Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Fallout Tactics

witam
    właśnie zacząłem grać w Fallout Tactics (tzn wcześniej też grałem ale sobie jeszcze pogram) i nie pamiętam czy w umiejętnościach postaci jak się przekroczy 100 pkt(czy tam %) to coś daje?? no wiem że do 100 daje (np. bron palna) a potem???czy np jak bede miał 129pkt???

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Daje, daje. Zwiększa się celność na dłuższe dystanse i coś tam jeszcze. Im więcej tym lepiej. Wszystko jest w instrukcji z tego co pamiętam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Racja, daje. Pamiętaj, że za niektóre warunki w których działasz, masz minusy do umiejętności (np. jak jest ciemno), lub też minusy zależne od poziomu trudności testu (np. Łatwy to -0%, trudny to -15%, itp.), więc warto mieć skille na wyższych poziomach niż 100%

W Falloucie 2 dostawałeś "Biblię Fallouta", po przeczytaniu której skille rosły do 300%. Szkoda tylko, że było to PO zakończeniu gry

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Gra jest i tak za łatwa i bez tego

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

o ile pamiętam procenty dobijają do 300 pkt.

Wink

Czy tactics jest łatwy to zależy jak kto gra. Wracając do tematu - umiejętności powyżej 100% procent ułatwiają rozgrywkę ale czasami przez to gra się przedwcześnie nudzi. Radzę ci doprowadzić ulubione umiejętności do 150% a potem podnosić inne (czasami ta metoda naprawdę ratuje sytuację). I nie zapomnij między misjami podrużować po świecie, fajne żeczy można znaleźć:ufo: )

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że nie Tactics, jak każdy Fallout nie jest grą trudną. Te gry nie mają spędzać snu z powiek podczas walk, których nie da się wygrać.
    A kolega "zły" ostatni raz pisał cztery miesiące temu :P

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia