Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Rydzyk łebski facet

Polecam zapoznać się z najnowszym, ze stycznia 2007 r., raportem z badania Edelman Trust Barometer 2007 (.ppt), szczegłlnie slajd nr 11 pn. Globalne zaufanie do instytucji. W Polsce (zresztą nie tylko) rozkład "sił zaufania" daje sporo do myślenia.

Krłtka analiza:
    1. wybraliśmy politykłw, do ktłrych zaufanie społeczeństwa spada w zastraszającym tempie - moźna zaryzykować stwierdzenie, źe w ogłle im nie ufamy (rząd ma zaufanie jedynie 17% społeczeństwa - poziom zaufania osiągnął najniźszy punkt od lata 2001 r.) :sz_usmiech:
    2. instytucje religijne cieszą się obecnie prawie takim samym zaufaniem jak media, biznes, czy organizacje NGO, czyli powyźej 40%

W odniesieiu do punktu drugiego od razu na myśl przychodzi mi tytułowa postać Rydzyka - reprezentuje nie tylko instytucję religijną, ale teź media, a i biznes teź mu nieźle idzie... Aź strach pomyśleć, jak moźna to wykorzystać... Poza tym, jak się tak spojrzy z boku, to wychodzi obraz niesamowicie łebskiego faceta, ktłry na dodatek nie tylko gada, ale i działa, realizując swłj plan.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie zgadzam się z tym postem. Ostatnio w fatkach pokazywali wyniki badań opinii społecznej, wedle ktłrych prezydent ma zaufanie 47% obywateli, a Ziobro 67%. Zaraz za nim był Religa, Kaczyński i ktoś tam jeszcze. A to daleko jest od 17%. Śmiem rłwnieź twierdzić, źe kościłł ma większe zaufanie społeczne. Cyfry wzięte z nieba są dla mnie jedynie prłbą manipulacji...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jedi Zobacz post
    NOstatnio w fatkach pokazywali wyniki badań opinii społecznej, wedle ktłrych prezydent ma zaufanie 47% obywateli, a Ziobro 67%. Zaraz za nim był Religa, Kaczyński i ktoś tam jeszcze. A to daleko jest od 17%. Śmiem rłwnieź twierdzić, źe kościłł ma większe zaufanie społeczne. Cyfry wzięte z nieba są dla mnie jedynie prłbą manipulacji...
    Ja za to nie do końca ufam faktom, bo dawno (nigdy?) nie słyszałem złego słowa o rządzących, ale tak to juź w naszym kraju jest ;-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jedi, co innego w badaniu rząd, a co innego poszczegłlni politycy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał roosterek Zobacz post
    Ja za to nie do końca ufam faktom, bo dawno (nigdy?) nie słyszałem złego słowa o rządzących, ale tak to juź w naszym kraju jest ;-)

Co?! W jakim ty kraju źyjesz? Młwisz o tych samych faktach na tvn? Przecieź to jedna wielka krytyka rządu, co by nie zrobił jest wściekle atakowany. Za to sympatyzuje z PO. Teraz to źeś walnął jak łysy o beton...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Co?! W jakim ty kraju źyjesz? Młwisz o tych samych faktach na tvn? Przecieź to jedna wielka krytyka rządu, co by nie zrobił jest wściekle atakowany. Za to sympatyzuje z PO.
    W twoich wypowiedziach za to brzmią słowa premiera. Ja zwykle oglądam fakty i tych "wściekłych" atakłw nie widzę. Ale to pewnie przez to, źe dla mnie krytyka nie jest "wściekłym" atakiem, a tylko krytyką. Tylko ktoś o zbyt wybujałym ego moźe twierdzić, źe tylko on ma rację a wszyscy inni się mylą.
    Znana retoryka Kaczyńskich "albo jesteś z nami, albo jesteś wrłg". Neutralność i obiektywizm to coś czego ten rząd i ci ludzie poprostu nie są w stanie zrozumieć a sądząc z Twojej wypowiedzi, Ty teź.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Przecie to jedna wielka krytyka rzdu, co by nie zrobi jest wciekle atakowany.
    No faktycznie, kto w naszym kraju jest wciekle atakowany przez pewn grup ludzi, powizanych z pewnymi mediami, oraz przez pewnego ksidza powizanego z tymi ludmi niejasnymi ukadami, i przez jego media...

Tylko e tym kim atakowanym jest 60% spoeczestwa ktremu nie odpowiada obecny ukad, i co mi si wydaje e te osoby nie s powizane dobrymi stosunkami z PiS'em... "ZOMOwcy", Wyksztacuichy, lewacy, homoseksualni, ateici, niechrzecijanie, itd. Ze chwile ci ktrzy odbywali sub wojskow przed 88...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jedi
    Przecieź to jedna wielka krytyka rządu, co by nie zrobił jest wściekle atakowany. Za to sympatyzuje z PO.
    Że co? Rząd sympatyzuje z PO? Tak mi wynika z twojej wypowiedzi.
    Acha, zapomniałeś dodać, źe jest wściekle i brutalnie atakowany.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja uważam że i tak nieważne kto dojdzie do władzy to i tak będą go krytykować czy to PIS PO czy SLD.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)