Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Internet na dwoch komputerach przez tpsa

Mam połączone dwa komputery razem,za pomocą dwóch kart sieciowych. W jednym z nich jest modem.Nie mogę zrobic,zeby w tym drugim tez dziala internet. Wszystko dziala poprawnie oprocz tego. Moge grac w gry i przesylac pliki.Jak to zrobic?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Internet na dwoch komputerach przez tpsa

Mam połączone dwa komputery razem,za pomocą dwóch kart sieciowych. W jednym z nich jest modem.Nie mogę zrobic,zeby w tym drugim tez dziala internet. Wszystko dziala poprawnie oprocz tego. Moge grac w gry i przesylac pliki.Jak to zrobic?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ciekawe... zainstaluj sobie jakis ics (internet connection sharing) (skoro sie o taka rzecz pytasz tutaj, to napewno masz window$... )albo winroute lub jakis inne proxy... nastepnym razem zajrzyj na http://dzielenie.internetu.ag.bocznica.org
    Pogugluj najpierw!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ciekawe... zainstaluj sobie jakis ics (internet connection sharing) (skoro sie o taka rzecz pytasz tutaj, to napewno masz window$... )albo winroute lub jakis inne proxy... nastepnym razem zajrzyj na http://dzielenie.internetu.ag.bocznica.org
    Pogugluj najpierw!

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

programy

Dobrym rozwiązaniem byloby skorzystać z pogramu WinGate (www.wingate.com)... z początku program trudny do opanowania, ale warto z nim poprobowac. Ciekawą opcja programu jest mozliwosc całkowitego przekazania ruchu internetowego bez proxy. Innym rozwiazaniem jest w tym programie serwer proxy na komputerze dostępowym dla róznych usług.

Jest jeszcze ciekawy program WinProxy.

Jeżeli posiadasz WindowsXP najprostszym rozwiazaniem byłoby po prostu udostępnienie połaczenia modemowego, co ustawia się we właściwościach połączenia sieciowego na komputerze dostepowym.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

programy

Dobrym rozwiązaniem byloby skorzystać z pogramu WinGate (www.wingate.com)... z początku program trudny do opanowania, ale warto z nim poprobowac. Ciekawą opcja programu jest mozliwosc całkowitego przekazania ruchu internetowego bez proxy. Innym rozwiazaniem jest w tym programie serwer proxy na komputerze dostępowym dla róznych usług.

Jest jeszcze ciekawy program WinProxy.

Jeżeli posiadasz WindowsXP najprostszym rozwiazaniem byłoby po prostu udostępnienie połaczenia modemowego, co ustawia się we właściwościach połączenia sieciowego na komputerze dostepowym.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Na forum WindowsOnline znalazłem taką odpowiedź:
    "Oba muszą mieć karty sieciowe.
    Jeden będzie pełnił funkcję udostępniania i musi mieć adres 192.168.0.1
    Wpisz mu serwery dns tpsy 194.204.159.1 i 194.204.152.34
    Drugi adres dowolny z 192.168.0.2......254 i ustwiona bramka na 192.168.0.1
    W drugim albo wpisz jako dns 192.168.0.1 albo podaj dns tepsy
    Przyjemnego serfowania"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Na forum WindowsOnline znalazłem taką odpowiedź:
    "Oba muszą mieć karty sieciowe.
    Jeden będzie pełnił funkcję udostępniania i musi mieć adres 192.168.0.1
    Wpisz mu serwery dns tpsy 194.204.159.1 i 194.204.152.34
    Drugi adres dowolny z 192.168.0.2......254 i ustwiona bramka na 192.168.0.1
    W drugim albo wpisz jako dns 192.168.0.1 albo podaj dns tepsy
    Przyjemnego serfowania"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam!
    Tak sie sklada, ze sam kiedys milaem ten problem z ta tylko roznica, ze laczylem sie przez Dialog, ale to zadna roznica. Jesli masz Winde (a pewnie tak), od wersji 98 SE istnieje cos takiego jak udostepnianie polaczenia interenowego. Na kompie, w ktorym masz modem musisz dodac taka usluge w ustawieniach sieci. Proponuje wybrac opcje dynamicznego przyznawania ip (dhcp) i bedziesz mial problem z glowy jesli chodzi o wpisywanie adresow ip. U mnie dziala bez zarzutow. Swego czasu dzialalo nawet na 3 kompach - zmostkowalem polaczenie na jednym kompie.

Pozdrawiam
    Konrad

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam!
    Tak sie sklada, ze sam kiedys milaem ten problem z ta tylko roznica, ze laczylem sie przez Dialog, ale to zadna roznica. Jesli masz Winde (a pewnie tak), od wersji 98 SE istnieje cos takiego jak udostepnianie polaczenia interenowego. Na kompie, w ktorym masz modem musisz dodac taka usluge w ustawieniach sieci. Proponuje wybrac opcje dynamicznego przyznawania ip (dhcp) i bedziesz mial problem z glowy jesli chodzi o wpisywanie adresow ip. U mnie dziala bez zarzutow. Swego czasu dzialalo nawet na 3 kompach - zmostkowalem polaczenie na jednym kompie.

Pozdrawiam
    Konrad

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia