Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Heh, a niby jak mam udowodnić? Pisząc negatywnie? Czy może wypowiadając się na wątkach, które kompletnie mnie nie interesują?
    Oczywiście Play ma też minusy, jak np minuty nie przechodzące na następny miesiąc. Ale wg mnie plusów jest znacznie więcej, w związku z czym na tym właśnie się skupiam.
    I wg mnie na tym właśnie polega dyskusja- jedna osoba pisze negatywnie, a druga pozytywnie, bo jakby każdy jechał po Playu, to by się z tego forum zrobiła książka skarg i zażaleń, a nie miejsce do dyskusji.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No dobrze, ale sam mniejszy koszt mmsa to za mało .
    Sam posiadam mixa w Orange. Jako stały klient, dostaję praktycznie rzecz biorąc dwa razy więcej niż płacę, a płacę naprawdę mało. W zupełności mi to wystarcza, wszystkie promocje składają mi się na to, że po prostu nie jestem w stanie wyczerpać wszystkich moich środków (które z każdym miesiącem się powiększają, ah..) Po za tym, oferta dla firm jest o wiele lepsza.
    Ceny konkurencyjne to on ma, ale w tabelce na stronie playa. W rzeczywistości wychodzi nieco inaczej.

W Złotych Tarasach nie byłem już z tydzień, ale oprócz wszechobecnej reklamy nie widzę jakiegoś większego zainteresowania.. a można było spodziewać się nieco więcej.

Może wynika to wszystko z wysokich cen samych abonamentów i telefonów?

Jeśli chodzi o samą dyskusję o miastach i aglomeracjach . Dajcie spokój, kłótnia o wyższości Warszawy nad innymi miastami była, jest i będzie, ale na pewno nie pomożecie w jej zażegnaniu znanym wszystkim bardzo dobrym już argumentom. Żyjemy w swoich miastach, bądźmy z nich dumni, nie szukajmy ciągle wad innych, spójrzmy co się nam nie podoba na swoim podwórku.
    Co do aglomeracji Silesia... a o projektach stworzenia województwa warszawskiego to się słyszało ? Prawdopodobnie powstanie coś takiego na wzór londyńskiej (bo na paryską już za późno), by dorównać powierzchnią (porównajcie powierzchnię Warszawy i Londynu..) i liczebnością innym stolicom europejskim (już od paru lat trwa asymilacja podwarszawskich miasteczek). To przy okazji rozwiąże wiele problemów. Stolicą województwa mazowieckiego zostanie Płock, Warszawa nie będzie zawyżała statystyk, byłby inne fundusze, budżety, instytucje. Z drugiej strony, powstanie też trochę problemów, ale to temat na inną dyskusję.
    Od urodzenia Warszawiak , pozdrawiam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

play nowy operator

beznadziejny operator,niepoważny,co innego panienki mówią na infolinii,a póżniej co innego robią.zupełny brak komunikacji wewnątrz firmy,co oznacza w tym przypadku chyba rychły koniec operatora ;(

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szkoda by było, sam nie korzystam ale mają bardzo fajne reklamy. Porównywalne z plusem.

Ostatnio ich nie widać, mam nadzieję - że dlatego iż przygotowywują następną kampanię

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mama pyanie odnosnie danych operatora Play.
    Doladnie chodzi o punkt dostepu, nazwe uzytkownika i haslo dla polaczen internetowych. Gdyby, ktos posiadal taki info lub jesli macie pomocne link bede wdzieczna.
    Z gory dziekuje za odpowiedz.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Sposób konfiguracji Twojego telefonu:

Połączenie z WAP:
    Jeżeli kupiłeś telefon w sieci sprzedaży PLAY, jest on przygotowany do połączenia z WAP. W pozostałych przypadkach przy pierwszym uruchomieniu telefonu z kartą SIM PLAY dostaniesz SMS konfiguracyjny, który należy zainstalować w telefonie.

Możesz również skorzystać z ustawień ręcznych.
    Prawidłowe ustawienia potrzebne do korzystania z WAP to:
    Punkt dostępu (APN): wap
    Uwierzytelnianie: brak
    Nazwa użytkownika: brak
    Hasło: brak
    Strona główna: http://wap.playmobile.pl
    Adres serwera proxy: 10.10.25.5
    Port: 8080
    Połączenie z siecią Internet:
    Jeżeli chcesz połączyć się z Internetem wykorzystując do tego swój telefon najprostszym sposobem będzie wykorzystanie oprogramowania PC do twojego telefonu.
    Pierwszym krokiem jest podłączenie Twojego telefonu do komputera. Możesz to zrobić za pomocą kabla, bluetooth lub portu podczerwieni. Jeżeli telefon jest prawidłowo podłączony skorzystaj z oprogramowania aby skonfigurować połączenie.

Parametry, które należy wpisać to:
    APN: INTERNET
    Nazwa użytkownika: brak
    Hasło: brak
    W Play uruchomione zostały trzy ogólnodostępne Punkty Dostępu

MMS - wykorzystywany do wysyłania i odbierania wiadomości MMS
    WAP - wykorzystywany do dostępu do serwisów WAP
    INTERNET - wykorzystywany do połączenia z siecią internet.

Pierwszy wynik z google

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dziekuje bardzo. Wlasnie te info bylo mi potrzebne.
    Jeszcze raz dziemkuje.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja dostałąm smsy konfigurujące zaraz po włączeniu telefony, na szczęście nie musiałąm tego robić ręcznie...
    słyszeliście o nowej ofercie roamongowej Play??

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Slyszalam,ze maja niezle ceny.Sami swoi sa lepsi tylko w dwoch ,czy trzech krajach,ale Play nie z wszystkimi krajami ma podpisane umowy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

z tego co słyszałam to na liście, z która Play ma podpisana umowę roamingowa jets ponad 100 róznych państw z całego świata...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)