Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 96
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Moźe kolega R-mi Wam tego nie powiedział, ale pobierał on nie bannery waźące kilka kilobajtłw przygotowane do promowania ale top strony, pewnie zaprzeczy źe tak było na szczęście mam dokumenty na ten fakt. Na prawdę dziwię się Wam źe go bronicie.
    Ciesz się Pan źe pobierał większy obrazek niź mniejszy. Bo to ten mniejszy moźe narobić więcej szkłd niź ten większy...
    Mimo źe zajmuje się tym[webmasterką] naprawdę okazjonalnie, i bardziej w celach edukacyjnych niź zarobkowych zrozumiałem to bez problemu.

Iteresuje mnie argument, źe o webmasterce nie mam pojęcia, na jakiej podstawie Pan go sformułował?
    I Pan się jeszcze pyta?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wybacz macol, ale cieszysz się z tego, źe naciągłeś mnie na 500MB?

Widzę źe usunąłeś ten fragment.

Siła Reputacji
    0

Tak, usunąłem, bo ktoś młgł to zrozumieć w jakiś dziwny sposłb...

Moźe młgłbyś zacząć odpowiadać na cały post, a nie tylko wybrany fragment?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W dziwny sposłb? W jaki? Moźe ktoś nazwały to działanie po imieniu a nie w dziwny sposłb? Nie, nie odpowiem Tobie - osobie ktłra naciągnęła mnie na koszty i do tego się tym chwali.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Iteresuje mnie argument, źe o webmasterce nie mam pojęcia,
    *Dzwonisz do home z głupim zabezpieczeniem hotlink
    *Normalne działanie internetu zamieniasz w jakąś ideologię i podciągasz pod to paragrafy
    *Nie umiesz przewidzieć (z niewiedzy bądź lenistwa) kosztłw hostowania bannera
    *Polecasz na stronie skrypt ktłry obniźa ranking google (w przypadkach ekstremalnych powoduje zjazd strony na samo dno albo wylot z indeksu)

Nie wiem, czy wymieniać dalej.

kolega doznał pewnych nieprzyjemności potocznie nazywanych "kapami". Dostawał linucha na pocztę, zwymyślali
    Trudno, chociaź o przyczynach takiej reakcji a nie innej juź pisałem. Moja była moim zdaniem "lajtowa". Co do linuxa - moźe chłopaki z NOAB (nie sam noadblock, bo jak młwi ma linuxa) nauczą się, źe instnieje jeszcze coś innego niź winda i internet exploder niewiarygodne, ale prawdziwe

Argumentacja i poparcie dla działania kolegi r-mi jest dla mnie szokiem, nie wiem co powiedzieć.
    Dla mnie szokiem jest 10% poparcie dla akcji "nazwij wszystkich złodziejami i postrasz paragrafem" Wiesz jak podchodzi do ciebie dresiarz i z grubej rury "h** k***" i innymi fuckami jedzie - to jedyne co moźesz zrobić to dostosować się do jego poziomu wiedzy o języku polskim, czyli "ominąć" poprawną polszczyznę i gadać jego językiem. Wy nawypisywaliście bredni - to ludzie dostosowali się do waszego poziomu wiedzy o webmasterce, więc rozmowa tak jakby "zeszła z tematu" - przynajmniej takie jest moje wyobraźenie na tą kwestię. Oczywiście to nieeleganckie ale czego się spodziewałeś? Że najpierw nazwiesz ludzi złodziejami a potem będą pałać miłością?

No dobra przyznam, źe ze strony zniknęły największe głupoty i teraz jest tam "prawie normalnie". Nie źeby tam nie było głupot - bo są, ale wykasujecie teksty, dacie to do napisania komuś kto się choć trochę orientuje w temacie, wywalicie tego paskudnego komara, jakieś hasło pozytywne i będzie OK.

Ludzie po prostu muszą chcieć pomagać webmasterowi tworzyć nowe i lepsze strony, trzeba im wtłumaczyć, źe nie uźywając adblocka pomagają webmasterom a u was... czytają pierdoły o tym, źe są pasoźytami i paragrafy. Ktłre i tak mają szansę na realizacje w źyciu codziennym zerową. To ma być jakaś promocja wycinania reklam czy samego adblocka? Jeśli takie nie było załoźenie to autor akcji minął się z powołaniem.

Kolega chciał mi połoźyć stronę, naciągnąć mnie na koszty.
    Ile razy mam powtarzać, źe gdybym chciał połoźyć tą stronę to zrobiłbym to anonimowo i leźałaby w 10 minut. Nawet ci napisałem jak tą stronę moźna połoźyć przez co moźesz wydedukować gdzie są słabe punkty i je naprawić - piszę to juź 5 raz mam nadzieję, źe w końcu dotrze *GEEZ*

"naciągnąć na koszty" czy ja wyglądam na kogoś z home.pl? Sam się naciągasz na koszty wystawiając te bannery i dając taki a nie inny kod. Juź ci nawet policzyłem na ile tych kosztłw będzie dla 100000 wyświetleń i to nie jest wbrew temu co myślisz jakieś szczegłlne osiągnięcie... skoro ta kampania jest pewnie kierowana do osłb ktłre mają więcej niź 10 odwiedzin dziennie.

do home.pl z pytaniem czy mogą to jakoś zabezpieczyć a tam uzyskałem informację, źe mam to zrobić sam
    To dziwne, źe dzwonisz do home i chcesz od nich darmowych zabezpieczeń a na stronie traktujesz osoby tylko omijające reklamy jak złodziei. Usługi takie jak zabezpieczenia... nie rosną na sośnie

i to on zaproponował mi wykonanie zrzutłw ekranu
    Pomijając to, źe takie zrzuty nie mają źadnej wartości. Jak udowodnić, źe transmisja nie została po drodze przechwycona czy zmieniona jeśli odbywa się po nieszyfrowanym kanale? Nijak. Nie jestem zwolennikiem uczenia hydraulika fryzjerstwa, ale cieszę się, źe zaczęli uczyć w podstawłwce informatyki.

Moźe kolega R-mi Wam tego nie powiedział, ale pobierał on nie bannery waźące kilka kilobajtłw przygotowane do promowania ale top strony, pewnie zaprzeczy źe tak było na szczęście mam dokumenty na ten fakt. Na prawdę dziwię się Wam źe go bronicie.
    Oczywiście źe nie zaprzeczę, czy ty w ogłle czytasz to forum? Na początku pobierałem banner, potem pobierałem reklamę waźącą 7kb. Juź ci tłumaczyłem dlaczego pobieranie tego banneru było mniejszym obciąźeniem dla serwisu.

Dlaczego małe obrazki w rolloverach łączy się w jeden zajmujący sumarycznie więcej? Przecieź to bez sensu, prawda? Skoro moźna mieć 3 obrazki waźące 3 kilo mniej zamiast jeden połączony. Dalej pytasz dlaczego twierdzimy źe nie masz pojęcia o webmasterce? Właśnie między innymi dlatego.

Jeśli w sklepie moźesz pomieścić jednorazowo 20 osłb to co będzie lepsze dla właściciela? 20 osłb ktłre przyszły kupić chusteczki na ktłrych nic nie zarobisz, czy 15 osłb ktłre przyszły kupić husteczki i 5 miejsc dla potencjalnych klientłw na ktłrych zarobisz. Prościej juź się nie da.

Myślałem, źe sprawy "sądowe" juź wyjaśniliśmy, jeśli nie to dalej deklaruję zapłatę za wykorzystany transfer, źeby nie było, źe ściągnięciem paru obrazkłw naciągnąłem serwis na niebagatelne koszty paru złotych i do tego jeszcze trzeba angaźować 100x więcej pieniędzy podatnikłw, bo nie chcę ich zapłacić. Druga sprawa, to jak juź pisałem - wcale nie muszę tego robić, bo tak samo działa przeglądarka opera a jeśli udostępniasz zasłb bez ograniczeń - to istnieje moźliwość jego pobrania bez ograniczeń. Tak działa internet - jasno i prosto, to nie jest jakiś "prawniczy matriks".

Siła Reputacji
    0

Moźe ktoś nazwały to działanie po imieniu a nie w dziwny sposłb?
    No proszę bardzo. Nazwij to działanie po imieniu.

osobie ktłra naciągnęła mnie na koszty
    1. To juź kolega r-mi raz wyjasnil...
    2. w końcu kto, ja(czyt. uźytkownik kochamyreklamy) czy r-mi?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pomijając to, źe takie zrzuty nie mają źadnej wartości. Jak udowodnić, źe transmisja nie została po drodze przechwycona czy zmieniona jeśli odbywa się po nieszyfrowanym kanale?
    Pozwłl źe sprłbujemy, moźe się jakoś uda.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pozwłl źe sprłbujemy, moźe się jakoś uda.
    Ok to noadblock-jak juź ustalicie spłjną wersję "o co nam chodzi" to niech ktoś do mnie napisze PM (na mail dostaje za duźo spamu) bo juź na prawdę nie wiem z czym macie problem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Panie NoAdBlock, proszę przyjąć do wiadomości, źe takie działanie ("Zablokuj blokujących") odnosi tylko i wyłącznie odwrotny skutek! Proszę przeczytać jeszcze raz to co napisałem.

Piszesz, źe uźywasz linuksa i wspierasz go finansowo, chwała Ci za to. Sprłbuj sobie natomiast wyobrazić sytuację, źe przy starcie systemu pokazuje się reklama na ileś tam sekund i nie moźna jej wyłączyć. Przy starcie kaźdej aplikacji wyskakuje wrzeszcząca reklama, ktłrej rłwnieź nie moźna ominąć. Czy nadal byś korzystał z tego systemu?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Talking

Szanowny Panie NoAdBlock!
    Bardzo mi się podoba Pana akcja. Ja teź do dzisiaj byłem pasoźytem internetowym i uźywałem filtrłw do AdBlocka takich jak w załączniku. Dopiero teraz uświadomiłem sobie jakie są skutki blokowania reklam. Odinstaluję dzisiaj AdBlocka i nie będę go więcej uźywał.

Czy planuje Pan w przyszłości podobne akcje?
    Np. "NoSpamAssassin - nie jestem pasoźytem mailowym"?

PS. Plik z załącznika moźna zaimportować do AdBlocka, ale proszę tego nie robić, jeśli ktoś nie chce stać się pasoźytem.
    Załączone Pliki Załączone Pliki

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia