Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Hybrid View

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Serwis spolecznosciowy- prosba o betatesting

Witam,
    Chcialbym Wam przedstawic nowy serwis web20 dedykowany spolecznosci informatycznej, a z drugiej chcialbym poprosic Was drodzy forumowicze o wszelkie sugestie, rady, co zmienic, co sie nie podoba, ogolnie o beta test serwisu. Jest to moj pierwszy projekt tego typu, wiec prosze o wyrozumialosc Siedzialem nad nim na dobra sprawe juz od Listopada zeszlego roku. Na czym polega? Idea jest taka, aby linkowac w nim ciekawe wiadomosci ze swiata informatycznego, ktore to pozniej sa poddawane ocenie i komentarzom pozostalych uzytkownikow. Jak widac, zasada dzialania taka sama jak na wykopie, z tym, ze nie nie jest to bezmyslny klon, jakich ostatnio wiele, a serwis tematyczny, scisle zwiazany z wiadomosciami informatycznymi. Szykuje tez pewne nowum, informacje podam zaraz po zakonczeniu testow.
    Do administracji-Ten post nie jest w zadnym wypadku reklama, chcialbym uzyskac informacje(i o to Was prosze), co zmienic, co sie nie podoba, co w ogole myslicie o tego rodzaju serwisie.
    link do strony (...) . Z gory dziekuje za zainteresowanie i pomoc. /pozdrawiam Artur
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-05-15 o 12:03

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

serwis web20 dedykowany spolecznosci informatycznej
    Co przez to rozumiesz?
    Jeeli
    Gra we flashu jakiej nie widzielicie nigdy wczeniej
    Swords and Sandals 2 najlepszy RPG ever
    Lista darmowych gier MMORPG
    Dobre recenzje Supreme Commander
    to ja nie widze zwizku...
    A ty jako programista/koder/webmaster/... take powiniene wiedzie e to duego zwizku z "spoecznoci informatycz" niema..

Kolejny klon digg'a/wykopu...
    Naprawd nikt tworzcy w polsce ebdwazero nie potrafi wymyli czego nowego? Tylko klony zagranicznych serwisw, z czego wikszo robiona na podobiestwo digg.com.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

piszac "spolecznosc informatyczna" mam na mysli grono ludzi zainteresowanych chocby w najmniejszym stopniu tematami zwiazanymi z informatyka. zaliczam do nich rowniez graczy, chociaz wiem do czego zmierzasz. przy serwisie tego typu, w polsce, ograniczenie tematyki do spraw typowo fachowo informatycznych jest raczej nie do przyjecia. hmm, to ze idea taka sama, to nie znaczy, ze jest kopia. po co piszesz na klonie forum, przeciez podobne byly duzo wczesniej? tematyka infoneo jest zawezona, nie jest o wszystkim, nie jest o dupie marynie. sa rowniez pewne nowosci, ktorych nie znajdziesz na wspomnianym wykopie, ale to juz prosilbym o zapoznanie sie z tematem, do ktorego wyrazaz swoja opinie.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

piszac "spolecznosc informatyczna" mam na mysli grono ludzi zainteresowanych chocby w najmniejszym stopniu tematami zwiazanymi z informatyka.
    Czyli 100% uytkownikw internetu...

przy serwisie tego typu, w polsce, ograniczenie tematyki do spraw typowo fachowo informatycznych jest raczej nie do przyjecia
    Niby dlaczego?
    Ja tam bym poszed dalej, bo moim zdaniem "tematyka fachowo informatyczna" to zbyt szeroka dziedzina eby pasowaa wszystkim tym si zajmujcym...
    o ze idea taka sama, to nie znaczy, ze jest kopia
    spjrz na digg'a, spjrz na wykop, a potem spjrz na twoj stron? Przecie to ma prawie identyczne gui... Moliwe e ma inne funkcje, moliwe e jest w czym lepszy, ale to jest kolejna kopia wspomnianych serwisw.

Ostatni akapit mojej wypowiedzi nie odnosi si konkretnie do twojego serwisu, a caej grupy polskich serwisw tego typu, ktre chc by nazywane web 2.0.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał daone Zobacz post
    piszac "spolecznosc informatyczna" mam na mysli grono ludzi zainteresowanych chocby w najmniejszym stopniu tematami zwiazanymi z informatyka. zaliczam do nich rowniez graczy, chociaz wiem do czego zmierzasz. przy serwisie tego typu, w polsce, ograniczenie tematyki do spraw typowo fachowo informatycznych jest raczej nie do przyjecia. hmm, to ze idea taka sama, to nie znaczy, ze jest kopia. po co piszesz na klonie forum, przeciez podobne byly duzo wczesniej? tematyka infoneo jest zawezona, nie jest o wszystkim, nie jest o dupie marynie. sa rowniez pewne nowosci, ktorych nie znajdziesz na wspomnianym wykopie, ale to juz prosilbym o zapoznanie sie z tematem, do ktorego wyrazaz swoja opinie.
    Jako autor serwisu, dla "społeczności informatycznej, mógłbyś się postarać, dawać dobry przykład, stosować się do netykiety itp. (Od netykiety i ogólnych zasad korzystania z np. forów proponuje zacząć) Zmierzam do tego, że twoje posty są nie do przyjęcia. Wstaw trochę polskich znaków i po kropkach duże litery, to będzie jakiś wyraz dobrej woli przynajmniej. Później myśl o własnym serwisie.

To jest moje zdanie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jestem nowy na tym forum więc proszę o łagodność.

Jak chodzi o innowacyjne pomysły web 2.0 to ciężko wymyślić coś nowego w koncepcji nie odbiegającej od youtube, flickr, digg, del.ico.us. No co zrobić

Ja sobie wymyśliłem, że wymyśle coś dla wymyślających. Więc jak tak się skupiłem to wymyśliłem ten serwis

W krótkim zarysie to taki generator serwisów społecznościowych/agregatorów wiadomości różnego typu. Dla mnie to coś nowego. No ale wolny kraj można sie nie zgadzać Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-05-15 o 12:02

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

serwis przekształcił się w blog... chyba nie aktualne..

Pewnie brak cierpliwości... i domena została przchwycona

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

brak cierpliwosci i pomyslu na cos sensownego, a juz mnie to zainteresowalo, ale chyba sie troche spoznilem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Popatrz na date 1 postu : PP

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)