Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał selena
    to życzenia z ubiegłego roku, w tym roku chyba panowie zapomnieli o naszym święcie.
    Bo swieto kobiet jest (powinno) byc codziennie :]
    nie ma to jak dac kobiecie kwiatka, upominek, zabrac do kina lub restauracji bez okazji, a tak to troche oklepane, zero spontanicznosci, zaskoczenia, romantyzmu ehh (zreszta podobne zdanie mam do wszystkich takich roznych dni... dzien gornika, hutnika, sw walnietego, swieto zmarlych [wybaczcie porownanie] itd itp)

a tak przy okazji to Wasze zdrowie drogie Panie ;]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Toto ale w necie ani kwiatka, ani upominku prawdziwego nie dasz, nie zabierzesz do kina czy restauracji, nawet wypić kielicha z Toba się nie da przez neta a życzenia pasowały by jak najbardziej.

Co za gentelmeni na tym forum, żeby o życzenia się upominać.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał selena Zobacz post
    Toto ale w necie ani kwiatka, ani upominku prawdziwego nie dasz, nie zabierzesz do kina czy restauracji, nawet wypić kielicha z Toba się nie da przez neta a życzenia pasowały by jak najbardziej.
    Touche :]
    Masz racje, ale dalej uwazam ten dzien jak codzien i nie widze powodu by traktowac go inaczej tylko ze wzgledu, ze ktos tak ustalil, lub wiekszosc tak postepuje (i nie dotyczy to tylko dnia dzisiejszego)
    Nie zrozumcie mnie zle. Mam duzy szacunek dla kobiet i staram sie go wyrazac raczej swoim codziennym postepowaniem, niz raz do roku kwiatkiem bo wypada. Trudno to wyjasnic komus kto mnie nie zna, w dodatku przez Internet

Co za gentelmeni na tym forum, żeby o życzenia się upominać.
    Coz, kobiety juz chyba maja w naturze upominanie sie o wszystko (bez urazy pls)

A tak na marginesie, to kilka razy dostalem zyczenia lub upominek z okazji dnia chlopaka/mezczyzny, ale do tej pory nie wiem kiedy ten dzien wypada ;P

ps. babcia mnie znow upila i pierdziele juz glupoty :]
    w dodatku piaty raz z rzedu wciskam podglad wiadomosci zamiast wyslij

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Toto
    Rozumiem o co Ci chodzi, wiele osób uważa Dzień Kobiet za komunistyczne i komercyjne święto. Po części to się z Tobą zgadzam, bo widzę facetów jak w tym dniu z wiąchą kwiatków paradują i nie zdziwię się, jeśli niektórzy robią to na pokaz.

Super babcię masz to za dzisiejsze życzenia soczkiem promilowym Cię poczęstowała?

Tak na marginesie to Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września a Swięto mężczyzn, w dzień imienin Józefa tzn 19 marca, przynajmniej tak jest wśród moich znajomych.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Super babcię masz to za dzisiejsze życzenia soczkiem promilowym Cię poczęstowała?
    Babcie mam "zajebiaszczą", tylko jej wyroby zabojcze sa ;] a soczek to nieodlaczny element wizyty niezaleznie od pory dnia i roku. A jak pojade do niej autem to jest strasznie niepocieszona :]
    Tak na marginesie to Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września a Swięto mężczyzn, w dzień imienin Józefa tzn 19 marca, przynajmniej tak jest wśród moich znajomych.
    Moze zapamietam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja tak bardzo nie obchodzę dnia kobiet bo w ten dzien mam imieniny :P ale miło dostać kwiatka albo chociazby życzenia

Ps. no tak mój błąd spojrzałam selena na Twój post a nie na wcześniejsze daty i tak o wyszło

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał beatkasz Zobacz post
    ja tak bardzo nie obchodzę dnia kobiet bo w ten dzien mam imieniny :P ale miło dostać kwiatka albo chociazby życzenia

spóźnione, ale serdeczne życzenia imieninowe.

Toto
    dziewczyny/kobiety Ci przypomną składając życzenia w dzień faceta.

Moja babcia była wrogiem alkoholu, chyba ze względu na dziadka, który pędził najlepszy bimber w okolicy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

tak mi się skojarzyło z tym dniem kobiet, że ostatnio na imieniny od swojego lubego dostałam Miłosny Przewodnik. Głupio mi się zrobiło bo nie wiedziałam jak zareagowac, chyba mi tak subtelnie dał do zrozumienia, że mu już nie wystarczam ;/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

nie ma co tak reagować ja bym się ucieszył, gdybym dostał Miłosny Przewodnik na dzień faceta, bo jak na razie to z okazji tego dnia nie spotkała mnie żadna przyjemność. Gdzieś mi się nawet rzuciła w oko ta pozycja - chyba w Empiku gdzieś widziałem. A tak swoją drogą to poprawiło się wam po tym przewodniku?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Załącznik 84

:smile:
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    • Typ Pliku: jpg r.jpg (29.1 KB, 3 wyświetleń)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)