Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

A ja "podziwiam" Edytę Herbuś za niezwykle prostą, acz skuteczną strategię... Robi to, co umie - kompletnie nie potrafiąc śpiewać, tańczy i prezentuje swoje (swoją drogą, nie najbrzydsze) ciało.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Powiedziałabym, że Edyta Herbuś traktuje ten program jako zabawę, jest świadoma tego że nie ma szans na główną nagrodę, ale bawi się dobrze.
    Nie ukrywa też tego że od małego chciała być artystką i ten program traktuje jako próbę swoich sił w śpiewaniu bo ocenia ją profesjonalne jury.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Thumbs up Mały błędzik polsatu -.-

Dziś zauważyłem drobny, lecz mogący wiele zmienic problem Polsatu w wyświetleniu numeru sms. Po zaśpiewaniu gdy P. Zając była w tunelu zamiast 4 widzieliśmy 4B. Nie wiem czy błąd był celowy czy nie, ale wiele osób mogło wysłac 4B zamiast 4. I co wtedy ? Zostanie to uwzględnione przy głosowaniu ? Jeśli 4B policzą jak 4 to spoko, lecz jeśli nie to Pani Zając straci wiele głosów.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja nie oglądam takich "programów" bo cenię sobie swój słuch , nerwy itp. Za dużo tam jest sztuczności i robienia tylko na siłę by się pokazać i by o kimś tam pisali czy mówili. Naprawdę w tym samym czasie są o wiele ciekawsze programy od tej żenady. Nawet reklamy nie potrafiły mnie zachęcić do obejrzenia programu. To moje zdanie na temat tego programu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja oglądam urywki z tego programu, ze względu na Miśka Koterskiego. Jego utwory a raczej parodie utworów są śmieszne i zabawne.
    Nie zwróciłam uwagi na błąd przy SMS na p. Zając, ale Ci co oglądają program od początku z pewnością znają numery przypisane każdemu uczestnikowi, więc gafy raczej nie strzelą.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał makaronizm Zobacz post
    A ja "podziwiam" Edytę Herbuś za niezwykle prostą, acz skuteczną strategię... Robi to, co umie - kompletnie nie potrafiąc śpiewać, tańczy i prezentuje swoje (swoją drogą, nie najbrzydsze) ciało.
    Na szczęście ta bezbarwna postać znikneła już z mediówCo z tego że ma ładne ciało skoro żadnych talentów nie posiada?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał cowboy02 Zobacz post
    Na szczęście ta bezbarwna postać znikneła już z mediówCo z tego że ma ładne ciało skoro żadnych talentów nie posiada?

Lubię Herbuś, nie wspominając o figurze czy ciele, to zawsze jest miła, ciągle radośnie uśmiechnięta, nie przykleja sztucznego uśmiechu jak wiele innych osób z pierwsszych stron gazet.
    Śpiewać może i nie potrafi, ale tańczy pięknie. W "Tancu z gwiazdami" z Jakubem Wesołowskim zajęli trzecie miejsce, z Marcinem Mroczkiem także trzecie miejsce. W programie "Jak oni śpiewają" zajęła 4. miejsce.

i jeszcze to.

W tańcach latynoamerykańskich ma najwyższą międzynarodową klasę S. Jest trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotnie zdobyła Puchar Polski Formacji Tanecznych, posiada tytuł mistrzowski wywalczony w turnieju Hradec Kralove Open, finalistka turnieju Copenhagen Open, zdobyła Vice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich a także w tańcu nowoczesnym jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata.
    W podwarszawskim Otwocku prowadzi szkołę tańca ze swoim partnerem Tomkiem Barańskim.
    Jest prezenterką stacji telewizyjnej MTV, gdzie prowadzi program rozrywkowy pt.: W rytmie MTV. Ma także tytuły miss: I wicemiss w polskiej edycji Miss Hawaiian Tropic 2004, w Las Vegas została Miss Talentów.

Jak na beztalencie to nieżle sobie radzi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie lubie programów typu "Gwiazdy na lodzie" , "Taniec z gwiazdami" czy "Jak oni spiewają".
    To typowa papka dla tępej publiki. To już lepszym programem był Idol ,przynajmniej dali szanse się komuś "normalnemu" pokazać i coś wygrać a tutaj pokazują wciąż te same "sławne" facjaty ,aż mnie mdli.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hans
    "Jak oni śpiewają" jest na podobnych zasadach jak "Idol", też wybierają najlepszego, sponsor funduje nagrody a zwycięzca dostaje możliwość nagrania własnej płyty.
    W programie "Jak oni śpiewają", nie biorą udziału profesonaliści, ale jakieś_takieś przygotowanie muzyczne mają.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)