Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 108
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

12 Grudnia 2012 Przebiegunowanie Ziemi

POWYŻSZE WYPOWIEDZI SĄ NAMACALNYM DOWODEM NA WIARYGODNOŚĆ MOICH WNIOSKÓW, które zawarte są we wszystkich moich postach, w postaci tekstu lub linków.
    To nie ma sensu, chcesz polemizować na temat zycia i smierci miliardów istnień. Ja się nie odważę. Jednak statystyczne występowanie ostatnio narastających zjawisk nie miało wcześniej miejsca. W związku z tym ja już wiem że kiedy przyjdzie ten ostateczny moment ludzie nie biorący pod uwagę wystąpienia globalnego kataklizmu, który nadchodzi, będą równie cieńko piszczeć jak ja dzisiaj. I jak kolwiek to śmiesznie brzmi, to wcale nie bedzie smiesznie wyglądało. Zapoznaj się dokładnie ze wszystkimi moimi postami i materiałami które podałem w linkach. Wykożystaj do czytania syntezator Iwona , będzie szybciej i zdecydowanie ciekawiej.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Podyskutowałbym z Tobą dalej ale jedyne co jest namacalne jak dotąd to twoje problemy z polszczyzną, ortografią, wybiórcze odpowiadanie na kontrargumenty i rozsiewanie cudzych i niesprawdzonych bzdur. Ja już temat 2012 przerobiłem dawno temu i szczerze wątpię by cokolwiek z Twoich rewelacji dodało coś konstruktywnego do tego tematu, który tym samym z mojej strony jest skończony.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Niestety, aby ciągnąć temat końca świata w 2012 roku musimy mieć jakieś dowody na to że ten koniec nas doczeka w innym wypadku z tego co widzę nikomu nie chce się już odpisywać na niesprawdzone i mało wiarygodne treści zamieszczone w internecie, choć jak już pisałem niektóre z nich są ciekawe i śmieszne

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Nie mogłem się powstrzymać i zarejestrowałem się, żeby dorzucić swoje '3 grosze' do dyskusji

POWYŻSZE WYPOWIEDZI SĄ NAMACALNYM DOWODEM NA WIARYGODNOŚĆ MOICH WNIOSKÓW, które zawarte są we wszystkich moich postach, w postaci tekstu lub linków.
    Twierdzisz, że wypowiedzi moich poprzedników ukazujące Twoją ignorancję, brak logiki, zaprzeczanie podstawowym prawom fizyki, braku JAKICHKOLWIEK dowodów naukowych, potwierdzają wiarygodność tego co piszesz ? :stupid:

Wyjaśnij mi kilka rzeczy, ok ? Tylko nie zarzucaj mnie pseudo-intelektualnym bełkotem, proszę o krótkie i zwięzłe odpowiedzi...

1. W 2012 będzie apokalipsa, globalny kataklizm czy co ? Bo ja już się pogubiłem... Zamiana biegunów, ruchy kontynentów... Co się ma dokładnie stać ? Mam wrażenie, że sam nie wiesz...

2. Apokalipsa nie dotknie wszystkich, prawda ? Będą ludzie, którzy wiedzą kiedy ona nastąpi i jak się przed nią bronić.
    Zastanawia mnie tylko jedno: JAK !? Okopać się nie można, bo trzęsienia ziemi, zalewanie kontynentów przez oceany, itd.
    W takim razie polecasz 2 tygodniowy lot balonem wypełnionym helem. Tylko co z tą płonącą atmosferą ?

3. Nie zastanawia cię fakt, że jest cała masa 'nieścisłości' (delikatnie mówiąc...) w tych 'proroctwach' ?
    Nie ma żadnych naukowych dowodów potwierdzających chociażby część tych rewelacji. Większość tych sensacyjnych informacji pochodzi od 'amerykańskich naukowców', ale żadnego nie można wymienić z imienia i nazwiska...
    Powołujesz się na źródła typu NASA, ale zamiast nie potrafisz podać nawet jednego. Od razu mówię - amatorskie filmy w serwisie Youtube nie są ŻADNYM potwierdzeniem ani wiarygodnym źródłem...

Lubię oglądać filmy SF, przygodowe i generalnie uwielbiam fantastykę. Jeśli jednak film lub książka nie posiadają wiarygodnych podstaw naukowych (SCIENCE-fiction, nie przez przypadek ten gatunek tak się nazywa...) to ogląda się je lub czyta mało przyjemnie.
    Twoje opowieści są jak taki film - kiczowaty SF, gdzie nic się nie trzyma 'kupy', reżyser usilnie stara się aby fabuła była wiarygodna, ale finalnie wychodzi na to, że próbuje zrobić z widza debila przekonując go, że ten film to nie SF tylko dokument...

xmanixi odpuść sobie... żyj sobie dalej w swoim fantastycznym świecie, tylko zapamiętaj jedno (już ktoś to sugerował...) - nie dziel się z nikim swoją 'wiedzą tajemną' (uzyskaną z filmików na YT, amatorskich stron z teoriami spiskowymi i historiach o yetti oraz 'bestsellerów' o kolejnych apokalipsach...). Ludzie potraktują cię jak oszołoma (w najlepszych wypadku) i będzie ci przykro...

Późno jest, idę spać...

PS. Kup sobie słownik na litość...:wyklad:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

12 Grudnia 2012 Przebiegunowanie Ziemi

Jak widać moje słowa że "powyższe wypowiedzi świadczą tylko o słuszności moich wniosków" sprawdzają się w stu procentach. Obrażanie i puszenie się powodowane często, gęsto brakiem wiedzy technicznej a tym samym kompletnym niezrozumieniem tematu tylko potwierdzają tą tezę. Zażucanie mi ignoranctwa jest kompletnie nie na miejscu ponieważ zanim wpisałem tytuł w internetową przegladarkę miałem tą wiedzę zaczerpniętą dużo wcześniej z książek i czasopism popularnonaukowych Teraz to udowodnię poniższym linkiem który idealnie pokazuje konwersację jaką prowadzą ludzie na prawdziwym poziomie. posiadający nie tylko fakultety, ale niezwykła wiedzę. Ogladajcie i słuchajcie uwaznie bo otworzycie dopiero oczy ze zdziwienia.

http://video.google.com/videoplay?do...4459501486399#

A tu poniżej jeszcze jeden link. niesamowity wykład okraszony wspaniałymi filmami i treścią, poprowadzony przez jednego z największych astronomów świata. Będącym uznanym autorytetem na wszystkich liczących się uczelniach swiata. Popatrzcie i posłuchajcie jeśli w ogóle wiecie kim jest CARL SAGAN. Jesli nie macie wiedzy o tym człowieku to zamilczcie, bo robicie sobie wstyd.

http://video.google.com/videoplay?do...3093886714469#

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    W związku z odbieganiem od tematu i zmianą formy tego wątku w przepychanki słowne uczestnikom tego tematu daję ustne upomnienie mogące zakończyć się zamknięciem tematu. Daję jeszcze dwa dni na wymianę poglądów prosząc o konstruktywne wypowiedzi. Jeśli forma wypowiedzi się nie zmieni, temat zamknę.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Cytat Napisał xmanixi Zobacz post
    Jak widać moje słowa że "powyższe wypowiedzi świadczą tylko o słuszności moich wniosków" sprawdzają się w stu procentach. Obrażanie i puszenie się powodowane często, gęsto brakiem wiedzy technicznej a tym samym kompletnym niezrozumieniem tematu tylko potwierdzają tą tezę. Zażucanie mi ignoranctwa jest kompletnie nie na miejscu ponieważ zanim wpisałem tytuł w internetową przegladarkę miałem tą wiedzę zaczerpniętą dużo wcześniej z książek i czasopism popularnonaukowych
    Jakie puszenie się i obrażanie ? Ja (i kilka osób przede mną ) wytykam Ci błędy w elementarnej wiedzy o świecie. Wiedzy, która ma solidne podstawy naukowe i na której opiera się cała nasza obecna cywilizacja.

Teraz to udowodnię poniższym linkiem który idealnie pokazuje konwersację jaką prowadzą ludzie na prawdziwym poziomie. posiadający nie tylko fakultety, ale niezwykła wiedzę. Ogladajcie i słuchajcie uwaznie bo otworzycie dopiero oczy ze zdziwienia.

http://video.google.com/videoplay?do...4459501486399#
    Fakultety może mają, wiedzę również, ale głoszenie niesamowitych teorii wcale tego nie wymaga.
    W źródłach, które są podane w tym filmie, możemy sobie poczytać o latających spodkach, 'tajnych' operacjach amerykańskiego rządu i paru innych teoriach spiskowych.
    Uważasz, że to są wiarygodne źródła informacji ?

A tu poniżej jeszcze jeden link. niesamowity wykład okraszony wspaniałymi filmami i treścią, poprowadzony przez jednego z największych astronomów świata. Będącym uznanym autorytetem na wszystkich liczących się uczelniach swiata. Popatrzcie i posłuchajcie jeśli w ogóle wiecie kim jest CARL SAGAN. Jesli nie macie wiedzy o tym człowieku to zamilczcie, bo robicie sobie wstyd.

http://video.google.com/videoplay?do...3093886714469#
    O ile dobrze się orientuję, to ten pan odszedł z tego świata jakieś 15 lat temu... Nauka od tego czasu poszła trochę do przodu

Weź jeszcze jedną rzecz pod uwagę: większość zjawisk, których nie da się odtworzyć i dokładnie zbadać w laboratorium, opisują TEORIE. Części z nich nie da się na razie potwierdzić badaniami, bo nie pozwala na to nasza obecna technologia.

To na tyle, jeśli chodzi o off-topic.

A wracając do tematu, to... nie odpowiedziałeś na ŻADNE z moich pytań, tylko znowu podałeś linki do ciekawych filmów...

Jak to się ma teorii o apokalipsie w 2012 roku ?

Nigdy nie mogłem zrozumieć, dlaczego ludzie tak się uczepili tego kalendarza Majów... To jest KALENDARZ ! Opisuje jedną erę ! I tyle !
    Gdzie są JAKIEKOLWIEK dowody na zbliżającą się katastrofę ? Wizje jasnowidzów, wróżenie z fusów i opieranie się na kalendarzu sprzed tysięcy lat...

Zamiast linkować kolejne filmy na kolejne tematy, skup się na odpowiadaniu na nasze pytania. Jeśli nie zamierzasz tego zrobić, to daruj sobie jakiekolwiek pisanie na tym forum (i każdym innym...). Ludzie generalnie nudzą się dyskusją, w której druga strona nie odpowiada na pytania, a zamiast tego zasypuje rozmówcę kolejnymi historyjkami. Zupełnie jakby rozmawiać z radiem :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Tak jak napisał Torwald Kalendarz Majów jest tylko kalendarzem i ten ów "wielki kalendarz" kończy się w grudniu 2012 bo być może ludziom żyjącym w tamtych dziejach nie chciało się już dalej ciągnąć tego kalendarza bo i po co pisać kalendarz z takim wyprzedzeniem? Ja mam w domu kalendarz do 31 grudnia 2010 roku i mam sądzić że jak on się skończy to już koniec? Nie kupuje sobie następny na rok 2011 itd. I być może i Majowie sobie pomyśleli: dożyjemy do 2012 to sobie dopiszemy kolejne kilka tysięcy lat. I jaki w tym dowód że koniec świata przypada na 2012 rok?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0
    Racja, skończy się kalendarz majów, zacznie się kalendarz czerwców

Do mederatora: nie kończmy wątku za szybko.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0
    Cytat Napisał xmanixi
    Uważasz że redaktorzy gazet zwłaszcza takiej jak Wyborcza nie sprawdzili by źródła informacji narażając reputacje swoją i gazety ?
    Nie nie uważam, ja WIEM, że oni tak robią.

Cytat Napisał xmanixi
    Informacji o anomaliach które jak widzisz w codziennych informacjach tv są proste do zdobycia wpisz w przeglądarkę google - NASA TV.
    Nie rozśmieszaj mnie. NASA TV abonuję od dawna i nie ma śladu po takich głupotach, jak wypisujesz.

Masz te linki do konkretnych materiałów? Ja wiem że nie masz… Zmyślasz tylko.

Cytat Napisał xmanixi
    DLATEGO POCZEKAM NA WASZE MINY I REAKCJE ZA ROK GDY ILOŚĆ KATASTROFALNYCH ZDAŻEŃ NIE POZOSTAWI JUŻ ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI. Najważniejsze że mój skromny "pisk" z milionowego tłumu został usłyszany.
    Ja poczekam do tego „przebiegunowania”. Wtedy przestaniesz się udzielać na tym forum, bo ze wstydu schowasz się w mysią dziurę.

Cytat Napisał xmanixi
    Jednak statystyczne występowanie ostatnio narastających zjawisk nie miało wcześniej miejsca.
    UDOWODNIJ. Co, żyjesz miliard lat i wszystko już widziałeś, co?

Cytat Napisał xmanixi
    Zażucanie mi ignoranctwa jest kompletnie nie na miejscu ponieważ zanim wpisałem tytuł w internetową przegladarkę miałem tą wiedzę zaczerpniętą dużo wcześniej z książek i czasopism popularnonaukowych
    Popularnonaukowych? Jakich? Nexusa, Niaznany Świat, Transik i co tam jeszcze było… To są pseudonaukowe, różnica kolosalna.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)