Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

iplus i blue connect /

mam laptopa do laczenia z internetem uzywam neostrady jednak zasieg to jedyne 5 metrow... gdzie moge kupic iplusa lub blue connecta? na czym to polega? i ktory jest wygodniejszy jak to uruchomic> ?

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Ja wiem, że jak ci powiem żebyś odwiedziła google, to złamie regulamin, dlatego najpierw się spytam, czy wpisywałaś hasła takie jak iplus, albo blueconnect w jakiejkolwiek wyszukiwarce?

Jeśli tak, to niestety bardziej pomóc nie mogę, jeśli nie, to zajrzyj na odpowiednie strony plusa, orange i ery, gdzie poznasz oficjalne cenniki, potem przejrzyj watki stąd, i zauważ że należało by napisać do administracji żeby przeniosła ten wątek w odpowiednie miejsce, a potem powiedz czego nadal nie rozumiesz.

na czym to polega?
    wkładasz specjalna kartę do laptopa, która łączy się z infrastruktura operatora, i instalujesz odpowiedni soft, oczywiście najpierw podpiszujesz cyrograf u wybranego operatora.

Osobiście polecam orange.

Niekoniecznie. Można mieć internet w wersji prepaid. Najtańszy jest Simplus w specjalnej taryfie SimData - 100 kB kosztuje 3 grosze. Taki starter można kupić na 20-30 zł na allegro. Może to dużo, ale dla osób sporadycznie korzystających z komórkowego internetu jest to świetne rozwiązanie gdyż nie są uwiązane jakimiś umowami. O internecie komórkowym można poczytać na forum www.bez-kabli.pl są tam ciekawe posty np. jak skonfigurować przeglądarkę internetową, aby nie zużywała zbyt wiele transferu. Na grupie dyskusyjnej pl.misc.telefonia.gsm też znajdziesz pare wątków o komórkowym internecie.

Na komórkowym internecie nie da się ściagać filmów (patrz wysoka cena) ale masz jakąś alternatywe do Gadu-Gadu, ściągania poczty czy też do przeglądania stron

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no dokładnie tak jak chłopaki piszą. są 3 oferty bezprzewodowca, business ewriłer blueconnect i iPlus. Ja używam tego ostatniego (przeważnie tylko w pracy). 1GB zupełnie wystarcza do komunikacji, można dokupić sobie transfer jak przekroczysz (choć nie zawsze po przekroczeniu Ci zmniejszają)

zależy też gdzie mieszkasz i czego oczekujesz od internetu bezprzewodowego oraz co chcesz za pomocą niego robić. jeżeli w Warszawie lub w jakimś większym mieście to obejmie Cię technologia hsdpa, gdzie prędkości masz do 70Kb/s (jak neostrada 512). wybierasz opcje 4GB i sciągasz sobie filmik nawet

a uruchomienie jest proste, wkładasz modem (karte) do lapsa i działa. rachunek masz na rachunku telefonicznym

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kinnusia Zobacz post
    mam laptopa do laczenia z internetem uzywam neostrady jednak zasieg to jedyne 5 metrow... gdzie moge kupic iplusa lub blue connecta? na czym to polega? i ktory jest wygodniejszy jak to uruchomic> ?
    Może przed zakupem którejś z opcji zainstaluj ponownie neostradę. Warto sprawdzić innym laptopem jaki będzie miał zasięg. Ewentualnością jest re-instalacja sterowników Wi-Fi

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

blueconnet

hejka mam blueconnect i laptopa asusa problem w tym że nie mogę go zainstalować komputer go nie wczytuje .jestem początkujaca w tych sprawach.modem jest sprawny Pc go obsluguje W czym tkwi problem Czt ktoś może mi pomóc

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

BLUCONNECT TO straszny badziew!!!

uważaj bo podpiszesz umowę i bedziesz musiała płacić przez 2 lata.
    poczytaj jakie ludzie maja problemy z internetem z ery. Miałam iPlusa i działał w miarę bo BC nie działa w ogóle.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)