Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Neo a WiFi

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Neo a WiFi

Witam, przepraszam wszystkich za chaos jaki sie pojawił w moim pytaniu postanowiłem je zmienić myślę że ułatwi mi to uzyskanie odpowiedzi, ps. dzięki Kundelek za RTFM przeczytałem przydało się.

Ale koniec tego głaskania się po jajkach.

Mój problem polega na tym że kupiłem liveboxa do swojej neostrady i potrzeba mi tak ustawić wbudowany modem WiFi w moim laptopie, żebym mógł się połączyć z neostradą.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

ale nie chcę wykorzystywać tego urzadzenia USB co oni dali i bez problemu sie je instaluje
    Weź to napisz jeszce raz, bo jakoś nie mogę zbytnio złapać o co ci chodzi.
    Jaki laptop, ma on Wifi zintegrowane?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem czy ciebie zrozumiałem, ale nie da się używać własnych kart wifi do liveboxa, działają tylko oryginalne do niego.
    Wg. mnie lepiej kupić samemu router z modemem i punktem wifi np. nowego linka za około 200zł - też dostajesz kartę w postaci klucza, modem na własność bez żadnej głupiej lampki, będzie działać z twoją kartą, a zasięg o niebo lepszy niż w tym szrocie. Za 200zł masz na własność, a np. po 2 latach użytkowania zapłacisz 240zł, a modem i tak nie będzie twój.

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Mogilno
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jedi Zobacz post
    Nie wiem czy ciebie zrozumiaem, ale nie da si uywa wasnych kart wifi do liveboxa, dziaaj tylko oryginalne do niego.
    Aktywnie korzystam z poczenia poprzez WiFi z karty wbudowanej w MacBook'a i LiveBox'a i nie ma najmniejszych problemw z uzyskiwaniem poczenia.
    RTFM - tam wszystko jest napisane jak ustawi poczenie. Nie ma potrzeby podczania si po kabelku.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    Weź to napisz jeszce raz, bo jakoś nie mogę zbytnio złapać o co ci chodzi.
    Jaki laptop, ma on Wifi zintegrowane?
    No więc napisane myślę że już jest lepiej sformułowane, jeśli chodzi o laptop to ma on zintegrowaną kartę WiFi standard 802.11b/g.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jedi Zobacz post
    Nie wiem czy ciebie zrozumiałem, ale nie da się używać własnych kart wifi do liveboxa, działają tylko oryginalne do niego.
    Wg. mnie lepiej kupić samemu router z modemem i punktem wifi np. nowego linka za około 200zł - też dostajesz kartę w postaci klucza, modem na własność bez żadnej głupiej lampki, będzie działać z twoją kartą, a zasięg o niebo lepszy niż w tym szrocie. Za 200zł masz na własność, a np. po 2 latach użytkowania zapłacisz 240zł, a modem i tak nie będzie twój.
    To jest może i dobra rada ale dla tych którzy nie kupili jeszcze liveboxa, ja jak napisałem posiadam go i potrzebna mi rada co mam zrobić żeby działało to z urządzeniami WiFi nie otrzymanymi w zestawie. Nie oczekuje na takie posty typu lepiej jakbyś sobie zmontował sieć z własnym routerem bo nie mam zamiaru płacić za liveboxa i nie używać go, więc proszę o konkretne odpowiedzi.

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Mogilno
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał slash851 Zobacz post
    ja jak napisałem posiadam go i potrzebna mi rada co mam zrobić żeby działało to z urządzeniami WiFi nie otrzymanymi w zestawie.
    A ja po raz kolejny proponuję zapoznanie się z instrukcją.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kod html:
     po 2 latach użytkowania zapłacisz 240zł, a modem i tak nie będzie twój.
    Sorki ale muszę cię poprawić LiveBox na 24 miesiące przez 12 miesięcy płacisz 1,22 a po 12 miesiącach 10 zł czyli jak by nie licząć nie da ci to 240 zł a ok 135 zł

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)