Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
    kosciuszkin
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Infolinia to jest tylko jeden ze sposobów komunikacji z firmą, masz też internet albo w ostateczności wizytę w oddziale.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Urwani z choinki

Trzeba się URWAĆ Z CHOINKI żeby nadążyć za przepisami, ciągle coś zmieniają i nigdy dobrze się na tym nie wychodzi.

kosciuszkin
    Gość

Życie. Trzeba wybrać duża, solidną firmę i mieć względny spokój z kombinowaniem i oszukiwaniem klientów.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

borykam sie myslami z podobnym probemem co zalozyciel tematu. myslalam ze najgorsza jest kwestia finansowa, bez srodkow ciezko cos zdzialac.
    Trochę uspokoiłam się jak zaczęłam przegladac fora i natknelam sie na dotacje, inkubatory przedsiębiorczosci. Dla osob rozpoczynajacych wlasna dzialalnosc organizowane sa nawet konkursy wspomagajace, oczywiscie nie ma nic za darmo, ale w tym wypadku mozna wygrac pieniadze w zamian za wlasne zaangazowanie. wiecej informacji tu http://www.darboven.pl/idee_grant/
    moze ktoras z Pan bo do nich skierowany jest ten pomysl jeszcze skorzysta
    a w ogole co myslicie o takich akcjach ?

Ja rok temu założyłam taką firmę z unijnym dofinansowaniem i jestem z niej bardzo zadowolona... chcę nawet rozszerzyć swoją działalność o sklep internetowy... może macie pomysły co się aktualnie dobrze sprzedaje...?!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W zasadzie wszystko sie dobrze sprzedaje. Problem w wyznaczeniu odpowiednio waskiej grupy docelowej i dobraniu do niej odpowiedniego produktu. Dochodzi do tego jeszcze kilka elementow jak chocby odpowiedni marketing.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

w zaleznosci od rgionu w internecie jest popyt na wszystko...
    a teraz czesto i lokalizacja nie gra tak duzej roli wysylki są szybkie.
    Jesli nakład pieniezny by Cie interesował to konkurs Darboven Idee Grant jest również dla kobiet które rozpoczęły już swoją działalnośc gospodarczą

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niestety, łatwo powiedzieć a trudniej zrobić. Żeby myśleć o własnej firmie trzeba jednak mieć trochę kapitału na początek, poza tym sporo dobrych chęci no i jako takie pojęcie o tym, czym zamierzamy się zająć. Paradoksalnie najłatwiej jest teraz pozyskać kapitał na start. Można dostać dotację z UP albo wystarać się o kasę z funduszu unijnego. Unia może zaoferować więcej, ale też więcej wymaga, tzn. wniosek o dotację musi być naprawdę profesjonalny. Jak starałem się o dotację to korzystałem z usług biura rachunkowego z warszawy, które ma w swojej ofercie właśnie przygotowywanie wniosków o dotację. Przyznam szczerze, że sam bym tego nie przygotował, a tak mogę się cieszyć z pieniążków

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zycze wielu sukcesow.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Trochę odświeżę temat, bo znalazłem w sieci coś fajnego na temat zakładania własnej działalności Wszystkim, którzy są zainteresowani startem z własnym biznesem, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać polecam darmowego e-booka na ten temat ze strony Tekli Plus, którego można pobrać stąd: http://www.teklaplus.pl/index.php?op...4&catid=96&m=0

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)