Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

program do obsługi małej agencji ubezpieczeniowej

Szukam prostego programu do obsługi małej agencji ubezpieczeniowej.Mam jakiś niby zrobiony na zamówienie ale ciągle coś sie wiesza.Baza danych na ok 300 klientów. Dzięki za wszelką pomoc
    pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli jeszcze nie zniechęciłeś się do programów pisanych na miarę, napisz na priva. Mogę obiecać że program nie będzie się wieszał (Windows 98/2000/XP, możliwa wersja jednostanowiskowa lub praca w sieci, małej lub wieeeelkiej...)
    Marek

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Mogilno
    Siła Reputacji
    0

Może coś takiego: http://www.jzk.pl/agent ?

Tak się składa, że moja żona pracuje w ubezpieczeniach i używa programów firmy Dorfin
    O ile licencja na program PZU kosztuje jedynie 50 zł to dla Warty już 800 (ceny sprzed 2 lat, teraz nie wiem, sprawdź).
    Program jest bardzo udany i często aktualizowany.
    Oblicza składki, drukuje polisy, rejestruje klientów, przypomina o tym żeby powiadomić klienta o wznowieniu ubezpieczenia i wiele, wiele innych

Nie jestem związany z ani z autorem programu, ani z firmą Dorfin, program polecam tylko dlatego, gdyż wiem jak wyręcza pracę mojej żony.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Alarmus dzięki za pomoc
    pracowałam jakiś czas dla PZU dawali coś nawet za darmo ,ale wtedy jakoś nie byłam zainteresowana,potem jakiś Pegaz przerabiałam ,teraz mam pisany dla znajomego,a on mi udostępnił ale jakoś nie działa.Mam znajomych w PZU zapytam o tego Dorfina.
    Agenta testowałam demo fatalne szkoda nawet 400 zł
    hmmm tylko ja potrzebuje program pracujący na kilku firmach nie tylko na jednej

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Smile

Polecam program FORT. Znajomy jest użytkownikiem i bardzo sobie chwali. Z tego co wiem to teraz najbardziej rozwinięty program na rynku. Posiada wiele przydatnych funkcji.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Program do obsługi ubezpieczeń

Ja też polecam program FORT. Pracowałam na nim w agencji. Posiada wszystkie niezbędne funkcje do jej obsługi (baza polis, klientów, pojazdów i innych przedmiotów, rozliczenia z TU i Agentami, funkcje wspomagające akwizycję kolejnych rat i wznowień polis i wiele innych bardzo przydatnych).
    Można go parametryzować, jest często uaktualniany. Firma tworząca to oprogramowanie szybko reaguje na potrzeby klienta, nowości i zmianyw ubezpieczeniach.
    Link do strony Forta: www.fort.com.pl
    Gorąco polecam, naprawdę dobry.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przetestowalem wiekszosc z dostepnych programow. I moge polecic cos co sie nazywa agent.m6 (www.agent.m6.pl).
    Intuicyjny i ma wlasciwie wszystko co potrzebne.

pozdrawiam
    juwo

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja tez zdecydowanie polecam agenta firmy m6, pracowalismy w agencji na kilku innych programach a od dwoch lat na m6 i jest bez porownania najbardziej funkcjonalny i wygodniejszy w obsludze. Agenta.m6 uzywamy od ponad dwóch lat i bardzo ulatwia nam pracę.

Z pozdrowieniami,
    MIchał

Siła Reputacji
    0

Odp: program do obsługi małej agencji ubezpieczeniowej

Witam,
    ja od roku używam programu GapiX Agent - bardzo przyjazny, łatwy w obsłudze program. Jego prostota i funkcjonalność jest nieoceniona. Testowałem kilka różnych produktów, ale ten jest wg mnie najlepszy. Dziękuję mojemu koledze (agentowi, który sam już ten program ma), który dał mi namiary na ten program. Ważne jest również to, że jeśli potrzebuję zmian w programie, firma, która jest producentem tego programu chętnie wszystkie zgłoszone przeze mnie uwagi, poprawki i usprawnienia dodaje - mam wpływ na program, czyli używam programu takiego jak chcę, a nie jak ktoś sobie coś wymyślił

polecam sprawdzić: www.gapix.pl

pozdrawiam
    Romek

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)