Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76
    carolajn
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: własna firma - jak zacząć

Ja mam zamiar dziasiaj zalożyć koto na cdig i w pon wyrobić elektroniczny podpis

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jesli myślicie o własnej firmie to polecam przeczytanie książki "Ekspert biznesu"
    Przyjemnie opisane praktyki kilku realnych firm. Myslę że każdy cosciekawego w tej skiążce znajdzie. ja już wprowadzam kilka zmian w swojej firmie po tej lekturze

polecam raz jeszcze - książka do kupienia na stronie Helion.pl

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wiedzę to najlepiej czerpać bezpośrednio od praktyków.

Gość

Ja przy zakładaniu firmy skorzystałem z usług pewnej firmy, firma zajmuje sie wypełnianiem wniosków itp i ogólnie pozyskiwaniem dla Ciebie dotacji. Fajna sprawa nie martwisz się że coś będzie źle zrobione. (wycięta reklama) warto na nią wejść i zadać pytania
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 12-04-16 o 22:38 Powód: spam

matild
    Gość

Wydaje się, że zacząć działalność jest zawsze najtrudniej. Jak już wiesz co chcesz robić to zarejestruj firmę, ale niekoniecznie pod domowym adresem
    Na rynku jest wiele firm i jednostek wspierających startujące DG. Podstawą jest informacja . Mi pomogło (wycięty spam)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-05-16 o 20:51

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wszystko zależy też - jaki biznes planujecie prowadzić? Ja przykładowo idę w kierunku gastronomii, dlatego zrobiłam sobie biznesplan, a także rozeznanie w tym co będzie mi potrzebne i mogę powoli działać. Lokal mam, a teraz tutaj https://liron-polska.pl/ zakupię sprzęty typu maszyna do produkcji lodów.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli planujesz dopiero wystartować z własnym biznesem produkcyjnym warto przemyśleć wykorzystanie opcji z wynajmem hali czy magazynu, aby już na samym początku nie inwestować aż tak dużego kapitału na budowę takiego obiektu. Osoby, do których znajdziesz kontakt na stronie https://magazyny.online/ pomogą znaleźć obiekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Warto sobie ułatwić zarządzanie płatnościami poprzez https://cashdirector.com/ . U mnie ten system sprawdził się świetnie, dzięki niemu można wiele czasu zaoszczędzić

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Od siebie polecam zastanowić się nad wprowadzeniem jakiegos wygodnego programu do wystawiania faktur. Bardzo wygodnym rozwiązaniem bedą na pewno faktury elektroniczne. O ich zaletach mozna poczytac sobie w tym artykule;
    http://www.modernbusiness.com.pl/biz...h-edi/cvg_lsbo

Faktury takie są
    bezpieczne
    wygodne
    jak również możliwe do przechowywania w ramach dokumentacji elektronicznej

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na początek zastanów się czego, w mieście, w którym zakładasz firmę, najbardziej brakuje. Wybadaj rynek i potrzeby konsumentów. Potem sprawdź konkurencję, zaoferuj coś ekstra, żeby to do z Twoich usług korzystało więcej osób. I bardzo ważny etap, szukanie pracowników, czyli wizytówki Twojej firmy. Przeprowadź rzetelną rekrutację, ale nie bądź też zbyt surowy. Przedstaw im dogodne warunki pracy, takie, na jakie w danym momencie Cię stać. Nie oszukuj! Jeżeli nie możesz zaoferować im większej kwoty wynagrodzenia, pomyśl o wprowadzeniu systemu nagród za dobre wyniki. Możesz stworzyć programy motywacyjne, wspomniane m.in. tutaj: https://motivationdirectpl.weebly.com/, a na pewno zyskasz w ich oczach. I pamiętaj, nie bój się podejmować ryzyka. Do odważnych świat należy!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)