Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Z wypowiedzi zaożyciela topicu, a dokładniej ze zdania
    Nigdy poza szkołą nie śpiewałem [...]
    Należy Seleno dojść do wniosku, że jednak Cool_Zeo umie śpiewać, gdyż (wydaje mi się tylko) z sensu zdania wynika, że już występował i śpiewal na jakiś tam apelach, jednak co do tego mogę się mylić.
    Wracając do tematu...
    Warto jest pójść i się nauczyć podstaw i oddychania i odpowiedniej dykcji... nic przez to nie stracimy, a nawet zyskamy. Ja zaczynam się uczyć gry na gitarze i w zasadzie żałuje, że nie zacząłem jej kilka lat wcześniej. I chciałbym zauważyć, że słuchu wspaniałego to ja nie mam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Arudil Zobacz post
    Należy Seleno dojść do wniosku, że jednak Cool_Zeo umie śpiewać, gdyż (wydaje mi się tylko) z sensu zdania wynika, że już występował i śpiewal na jakiś tam apelach, jednak co do tego mogę się mylić.

Różnie można to odczytać, autor tematu mógł śpiewać na lekcjii muzyki, ale to ma niewielkie znaczenie, bo jeśli nawet śpiewał na apelach szkolnych czy amatorsko na imprezkach, to za mało.
    Mandaryna też spiewała w szkole.
    Być może błędnie to rozumiem, ale uważam że głównie potrzebny jest talent + praca i ćwiczenia nad sobą i wówczas dopiero można dojść do profesjonalnego śpiewania.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dawno tu nikt nie zaglądał, ale mam nadzieję, że ktoś odpowie. Więc jestem wokalistą zespołu rock'owego. Istniejemy od prawie roku, jednak ze względu na problemy ze skompletowaniem składu nie mieliśmy debiutu scenicznego. Ja jednak odczuwam, że nie śpiewam najlepiej i chciałbym więcej ćwiczyć. Niestety w mojej miejscowości nie ma takiej możliwości, a bynajmniej mnie na takową nie stać. Dlatego, jeżeli ktoś zna jakieś pożyteczne ćwiczenia, byłbym bardzo wdzięczny za radę.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dawno tu nikt nie zaglądał, ale mam nadzieję, że ktoś odpowie. Więc jestem wokalistą zespołu rock'owego. Istniejemy od prawie roku, jednak ze względu na problemy ze skompletowaniem składu nie mieliśmy debiutu scenicznego. Ja jednak odczuwam, iż nie śpiewam najlepiej i chciałbym więcej ćwiczyć. Niestety w mojej miejscowości nie ma takiej możliwości, a bynajmniej mnie na takową nie stać. Dlatego, jeżeli ktoś zna jakieś pożyteczne ćwiczenia, byłbym bardzo wdzięczny za radę.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chyba nie ma lepszych ćwiczeń śpiewu jak ćwiczenia z nauczycielem... z kartki nic nie dowiesz się czy robisz to dobrze, czy też nie. Więc według mnie chyba jednak musisz kogoś znaleść.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Do kiedy można efektywnie uczyć się śpiewać?

Cześć, może znajdzie się ktoś, kto zna się na nauce śpiewu, mógłby mi pomóc i powiedzieć, do kiedy najlepiej uczyć się śpiewać...Chodzi o struny głosowe, czy to prawda, że z czasem, w wypadku braku ćwiczeń, trudniej pracują, a tym samym próby śpiewu wychodzą coraz gorzej. Jak to wygląda? Mam lat 25 i chciałabym nauczyć się dobrze śpiewać i martwię się, że może być już za późno...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja też popieram- zaczęłam się uczyć śpiewać gdy miałam 20 lat. 10 lat ciężkiej pracy i występuję czasami na scenach operowych. Najważniejsze, że gdy już złapiesz bakcyla, to ta pasja pomoże Ci przetrwać ciężkie życiowe chwile.. Zatem powodzenia i oby śpiewanie przyniosło Ci duuuuużo radości

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hej mam tu nagranie mojego kolegi ktory uwaza ze umie spiewac i nagral mi na szybko jakas piosenke zaspiewana bez podkladu acapella i nie wiem co mu powiedzic ciezko mi to ocenic bo to moj przyjaciel ;p co wy byscie mu napisali ?

wysluchajcie to do konca ..

http://www.wrzuta.pl/audio/3F2nRMAnDX/:nanana:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

~~

Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy oczywiście również twoich zastanawiam się czy wszystko toczy sie po twoich planach, czy śpiewasz?? Ja też bardzo chciałabym śpiewać i oczywiście cały czas sie dokształcać w śpiewaniu bo jestem tylko amatorka. Śpiewałam często na akademiach, apelach w szkole i nie tylko ale teraz już nie a bardzo bym chciala. jesli mogłbys mi cos doradzic byla bym wdzieczna.
    Czekam na odpowiedz
    Pozdrawiam:-D

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czas na śpiewanie z Grażyną Łobaszewską

Nie ma na co czekać! I Ogólnopolskie Tatrzanskie Warsztaty Wokalne z Grażyną Łobaszewską już we wrześniu! Zapisy ruszyły i potrwają do 27 sierpnia! www.tatrzanskiewarsztaty.strefa.pl zapraszamy... są jeszcze wolne miejsca!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia