Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

nauka spiewu

Cytat Napisał Cool_Zeo Zobacz post
    Jedni mówią że nie da się tego nauczyć, jedni że można.
    Ja chciałbym spróbować, ponieważ koledzy chcą założyć zespół i nie maja nikogo na wokal wiec dostałem taką propozycję więc czemu nie...

Nigdy poza szkołą nie śpiewałem, ale przyznam że zawsze mnie to nawet fascynowało.

Mam pytanie czy warto się zapisać na jakieś lekcje śpiewu?
    no pewnie,ze warto! i to niewazne w jakim jest sie wieku i jaka jest motywacja. Spiewanie pomala takze w innych sferach zyciowych - nabiera sie wiekszej pewnosci siebie, jest sie bardziej odwaznym i lepiej radzi sobie z sytuacjami stresowymi.

Polecam fajna strone: www.nauka-spiewu.pl tam jest wszytsko napisane o spiewie, o pierwszej lekcji itp.

Pozdrawiam!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na pewno się da, a jeszcze jak masz zajęcia z profesjonalistą, to na pewno wyjdzie z tego coś fajnego, nawet jeśli nie kariera wokalisty to z pewnością fantastyczna przygoda i życiowa pasja. Practice makes perfect. Powodzenia!

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

zawsze myślałam że niem ożna nauczyć się spiewac i po prostu trzeba miec głos. ale objrzałam kiedyś koreanski program o tym jak profesjonalna nauczycielka spiewu z amatorów zrobiła swietny chór!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Aż serce rośnie jak się widzi, że ludzie naprawdę mają jakieś pasje Wiekszość współplemieńców nie odchodzi od komputera nawet na godzine ;p

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ale jak to mówią, kto nie umie śpiewać, nie otwierać pyska, więc przykro mi, ale nie moge śpiewać :P

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

mam znajomego, ktory totalnie nmie potrafil spiewac. uparl sie jednak, ze sie nauczy, bo chcial probowac swoich szans w szkole aktorskiej. Poszedł do jakiegoś tam profesora muzyki na lekcje i po roku niezle nas wszystkich zaskoczyl. Okazuje się, że wiele można się nauczyć jeśli idzie o śpiewanie. Gwiazdą to może się nie zostanie, ale śpiewać dziewczynie serenady już można.

Nauka spiewu - konkretna piosenka

Witam!

Ja rowniez rozwazam nauke spiewu lecz pod konkretna piosenke, poniewaz chcialbym zrobic niespodzianke na naszym weselu mojej przyszlej zonie i zaspiewac jej romantyczna piosenke. Jest to wielkie wyzwanie dla mnie poniewaz ja kompletnie spiewac nie umiem, lecz Wasze posty daja nadzieje ze kazdego mozna nauczyc spiewac.

Wybralem piosenke Taio Cruza - Telling The World , piosenka ladna jest i wydaje sie nie za trudna, jesli sie myle chetnie wyslucham Waszych opini. Dodam sprobuje ta piosenke po polsku zaspiewac, ale takie detale mysle ze mi doradzi juz osoba ktora bedzie mnie uczyc. Mam okolo 1 rok czasu. Chetnie wyslucham Waszych opini na ten temat.

Pozdrawiam,

M.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jestem spiewaczka i wiem, ze nauka spiewu to najbardziej fascynujaca rzecz, jaka mnie w zyciu spotkala . Polecam wszystkim

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia