Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ja gdybym wygrała to zainwestowałabym w hospicjum dla dzieci.Bardzo podoba mi sią inicjatywa Ewy Błaszczyk ,,klinika budzik,,.Tylko jak zawsze ten czynnik ludzki mało jest lekarzy na miare takiej kliniki....z wiedzą i sercem,a nie sercem w kieszeni.
    Oczywiście nie jestem taka by i sobie drobnych przyjemności odmawiać
    typu nowe autko,może jeszcze coś pozwiedzać ....hmmm fantazja

Napewno kupil bym kilka nieruchomosci w kilku stolicach europy jako solidny kapital. Dal bym cos na zaprzyjazniony dom dziecka. Poza tym w koncu bym nie ogroniczal sie w sprzecie fotograficznym .

O jakiej kwocie tak dyskutujecie?
    O jakiś 20 mln zł? Na waciki?
    Nie wiem czy to wystarczy na prywatny odrzutowiec a już o tym żeby go eksploatować nie wspomnę.
    Także ze zwiedzania świata nici, no chyba, że LOTem ale z kolei w tych Boeningach ciasnota...
    Bardzo podoba mi sią inicjatywa Ewy Błaszczyk ,,klinika budzik,,.
    Ta inicjatywa jest bezpośrednio związana z Panią Ewą i jej dzieckiem także wywyższanie takiej fundacji nie jest smaczne.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dałam ten wątek pod dyskusję, bo pomyślałam że gdyby mnie taka fortuna przypadła w udziale to obawiam się że woda sodowa mogłaby do głowy uderzyć takiej przeciętnej Kowalskiej jaką jestem.
    Wydaje mi się że nie rzuciłabym się w wir zakupów wedle zasady że kobieta wyda tyle pieniędzy ile ma, ale chciałabym mieć dom z wygodami a w nim szczęśliwą rodzinę, świadoma też jestem tego że szczęścia za pieniądze kupić sie nie da.

Ponawiam pytanie: czego jeszcze nie da się kupić za pieniądze?

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

uwolnienia z rąk śmierci, uczciwości polityków, kosmosu, nieskażonej pieniędzmi sztuki, bezwarunkowej miłości małych dzieci
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Alarmus Zobacz post
    Ta inicjatywa jest bezpośrednio związana z Panią Ewą i jej dzieckiem także wywyższanie takiej fundacji nie jest smaczne.
    wiem ,że ma córke po wypadku ,ale dla mnie nie liczy sie to z jakiego powodu podejmuje taką incjatywe,ale jej wymierny efekt,być może(czego nie życze) i twojemu dziecku będzie kiedyś potrzebna taka klinika.Ja szanuje takich ludzi i dla mnie jest to co oni robią ,,smaczne,, i ważne.Przytocze tutaj przykład Anny Dymnej, Owsiaka czy Kotańskiego.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie mogę w necie znaleźć wywiadu z Ewą Błaszczyk, gdzie czytałam, że skoro nie może pomóc swojej córce to chciałaby pomagać innym dzieciom, obudzić ich ze śpiączki i wówczas postanowiła wciągnąć w to też innych, stąd jej zaangażowanie w fundacji.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie o ten wywiad mi chodziło, ale ten do którego link podałaś również mówi o genezie powstania w/w fundacji i nawet bardziej szczegółwo wszystko opisane.
    Dziękuję.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Gdybym wygrała dużą sumę pieniędzy spróbowałabym spełnić marzenia wszystkich moich bliskich. A dla tych , o których wiem, że borykają się z niedostatkiem stworzyłabym miejsca pracy, w której mogliby godziwie zarobić. Dla siebie nie zostawiłabym wiele, ot tyle by mi wystarczyło na skromne życie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)