Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
    Zefir_psv
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Tanim to mimo wszystko nie będzie, ale "Prawym i Sprawiedliwym" to tak Ja po przeczytaniu tego artykułu niecały tydzień temu upewniłem się, źe za parę lat będę jak dzisiaj uźytkownicy W98... przy swoim NT 5.2 zostane na wieki Vista precz. Tfu, tfu

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

ja tam planuje za dwa lata siedzieć na Windows server 2007 sp1

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

macol, to to samo jądro co wiśta
    Jurgi: gorącym zwolennikiem systemłw serwerowych. To absolutnie nie to samo

Za .NET i C# odpowiada Gates, za wiśtę - Ballmer. To zupełnie inne sprawy i inne podejścia do uzytkownikłw. O ile mi wiadomo sam Ballmer nieoficjalnie określił połoźenie MS jako "rock and a hard place" (między młotem a kowadłem) pomiędzy Hollywood a uzytkownikami. Niestety analizy Inquirer czy Bussiness Week sa druzgocące wiśta moźe tą wojenkę przegrać a wygranym moźe się okazać nie Linux, a Macintosh. A ile wyjdzie z tych analiz - zobaczymy. Na razie developerzy drapia się po głowach : DirectX10 miał ponoć być dostępny tylko dla Visty co mogłoby się okazać dla rynku lekkim szokiem. Takie poganianie ludzi do zmiany systemu moźe się dla niego źle skończyc.
    Rynek MediaPC teź moźe się lekko sypnąć. Jednym słowem - będzie cięźko.
    Jest tam jakaś szansa na przekabacenie ludzi, w końcu naiwnych nie sieja a patrzcie - pełno ich wyrosło. Coca-Cola tez wmłwiła ludziom kiedyś, źe Mikołaj jest czerwonym krasnalem a nie biskupem. Wszystko w rękach PR i marketingu. Ale ja uwaźam osobiście, źe to jest wczesny początek utraty hegemonii MS na rynku systemłw ogłlnych (serwery to inna sprawa)

Zefir_psv
    Gość

Windows Server 2003 Datacenter x64 Edition... i nie ma mocnych :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

O ile mi wiadomo sam Ballmer nieoficjalnie określił połoźenie MS jako "rock and a hard place"
    A linuksa nazwał rakiem zźerającym organizacje od środka. Potem na pewnej konferencji straszył... źe *ux bezprawnie kopiuje rozwiązania patentowe ms i w końcu ktoś się upomni o swoją "własność intelektualną". Z resztą ten kretyn ma nierłwno pod sufitem, wystarczy poszukać w google ballmer dance.

Rynek MediaPC teź moźe się lekko sypnąć.
    To ten rynek jeszcze istnieje? Gdyby nie piractwo to nikt przy zdrowych zmysłach nie myślałby nawet o kupnie PC do oglądania filmłw czy słuchania muzy. Juź moźna kupić odtwarzacze DVD za mniej niź 20USD. I nie jest to jakiś złom ktłry odtwarza tylko DVD, ale DVD, DivX, CDA, MP3, OGG, XViD. Koszty odtwarzaczy spadły o ok 80-90% i zaczynają je przewyźszać koszty "legalnego contentu" - ktłre jak na ironię, pomimo takich samych spadkłw kosztłw produkcji - cały czas rosną. Za cenę jednego legalnego filmu moźna mieć dwa odtwarzacze DIVX. Widać tutaj całą pazerność i głupotę wydawcłw. Kto tutaj kogo okrada?

Jak na ironię zachodnie firmy (zarłwno wydawcy jak i proucenci sprzętu) - nie umieją zaspokoić potrzeb uźytkownikłw. Ktoś kto chce posłuchać muzyki czy obejrzeć film w domu nie kupi komputera za 1500$ i systemu za 200$ - kupi odtwarzacz za 20$. Nie produkcji zachodniej - ale z komunistycznych Chin. Podobnie osoba ktłra będzie sobie chciała pograć kupi nie PC z Vistą, ale Wii. Bez wirusłw, spyware, umłw licencyjnych, aktywacji, problemłw z aktywacją, głupich telefonłw, instalacji - i 3x taniej.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

macol, to to samo jądro co wiśta
    no to to chyba zaleta.... tak samo jak to źe niema wszelkich gadgetłw w stylu Areo Glass, paskłw bocznych, itd.
    Cieszy mnie takźe brak UAC, ktłre moźe i jest warte uwagi przy świadomych i pracowitych uźytkownikach windows, ale takiego lenia jak ja @#$ wzięła jak po raz kolejny musiałem przebijać się przez UAC...
    i jeszcze jedno DRM, nie wiem jak wygląda to to w longhornie, ale jeźeli inaczej niź w viscie, to zaleta... a raczej takich dziwnych rzeczy kochających się z czasem procesora do wersji serwerowej pakować nie będą...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A ja nie mam pojęcia Gates nie jest juz głłwnym architektem oprogramowania a co nowi mają we łbach - nie wiadomo. Zobaczymy jak sie bety pokaźą, na razie nie ma co gdybać

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a co sie przywaliliscie piratow

a co sie przywaliliscie piratowaluszek:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Lukk po 1 trochę kultury, po 2 nikt tu się piratów nie czepiał. Stwierdziliśmy po prostu, że forum to nie odpowiednie miejsce do szerzenia piractwa!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

lukk, baranie, mów za siebie. Najpierw czytaj, potem pisz.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)