Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

"Jak oni śpiewają"

Wczoraj na Polsacie obejrzałam fragment programu "Jak oni śpiewają".
    Kiczowaty show, dzięki któremu ściągną kasę z SMS od naiwnych.
    Dziś zaczyna się kolejna edycja "Taniec z gwiazdami", również w grę wchodzą pieniądze z głosowania SMSami.
    Z zazdrością patrzę jak pięknie niektóre pary tańczą.
    Widzicie w tym jakieś inne korzyści dla widzów, pomijając fakt oglądania tanecznych par?
    Osobiście niewiele TV oglądam, wolę dobrą książkę lub rozrywkę w necie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kiczowaty ale śmieszny, tylko zastanawiam się po co aktorom kontrakt płytowy? tym bardziej, ze zawodowo zajmują się zupełnie czymś innym :-) niektórzy powinni zostać w teatrze, na starych deskach wyglądają lepiej niż w nowoczesnej hali koncertowej

nie wiem jednak czemu służą te programy

pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał studentka_FP Zobacz post
    Kiczowaty ale śmieszny, tylko zastanawiam się po co aktorom kontrakt płytowy? tym bardziej, ze zawodowo zajmują się zupełnie czymś innym :-) niektórzy powinni zostać w teatrze, na starych deskach wyglądają lepiej niż w nowoczesnej hali koncertowej
    Jest wielu śpiewających aktorów i robią to całkiem nieźle. Wiele zależy od ich talentu, więc taki kontrakt płytowy może być dla nich szansą, sądzę jednak że na pierwsze miejsca list przebojów ich utwory nie wejdą.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Thumbs up Górniaczka do bani!!!!

Witam Wszystkich.
    Całkowicie zgadzam się z moją poprzedniczką i również uważam źe jest tu wielu naprawde dobrze śpiewający aktorów ale gożej jest z niektórymi jurorami. Widze że Pani Edyta Górniak uważa się za Bóg wie co (przypomne jej Hymn Narodowy) a ta kobieta nie umie się pogodzić z tym że są ludzie który poprostu lepiej śpiewają od niej pomimo tego że są początkujący i nie mają w tym doświadczenia. Proszę zauważyć w jaki sposób ona komentuje to co ludzie śpiewają, ona poprostu niewie co ma powiedzieć bo ona sama niezna się na muzyce. Jest obdażona wg. niektórych dobrym glosem który umie wykożystać ale tylko i wyłącznie na scenie, poza tym jest fatalna, poprostu plącze się i niewie co ma powiedzieć, jąka się itp. Jest kobietą bez zdania, patrzy na zachowanie innych jurorów i przeciwstawia się im pomimo tego że w 99% zdanie Rudiego Szuberta i Elżbiety Zapendowskiej jest trafne. Gdy występowała Natasza to Górniaczkę poprostu zaryło i nie wiedziła co ma powiedzieć, tak nie powinien się zachowywać juror, na scenie niema miejsca na jąkanie się. Także moim zdaniem TV Polsat powinna zmienić jurora na bardziej profesjonalnego i coś naściemniać że Górniaczka się rozchorowała lub coś w tym stylu. Pozdro.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał lancer23 Zobacz post
    Witam Wszystkich.
    Całkowicie zgadzam się z moją poprzedniczką i również uważam źe jest tu wielu naprawde dobrze śpiewający aktorów ale gożej jest z niektórymi jurorami. Widze że Pani Edyta Górniak uważa się za Bóg wie co (przypomne jej Hymn Narodowy) a ta kobieta nie umie się pogodzić z tym że są ludzie który poprostu lepiej śpiewają od niej pomimo tego że są początkujący i nie mają w tym doświadczenia. Proszę zauważyć w jaki sposób ona komentuje to co ludzie śpiewają, ona poprostu niewie co ma powiedzieć bo ona sama niezna się na muzyce. Jest obdażona wg. niektórych dobrym glosem który umie wykożystać ale tylko i wyłącznie na scenie, poza tym jest fatalna, poprostu plącze się i niewie co ma powiedzieć, jąka się itp. Jest kobietą bez zdania, patrzy na zachowanie innych jurorów i przeciwstawia się im pomimo tego że w 99% zdanie Rudiego Szuberta i Elżbiety Zapendowskiej jest trafne. Gdy występowała Natasza to Górniaczkę poprostu zaryło i nie wiedziła co ma powiedzieć, tak nie powinien się zachowywać juror, na scenie niema miejsca na jąkanie się. Także moim zdaniem TV Polsat powinna zmienić jurora na bardziej profesjonalnego i coś naściemniać że Górniaczka się rozchorowała lub coś w tym stylu. Pozdro.
    Hymn w wykonaniu Górniak pozostawię bez komentarza.
    Pani Edyta nie może się pogodzić, że traci/stracila popularność i fanów. Żyła na świeczniku i chyba lekko zachłysnęła się swoja sławą. Życie prywatne piosenkarki nie powinno mieć wpływu na karierę, ale jej scysje z mediami przyćmiły blask jej świetności. Zaproszona przez Polsat jako jujor poczuła, że ma okazję zabłysnąć i być może stąd jej kontrowersyjne oceny w porównaniu z innymi jujorami.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Aga Najlepsza I Spx Program

Ja uważam ten program za świetna rozrywke i sprawdzeniem głosu aktorów osobiście głosuje na Agnieszke Włodarczyk wiadomo ze jest najlepsza POZDRAWIAM :*

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Petka130 Zobacz post
    Ja uważam ten program za świetna rozrywke i sprawdzeniem głosu aktorów osobiście głosuje na Agnieszke Włodarczyk wiadomo ze jest najlepsza POZDRAWIAM :*
    Oglądałam ten program dwa/trzy tygodnie temu jak Włodarczyk śpiewała piosenkę Alicji Majewskiej. Podobała mi się piosenka w wykonaniu Agnieszki.

Wkurzają mnie prowadzący ten program. Ibisz to perfekcjonista w tym co robi, ale gafy też mu się trafiają, natomiast Cichopek w/g mnie nie nadaje się do tego zupełnie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wielka blaga

Ku rozrywce i kasie, którą tylko trzepią nieliczni, nawet pani Zapędowska musiała się zaprzedac i to by było tyle. Wszyscy jesteście nabrani. Mają Was.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

właśnie oglądam program "jak oni śpiewają" i kasia cichopek jest żenująca.....jak nigdy do oddaje_sie: tad dzisiaj zaskoczyla sama siebie

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

niedobrze mi si robi od naszych celebrities. i od chamskiego eksponowania ich na kadym kroku... "piewajce fortepiany", "jak oni piewaj", "taniec z gwiazdami", "kot", "mj pierwszy raz"...
    i tak do zerzygania... :/
    gdzie si ne obrcisz te same gby, w teleturniejach, w programach rozrywkowych, w gazetach, w wiadomociach, w serialach...
    Dla mnie basta!
    a ju cakowitym szczytem kretynizmu obywatelskiego jest wysyanie SMS'w w celu oddania gosu na taki program...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)