Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0
    Cytat Napisał hybryda Zobacz post
    Przeczytałem i przejrzałem to co zamieścił na tym forum xmanixi. Ja go rozumiem. Wy nic nie zrozumieliście, kompletnie nic.
    A co jest do rozumienia w tym anaukowym bełkocie? To nie jest spójne nawet wewnętrznie, a co dopiero z faktami naukowymi. Przecież to by się nie obroniło nawet jako fantastyka.
    Co tyczy się von Dänikena — też bajeczki, ale na ich podstawie przynajmniej powstał fajny komiks rysowany przez Polcha.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

12 Grudnia 2012 Przebiegunowanie Ziemi

Jurgi napisał :
    A co jest do rozumienia w tym anaukowym bełkocie? To nie jest spójne nawet wewnętrznie, a co dopiero z faktami naukowymi. Przecież to by się nie obroniło nawet jako fantastyka.
    Co tyczy się von Dänikena — też bajeczki, ale na ich podstawie przynajmniej powstał fajny komiks rysowany przez Polcha.

Tym samym Jurgi przyznałeś się. Jesteś winny możliwej tragedii wielu istnień. Już zasłużyłeś na krzesło. A nieznajomość prawa i etyki nie zwalnia cię od odpowiedzialności.

http://www.scribd.com/doc/3207900/Da...-Z-Przyszlosci

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Nie wiem czy masz tego świadomość, ale dyskusja nie jest równoznaczna z rzucaniem linkiem do książki czy linkami do całych godzin materiałów video. Jak chcesz coś konkretnego przekazać to proponuję streścić myśl albo podać interesujący cytat. Szanuj czas innych bo dla wielu jest zbyt cenny by go marnować na odnajdywanie wątpliwej prawdy w stosie niejasnych materiałów. Jak już pisałem wcześniej - czytałem tą pozycję jak i wiele innych Danikena jeszcze jako nastolatek ale co ma piernik do wiatraka? Jesteś w stanie podać choć jeden konkret?

edit: a już nic nie dodaje przejrzystości dyskusji jak usunięcie wszystkich swoich postów poza jednym. Kolego xmanixi - skończ waść, wstydu oszczędź...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

12 Grudnia 2012 Przebiegunowanie Ziemi

PROWADZI GŁUCHY ŚLEPEGO. To nie ja się będę wstydził a nawet już się nie wstydzę, bo mam dostęp do wszelkich mediów informacyjnych i widzę i słyszę co się dzieje na świecie. I to wszystko.

http://zalukaj.pl/zalukaj-film/6222/...emi_2008_.html

Początkujący
    Siła Reputacji
    0
    Człowieku przestań straszyć,czrnowidztwo to zła cecha

simian raticus
    Gość
    Najpewniejsze zagłady i zniszczenia to:

1. Pierwsza światowa wojna nuklearna spustoszy populacje wszelakie.
    2. Uderzy w planetę naszą ziemia większy obiekt typu meteor lub kometa i ją rozwali, bądź mniejszy wyrządzający szkody duże..
    3. Słońce się wypali z czasem i wszystkie gatunki wymrą tutaj, które na powierzchni żyją i światła potrzebują. Reszta będzie dalej ciągnęła swój żywot i się dostosowywała oraz ewoluowała.

Zanieczyszczenia mórz i oceanów oraz wód gruntowych! Chemia w produktach spożywczych. Walki ludzi o resztki zasobów i konflikty społeczne. Ludzkości to są już ostatki na tej planecie. Nieodwracalne zniszczenia i degradacje. Straty globalne. Zła polityka poprzednich rządów. Wszystko się z czasem kończy. Chorób będzie coraz więcej i mocniejsze kryzysy! Strach myśleć co się teraz na świecie dzieje i wyprawia!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0
    Nikt w to nie wierzy ale każdy o tym rozmawia więc może coś w tym jest jak w każdej plotce ziarno prawdy..

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Odp: 21 grudnia 2012-Przebiegunowanie Ziemi

Temat prawie tak burzliwy jak polityka. Każdy ma swoje zdanie, na szczęście każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii na takich forach choćby...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)