Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nie miałam i nie mam żadnych pytań, to co chciałam wiedzieć (zdrowie Michałka) zostało już napisane.

Popieram takie akcje, w realu nie przechodzę obojętnie obok tego co prosi o wsparcie czy zbiera pieniądze na cele charytatywne, jak nie mam więcej to zawsze symboliczną złotówke daję.

Patrząc na fotkę uśmiechnietego Michałka widać że pomimo tak poważnej choroby, hipoterapia nie tylko rehabilituje, ale też sprawia mu wielką przyjemność.
    Życzę Państwu wiele siły do walki z chorobą dziecka a Michałkowi zdrówka.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nowe wieści z fundacji

Witam ponownie,
    Zmienił się ostatnio stan Michała konta w fundacji. Na koncie jest już ponad 350 zł i co chwilę słyszymy głosy, że ktoś wpłacił kolejne pieniążki. Cierpliwie czekamy na ich zaksięgowanie.
    Dziękujemy Wam serdecznie. W najbliższym czasie dokonamy pierwszego zakupu za pieniądze z 1% Waszych podatków - Michał dostanie letnie buty ortopedyczne. Jest to koszt nieco ponad 100zł.
    Z ostatnich wydarzeń w naszym domu... Miś skończył niedawno 3 lata i dostał od dziadków rowerek na 4 kółkach. Niedługo zobaczymy jak idzie Michałowi na takim pojeździe, bo pogoda sprzyja a choroby, które przetoczyły się wczesną wiosną w naszym domu powoli mijają. Rowerek pomimo, że nie jest sprzętem specjalistycznym (przynajmniej dla większości ;-)) bardzo Miśkowi pomoże w budowaniu symetryczności napięcia mięśniowego ciała, a w szczególności nóg i bioder. Takie było zalecenie naszej fizjoterapeutki - pani Małgosi. Wychodzi na to, że tata będzie musiał się ruszyć zza kierownicy samochodu i komputera i zacząć biegać za rowerem.... :-D. Cóż, zrobię to z przyjemnością....., a potem wyzionę ducha.
    Pozdrawiam

350 zł to najprawdopodobniej dopiero raczkujące początki, przecież znając Polaków to podatki będą płacić na ostatnią chwilę i zapewne około lipca-sierpnia poznasz kompletną wartość.
    Życzę żeby przelana kwota spokojnie pokryła wszystkie koszta.

PS ja jak większość rodaków jeszcze nie myślę o rozliczeniu się z fiskusem za 2006 rok.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

na dzień dzisiejszy już 414,13zł
    Wszystkim Spokojnych Świąt!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ziarnko do ziarnka ... nie jest to wielka suma, ale każdy grosik to odrobina serca darczyńczy.

Wzajemnie Wesołych i Rodzinnych Świąt

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał selena Zobacz post
    Ziarnko do ziarnka
    Fragment listu taty Michasia:
    Według mojej wiedzy wpłat na subkonto Michała w fundacji dokonało ponad 150 osób. Byli to nasi przyjaciele, rodzina, znajomi i nieznajomi.
    Podobnie, jak w ubiegłym roku, zwracam się z prośbą do użytkowników forum Internautów, abyście choć rzucili okiem na tekst przygotowany na podstronie mojej witryny: 1% podatku dla Michałka. Znajduje się tam instrukcja, jak przekazać 1% swojego podatku na leczenie i rehabilitację synka moich przyjaciół, Michasia. W tym roku jest łatwiej

Na stronie można również przeczytać podziękowania dla wszystkich ubiegłorocznych darczyńców, jak również osób, które wzięły udział w ubiegłorocznej akcji, polegającej na rozpropagowaniu informacji, dotyczącej przekazania 1% swojego podatku na leczenie i rehabilitację Michałka.

Wiem, że podobnych próśb jest dużo więcej i liczę się z tym, że większość z Was już wie, komu przekaże swój jeden procent, ale nigdzie nie jest powiedziane, że nie mogę choćby próbować przekonać Was do pomocy Michasiowi

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mój jeden procent z podatku niestety nie pójdzie na konto Michałka, wpłacam na konto fundacji, w której społecznie się udzielam.

Wiele zdrówka życze dla Michałka.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia