Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Zerwanie umowy z tpsa - jeszcze raz

Jak to jest z tym zerwaniem umowy z tpsa z powodu wejścia w źycie nowego regulaminu?
    W moim rozumowaniu po przeczytaniu tekstu ktłry otrzymałem wnioskowałem, źe do ustalonej tam daty mogę zerwać umowę zarłwno na telefon jak i na neostradę bez źadnych konsekwencji.

Moja sytuacja wygląda tak, iź mam neo 128 do końca umowy został rok. Ostatnio wypatrzyłem fajną promocję na neostradę 1024 kbps i chciałem zerwać obecną umowę i podpisać nową.
    Z racji tego, źe ja nie mogłem wstąpić do telepunktu, zrobiła to moja mama. W telepunkcie powiedzieli jej, źe niestety jest to niemoźliwe.
    Po pierwsze powiedzieli, źe w tym druku był błąd i źe tam chodziło o zrywanie umowy ale tylko jeźeli chodzi o telefon, płźniej powiedzieli, źe poza tym mam umowę na 24 miesiące i jeźeli ją zerwę to gdybym chciał podpisać nową to się nie opłaca gdyź neo będzie droźsze i za łącze jakie mam teraz płaciłbym ok 120 zł a co dopiero za 1024.

To wszystko śmierdzi mi totalnym brakiem kompetencji i niewyobraźalnym olewaniem klienta i wprowadzaniem go w błąd. Wpieniłem się niesamowicie i jak tylko będę młgł idę do telepunktu zrobić krwawą jadke.

Ale zanim tam płjdę chciałbym usłyszeć wasze opinie, moźe ja coś źle rozumiem, albo cusik jeszcze innego.

Acha wdzięczny będę za w miarę fachowe porady, a nie porady w stylu idź i rozp... tą szopkę (bo i tak to zrobię ;] )

Pozdrawiam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mam umowę na 24 miesiące i jeźeli ją zerwę to gdybym chciał podpisać nową to się nie opłaca gdyź neo będzie droźsze i za łącze jakie mam teraz płaciłbym ok 120 zł a co dopiero za 1024.
    Jak byłem się dowiadywać mi powiedzieli to samo. Znaczy, źe po zerwaniu umowy nie będę miał prawa do promocji przez jakiś okres czasu (rok chyba, ale nie pamiętam dokładnie).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

z tego co wiem, to moźesz zerwać umowę ze względu na zmianę regulaminu, ale tylko przez określony czas.

Druga sprawa to promocje - większość promocji na DSL (nie tylko w TP!) ma zastrzeźenia typu:

moźesz skorzystać jeśli:
    1. nie posiadałeś tej usługi w okresie ........
    2. nie korzystałeś z innych promocji na tą usługę przez ostatnie ....

Sprawdź w regulaminie tej promocji, czy faktycznie tak jest.

Robią to właśnie po to, źeby np. nie rezygnować z usługi wykupionej na czas nieokreślony i rzucać się na promocje, ktłre są z załoźenia dla nowych klientłw.

Albo, źeby się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami jak Twoja.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Konkrety są na promocyjnej stronie dialogu, który tą cała nagonke na TPSA wykorzystuje by zdobyc klientow, mozna stamtad nawet sciagnac gotowy formularz do rezygnacji, jest tez uzasadnienie prawne i terminy etc etc
    http://www.dialnet.pl/promocje_szcze...?objectID=1668

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Smile TPS-a

Mozna bez problemu pozegnać TPS-e, ale tylko NEOSTRADE z za komputera.
    www.netia.pl
    Polecam
    agrobory

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mam drobne ostrzeżenie

tpsa to kur....y. To wiedzą wszyscy Ci którzy mieli kiedyś jakiekolwiek sprawę czy problemy z tym operatorem.Nie chodzi o problemy (bo te się zdarzają), tylko o sposób ich załatwiania. Dlatego chciałbym uprzedzić wszystkich, którzy zrywają umowę z TPsą i wyczulic ich na podstępy.Po pierwsze nie róbcie tego listownie. Tylko TPSa mogła wymyślic sobie, że decyduje data wbicia do systemu rezygnacji a nie data jej wysłania (stempla pocztowego). Jezeli wiec rezygnacja nie niezostanie wbita do systemu do 14 lutego (czyli do jutra, a właściwie to już dziś) płacisz karę (opłatę wyrównawczą) za rezygnację po terminie.Upewnijcie się jutro czy jesteście w systemie (jeżeli wysłaliście rezygnacje pocztą)!!!
    Po drugie jeśli nie jesteś właścicielem linii, i chcesz zrezygnowac w jego imieniu w telepunkcie to potrzebne ci upowaznienie od właścieciela(tej informacji nie udzielają na błękitnej linii).
    Po trzecie jeśli decydujesz sie na nowego operatora (n.p. netię) to przygotuj się na dłuższe niż zapowiadano oczekiwanie na nową usługę (net24).Z tego co wiem to TPSA utrudnia innym operatorom (szczególnie netii) dostęp do informacji o abonentach i nowy operator w wielu przypadkach (podkreślam - nie zawsze) nie jest w stanie właczyc usługi tak jak zapowaidał 17 czy 18 lutego (według mnie bedzie to minimum tydzień oczekiwania).
    Pozdrawiam ludzi rezygnujących z TPSY.8-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hehe.... tak mi sie skojarzyl ten obrazek z Twoja wypowiedzia

http://aycu03.webshots.com/image/984...5695918_rs.jpg

DialNET jednak rządzi

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak tak czytam te wasze wypowiedz to coraz bardziej teskno m do Netii. Kurde nawet prenoszac tam telefon i placac abo, byloby taniej niz teraz w TPsie. Do tego wreszcie normalny net bez chorych zasad rezygnacji i normalne zasady traktowania klienta... heh.. Narazie moge tylko gatulowac posiadaczom :]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zahavy Zobacz post
    Jak tak czytam te wasze wypowiedz to coraz bardziej teskno m do Netii. Kurde nawet prenoszac tam telefon i placac abo, byloby taniej niz teraz w TPsie. Do tego wreszcie normalny net bez chorych zasad rezygnacji i normalne zasady traktowania klienta... heh.. Narazie moge tylko gatulowac posiadaczom :]
    dokladnie, w dodatku wykupujesz sobie w tepsie najtanszy jakis abonament, nie ma co ich sponsorowac, polaczenia wykonujesz przez netie i masz problem z glowy ;]. a co do zasad rezygnacji, to podobno w tepsie im dluzej sie korzysta z uslug, tym wiecej sie placi jak sie zrywa umowe, prawdali to ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

LOOOL ? chyba sobie zartujesz ? To nonsens jakis. Nie wiem czy to prwada, ale postaram sie to sprwdzic. Z tego co wiem w NEtii maja normalne zasady rezygnacyjne.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)