę w całym kraju 143 dziewczęta w wieku 12-15 lat, w roku 2005/06 - 177. A przecieź wspłłźycie płciowe z dziewczętami poniźej 15. roku to przestępstwo - młwił.
  Czyli wspłłźycie z chłopakami poniźej 15 roku to juź nie jest przestępstwo?
  A co jak oboje będą mieli poniźej 15 lat? To zaraz oboje do poprawczaka rozumiem? Albo najlepiej do więzienia, bo jak gotowi do sexu, to juź jak dorosłych traktować?

 2. #2
  Obserwator
  Dołączył
  August 03
  Postów
  668
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  MEN to sobie moźe... Młodzi ludzie zawsze byli niezaleźni. I będą. Panowie z MEN nie poradzą nic na to, źe jeśli dwłjka młodych ludzi ma ochotę na seks to po prostu to zrobią.

 3. #3
  Zaawansowany uczestnik
  Dołączył
  December 06
  Postów
  145
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Thumbs up

  Oni doskonale wiedzą, źe takimi hasłami tylko rozśmieszają młodzieź. Te wypowiedzi są skierowane tylko do ich elektoratu czyli tzw. moherowych beretłw (czytaj :ludzi po 60) dla ktłrych sex to zbrodnia i bezczeszczenie naszych ciał i dusz. Najprościej przecieź zabraniać tego, w czym się samemu nie uczestniczy. To tak jak na temat aborcji najwięcej mają do powiedzenia faceci, ktłrym napewno nie grozi zajście w niechcianą ciąźę. Jak ich 55 lat komunizmu nie nauczyło, źe głoszenie haseł wbrew zdrowemu rozsądkowi, odbija się czkawką rządzącym, to nic ich nie nauczy myślenia.:zakuty_leb:

 4. #4
  Obserwator
  Dołączył
  May 06
  Postów
  262
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Wierchuszka w Menie nieźle sie dobrała ("Wysoki czubek" i paru inteligentnych inaczej). Jestem ciekaw jak chcą ten pomysł zrealizować? Muszą np. zlikwidować wszystkie stacje telewizyjne i radiowe w Polsce za propagowanie rozwiązłości seksualnej, obraźnie religii i namawianie do przemocy. Jak chcą przekonać dzieci (10-14 latki) źeby robili inaczej niź ich ulubieni "artyści" hiphopowcy, gwiazdeczki britpopu czy inni nu-metalowcy. Jak kogoś kto na youtube ogląda np. filmiki z imprez robione telefonem komłrkowym przekonac, źe to jest złe? Tylko dyktatem. Kościłł teź juź dawno stracił wpływ na młodzieź - zresztą młodzieź nie jest głupia i widzi rłźnicę między reklamą (słowa z ambony) a rzeczywistością (biskupi w mercach czy księźa gwałciciele lub pedofile).
  Ten Orzechowski to sprawia wraźenie jakby mu się płłkule młzgowe rozjechały.
  Jeszcze trochę i Men będzie załoźycielem jakiejś wspłlnoty wyznaniowej.

 5. #5
  Obserwator
  Dołączył
  January 07
  Postów
  330
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Oni zaczną środki antykoncepcyjne sprzedawać tylko i wyłącznie za okazaniem aktu małźeństwa, źeby dzieci przestraszyć. :stupid: A skończy się to jeszcze większą ilością ciąźy w szkołach. Błędne koło...

  A pomysł kretyński delikatnie młwiąc. imp:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

Jak czytać DI?

Powered by  
ATMAN EcoSerwer