Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cicho! To jest kraj matki Polki!
    Heh, dziw bierze, jak spokojnie żyje się w kraju, gdzie wina mężczyzny wcale nie jest taka pewna. W ogóle nie widać rozwodów. Przynajmniej o żadnym nie słyszałem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał osiaq Zobacz post
    Cicho! To jest kraj matki Polki!
    Heh, dziw bierze, jak spokojnie żyje się w kraju, gdzie wina mężczyzny wcale nie jest taka pewna.

żeby się nie powtarzać, to komentarzem na kraj Matki Polki niech będzie post #23

http://forum.di.com.pl/showthread.php?p=88993#post88993

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Komentarzem na kraj Matki Polki jest kraj Matki Polki i tyle. Jakby matki polki nie dawały dupy na prawo i lewo, bo przecież są świętymi krowami i krzywda im się nie stanie, nie byłoby patologii. Gdyby matki pOLKI nie nie łapały męzów na dziecko w poczuciu całkowitej bezkarności tez nie byłoby problemów. Gdyby dla matek pOLEK dobro dzieci było wartością nadrzędną, nie rodziłyby za becikowe. Daj już spokój z tym moralizatorstwem. Fakty jakie są takie są i Twoja wiara w to, że białe jest czarne raczej tego nie zmieni. Czasy się trochę zmieniły, moralnośc dziewcząt obróciła się o 180 stopni a prawo jakie było - takie jest.
    Szlag mnie zaczyna trafiać jak widzę całe zło tego świata po stronie potwornych facetów, tych niewyżytych samców mających na względzie tylko swoje dobro i olewających całą resztę. Jesteś jaskrawym, szkolnym, bijącym po oczach przykładem mózgu spranego poczuciem wyższości matczynej.
    Weź się obudź w końcu i dowiedz się, jakim dnem musi być matka, żeby odebrano jej dziecko (i oddano babci a nie ojcu) i jak niewiele trzeba, żeby ojca pozbawić praw. Nie sugeruj się tym co Ci się wydaje i tym co powinno być, tylko zobacz JAK JEST NAPRAWDĘ a potem pisz/gadaj/płódź swoje teorie.
    I przestań już sadzić te swoje cholerne wydumanki, bo nie masz pojęcia o czym piszesz.Ten wątek jest o czym innym. Z alimentacyjnego się wycofałem w obliczu betonu nie mającego pojęcia, o czym w ogóle rozmawia. Nie zaśmiecaj z łaski swojej tego tematu. Wróć do alimentów i tam snujcie swoje opowieści oparte na całkowitej nieznajomości realiów, które niestety ja znam.
    Mogę byc kochającym ojcem, dbać o rodzinę, o żonę i o dzieci. Ale z daleka od tego cholernego polskiego sądowo-rodzinnego syfu, o jakim najzagorzalsze feministki w normalnych krajach nawet pomarzyc nie mogą, bo by to po prostu nie przeszło.
    Tak skrajnej niesprawiedliwości i chamstwa jak w polskim prawie, nie ma już nigdzie na świecie. Więc z łaski swojej nie buduj swoich wyobrażeń na amerykańskich filmach, bo nie jestes w USA. Nie kieruj się tez poczuciem sprawiedliwości, bo nie ma dla niej miejsca w polskich sądach rodzinnych. I nie wybielaj kurewek z fotka.pl, tych biednych, niewinnych dziewczątek, przez które normalni faceci nie mogą do końca życia iść do normalnej pracy.
    Widząc stek bzdur z Twojej strony - nie odpisuję i zmykam z wątku. Nie rozumiem dlaczego łazisz za mną ze swoimi poronionymi teoriami i spamujesz każdy wątek. Chcesz mnie przekonać czy co? Raczej wątpliwe. Kółko wielbicieli bajek jest dostępne pod linkiem który podałaś w swoim poście. Będę miał ochotę na bajdurzenie i myślenie zyczeniowe to zajrzę. Chwilowo nie mam.
    Na taki temat moga się wypowiadać osoby majace jakiekolwiek doświadczenie w tej dziedzinie. Nie masz żadnego - to nie gadaj.
    I nie wmawiaj, że masz jakiekolwiek. Pisałabyś zupełnie inaczej. Prawdopodobnie masz męża. Fajnie, może lepiej się poczujesz wiedząc, że w każdej chwili możesz z niego zrobić dziada bez pracy i mieszkania i jeszcze on będzie temu winien. Nieważne, co zrobisz - jego wina jest pewna. Ujmę to tak: weź po prostu nie zabieraj głosu
    w sprawach, o których nie masz pojęcia jak rzeczywiście wyglądają.
    Ze swej strony błogosławię moment w którym opuściłem to siedlisko matriarchatu i moge mieć normalną rodzinę.
    No i prywatna prośba: skoro nie odpisuję, to widocznie nie ma o czym gadać. Ścigać mnie po innnych wątkach nie trzeba.

]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chamstwo ludzkie nie zna granic, ale Ty przekroczyłeś te granice. Z takim podejściem do kobiet, nie zasługujesz na szczęście rodzinne, ale mimo wszystko życzę powodzenia.

Jesteś niczym chorągiewka, napisałeś to 4 miesiące temu, jak na forum netowe, to bardzo krótki okres czasu na zmianę opinii o mnie. Ośmieszyłeś sie tylko tym postem.

Cytat Napisał osiaq Zobacz post
    I słuchaj Seleny, bo ta jędza doskonale wie, co mówi, zwłaszcza w sprawach małżeńskich czy w ogóle damsko-męskich. Niestety: tu nie sięgamy jej do pięt.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Feministka to tak osoba wyprała własną psychikę z kobiecości. Może być atrakcyjna zewnętrznie, lecz ma niewielkie możliwości bycia dobrą żona lub matką ze względu na zdeformowane wnętrze. Taką mężczyźnie raczej omijają, nie chcą się wiązać, ponieważ wiadomo , że nie zbuduje domu, nie da ciepła.. Co bardziej zaangażowane zostają lesbijkami, taka kolej rzeczy .
    Dzisiaj już trudno mówić o feminiźmie, należy o mizoandrii, którą feministki obsesyjnie pałają i oddziaływują na społeczeństwa, które staja się mizoandryczne. Można to co pisze osiaq potępiać , lecz brak mi prostego pytania;
    Jaki są powody dla których tak pisze, czy jego słowa nie mają odbicia w rzeczywistości ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Gladiator Zobacz post
    Można to co pisze osiaq potępiać , lecz brak mi prostego pytania;
    Jaki są powody dla których tak pisze, czy jego słowa nie mają odbicia w rzeczywistości ?
    W tej kwestii niech się wypowie osiaq, ja mogę się tylko domyślać, ale swoje domysły zatrzymam dla siebie, żeby jakiś kolejny burak nie wyjechał z obrażaniem kobiet.

Czy ma to odbicie w rzeczywistości? z pewnością ma, ale są to bardzo sporadyczne przypadki, bo głównie to faceci wymigują się od odpowiedzialności roli ojca, z poprawką że nie każdy facet zasługuje na miano ojca.

Zarzucisz że nie każdą matkę można nazwać matką, to też prawda i też są to sporadyczne przypadki, ale ogólnie to kobiety są lepszymi matkami jak faceci ojcami.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał selena Zobacz post
    W tej kwestii niech się wypowie osiaq, ja mogę się tylko domyślać, ale swoje domysły zatrzymam dla siebie, żeby jakiś kolejny burak nie wyjechał z obrażaniem kobiet.

Czy ma to odbicie w rzeczywistości? Z pewnością ma, ale są to bardzo sporadyczne przypadki, bo głównie to faceci wymigują się od odpowiedzialności roli ojca, z poprawką że nie każdy facet zasługuje na miano ojca.

.
    Kobiety tak samo obrażają mężczyzn , nie umieją jedynie tego uznać, ponieważ mężczyźni ze zrozumieniem milczą , dystansując się z reguły od poniżającej pyskówki.

Natomiast, prawdą jest ,że wymigują się od odpowiedzialności roli ojca. Przyczyn są proste. Dlaczego mają brać odpowiedzialność, co ich ma do tego zachęcać ?
    http://wiadomosci.onet.pl/1320657,2677,1,kioskart.html
    Teksty jak w temacie obok ,gdzie pytasz , do czego potrzebny jest mężczyna dokładają się do niechęci podjęcia obowiązków. No właśnie ! Po co ma być w domu ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kobiety tak samo obrażają mężczyzn , nie umieją jedynie tego uznać, ponieważ mężczyźni ze zrozumieniem milczą , dystansując się z reguły od poniżającej pyskówki.

Hehe cała prawda i tylko prawda, co widać w poście #23 a na domiar złego niektórzy często zmieniają swoje zdanie.
    Stawiam piwo jeśli znajdziesz mój post, w którym w podobny sposób obrażam mężczyzn.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał selena Zobacz post
    Hehe cała prawda i tylko prawda, co widać w poście #23 a na domiar złego niektórzy często zmieniają swoje zdanie.
    Stawiam piwo jeśli znajdziesz mój post, w którym w podobny sposób obrażam mężczyzn.
    Rzecz nie w tym co Ty myślisz, lecz w tym co kto pomyśli po przeczytaniu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Rzecz nie w tym co Ty myślisz, lecz w tym co kto pomyśli po przeczytaniu.

i jak to się ma do obrażania kobiet/mężczyzn?
    poza tym nie wszystkie swoje myśli przelewam na klawiaturę.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)