Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ogłoszenie Publiczne Wyroku

Witam
    Jestem tu nowy i piszę swój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość,jak zrozumiałem jest to forum o bezprawiu i prawie .Nie będę się rozpisywał ..bo nie wolno dosłownie napisać chodzi o konkrety.

Nie mieszkająca żona w moim mieszkaniu zgłosiła znęcanie się nad nią w czasie kiedy już nie mieszkała od 6 lat. Sąd dał mi sankcję i osadził mnie w wiezieniu bez żadnych pytań .Napisałem zażalenie na zatrzymanie które Sąd pozostawił bez odpowiedzi. Więc złożyłem zażalenie do Sądu Okręgowego.
    Sąd Okręgowy zwolnił mnie i stwierdził że moje zatrzymanie było niedopuszcalne /248par3 Kpk/.
    Straciłem pracę wpadłem w depresje zaczęłem pic mimo że stan mojego zdrowia zagrażał życiu ,bałem sie wyjść na ulicę żeby nie trafić do pudła.
    Został debet na koncie 1200 zł wypłata nie wpłynęła bo byłem zatrzymany,
    z pracy też kicha na stanowisku kierowniczym. Poszedłem po jakimś czasie zapłacić ten debet ale nikt nie chciał pieniędzy a każdego dnia w PKOBP
    zmieniała się suma. Jak się okazało otrzymałem wezwanie na sprawę na którą
    nie mogłem pójść bo nie mogłem się ruszyc upadłbym na ulicy.

Teraz sedno sprawy.
    Zostałem skazany na karę ośmiu miesięcy w zawieszeniu na dwa lata.
    po roku dostałem wezwanie od jakiegoś kuratora w celu sprawozdania o sobie
    który powiadomił mnie ,że zostałem skazany !!!! wyrokiem o którym mowa.
    Złożyłem więc wniosek o adwokata i wniosek o nadesłanie mi wyroku z uzasadnieniem. Adwokata otrzymałem ale wyroku mi do dnia dzisiejszego nie nadesłano!!! Jedyne co otrzymałem to pismo w którym Sąd twierdzi że wyrok został ogłoszony publicznie/ w czasie kiedy sala sądowa była pusta/ i nie podlegał doręczeniu. Pod koniec kary zawieszenia otrzymałem wezwanie w celu odwieszenia mi kary ponieważ jestem bezrobotny,zarejestrowany,rencista i że nie dokonałem zadośuczynienia 1200zł i że w ten sposób naruszam porzadek prawny w Państwie. W dziale wyrokowanie znalazłem art418 Kpk który mówi o wyrokowaniu i wyroku. Moim zdaniem Sąd powinien zarządzić nadesłanie mi wyroku ,pozbawiony zostałem prawa do obrońcy,przedstawienia materiałow dowodowych,prawo do rzetelnego procesu, oraz prawa do apelacji .
    A ponownie zostałem pozbawiony prawa o przywrócenie terminu przez nie nadesłanie wyroku w przypadku złożenia wniosku chociażby czyli czynności prawnych przed Sądem. Wyrok jest niezgodny z prawem ale podlega wykonaniu .Polemizując dalej Sąd na pierwszej rozprawie nie zna przyczyn niestawiennictwa ,oraz czy prowadzone postępowanie nie należałoby umorzyć /poczytalności/itd. / sui generis /
    Uważam że takie wyrokowanie jest niezgodne z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej oraz narusza Prawa i Wolności ratyfikowane przez Rzeczpospolitą Polską . Moje pytanie jak to ugryżć ???? narazie odraczam
    Za wszelką pomoc dziękuję

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wydaje mi się, że powinieneś udać się z tą sprawą do rzecznika praw obywatelskich. A jeśli wyrok jest publiczny, to Twój adwokat powinien móc go wyciągnąć z Twoich akt wraz z uzasadnieniem. Cała ta sprawa jest strasznie dziwna. Wiem, że nasze sądy robią różne rzeczy, ale Twój zbiór przypadków jest aż niewiarygodny.
    Trzymam kciuki, byś znalazł sprawiedliwość.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pomocy mógłby spróbować Ci też udzielić Anarchistyczny Czarny Krzyż. Info szukaj w Google.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Lepiej do pismaków :-o Jak historia im się spodoba (chociaż takich na twoje nieszczęście jest mnóstwo) i nagłośnia to pomoc typu rzecznik praw obywatelskich itd. przyjdzie sama.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wiezienie

Witam dostałem wezwanie do więzienia na 26 luty. tego samego dnia wysłano na mnie nakaz karny doprowadzenia mnie przez policję. ..abym nie móg skorzystać z odroczenia???? złożyłem wniosek w ternie o odroczenie oraz wstrzymania wykonania kary więzienia. Naruszam porządek prawny w Państwie rażąco na podstawie :..... mamy z dzieckiem eksmisję z mieszkania ale opłaciliśmy i czekamy na wyrzucenie albo przydział ponowny od 1.5 roku.
    Koledzy pomogli opłacić mieszkanie. Moja żona musi się zwolnić z pracy i zostać bez środków do życia do opieki nad dzieckiem. Ja jestem po dwóch udarach mózgu mam niedowład lewej strony mam 50 lat. Mam prawo do przyzwoitego terminu odsiadywania kary a moja rodzina nie może ponieść szkody ...ale chyba jednak nie mam prawa
    Piotrowski

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Skarga

Witam po złożeniu skargi do Sądu Okręgowego na pozbawianie mnie praw wycofano natychmiast nakaz w dniu dzisiejszym telegramem. Wsiadłem do swego mesrcedesa i pojechałem do Trybunału Europejskiego złożyć skargę za naruszanie Konwencji Praw i Wolności, złożyłem również wniosek o adwokata w celu zaskarżenia normatywnego aktu prawnego art 418 Kpk . Właśnie wróciłem do Polski zobaczymy co dalej ędzie chyba duże odszkodowanie z kasy podatników . Szkoda ,że w naszym Kraju nic nie da się załatwić tylko trzeba wynosić na zewnątrz .....odezwę się jak coś będę wiedział. Pozdrawiam
    Piotrowski

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia