Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65
    Witka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Inkubatory to fajny pomysł, ale głównie dla młodych i studentów... a pozostali to raczej sięgają przy zakładaniu firmu po taką uniwersalną pomoc jak... kredyt, czy szperają po działa typu dotacje szczecin, warszawa, kraków...
    Bo jakby nie patrzeć to u nas zakładanie firmy to nie tylko "pomysł" i chęć szczera.

Początkujący
    Mieszka w
    wrocław
    Siła Reputacji
    0

no niestety, pomysł i chęć szczera nie wystarczą - głównie ludzie się liczą, więc dlatego właśnie studenci idą do AIP - oddawanie części zysku za nieocenioną na początku pomoc to wcale nie taki zły interes.

Kropka
    Gość

Odp: własna firma - jak zacząć

Inkubatory pozwalają stawiać pierwsze kroki we własnym biznesie, a myślę, że to jest bardzo ważne szczególnie wtedy gdy nie mamy pojęcia gdzie iść i jak się odnaleźć w tej całej biurokracji. Mój znajomy właśnie w taki sposób otworzył swój własny biznes i dzisiaj to już całkiem spora i stabilna firma.

Misia
    Gość

Możesz zajrzeć sobie na http://blog.usakorporacja.pl Znajdziesz tam porady biznesowe, które pomogą Ci w założeniu firmy oraz w późniejszym zarządzaniu nią.

sesjebankowe
    Gość

Poczytanie z wartościowych stron na początku wystarczy, ale potem i tak każdy się uczy na własnych błędach.

Ostatnio przeglądałem rynek czytników kart płatniczych. Moją uwagę zwróciły horrendalnie wysokie ceny. Dla firmy o moich obrotach jedynym sensownym rozwiązaniem są bezabonamentowe czytniki kart płatniczych, które współpracują z smartfonami. Polecam!

kolega1975
    Gość

Ważne jest, aby zrobić dobry biznesplan. Trzeba wziąć pod uwagę kryzys i liczyć się z tym, że pierwsze miesiące będą na minusie. Należy więc mieć odłożone pieniądze na ZUS, czynsz, czy inne koszty związane z prowadzeniem firmy. Przynajmniej na 2-3 miesiące. Lepiej nie zwlekać też jeśli interes nie wypali i nie ciągnąć tego aż przyjdzie windykacja.
    Ostatnio edytowane przez kolega1975 ; 12-06-13 o 16:35

Cudak
    Gość

Jeśli firma nie jest duża to można zastanowić się nad wirtualnym biurem.Jest to bardzo dobre rozwiązanie. W koncu informatyzacja postępuje.
    Polecam zapoznać sie z tą ofertą:
    http://www.biuro29.pl/
    Co daje nam ta możliwość?
    Adres firmy w Warszawie albo Poznaniu
    Miesięcznie 10 godzin sali konferencyjnej
    własny stacjonarny telefon oraz faks
    skanowanie korespondencji

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Windykacja to zawsze ostateczność heh

Początkujący Avatar ziolkoo
    Siła Reputacji
    0

Bardziej istotne jest to, czy ktoś jest zarejestrowany w UP. UP daje dotacje na rozpoczęcie działalności. Co można połączyć z bonem na zasiedlenie.
    Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)