Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Arrow Vista Jest Ok

LUDZIE!!
    1.Przypomnijcie sobie rok powstania windows xp.
    mówiono że jest on nie stabilny, nie będą dla nie go dostępne gry.
    Ten windows jest tylko do multimediów itp. Potraktowano go jak porażke.:wlosy_staja_deba:
    W tej chwili jest najbardziej cenionym systemem komputerowym w Polsce.
    Vista jest tak samo traktowana nie wiem z jakiego powodu. Ja mam oryginala.
    Śmiga mi jak rakieta.np w kompie mam usb2.0 (windows xp) plik wielkości 700mb na odtwarzacz mp4 kopiuje się gdzieś około 20 minut. Na moim nowym komputerze (windows vista usb2.0) ten sam plik kopiuje się w ciągu 5-4 minut
    Wy macie problemy,ponieważ ściągneliście z internetu piraty. Zakupcie oryginala. Mój kolega miał viste pirata gra mu nie chodziła a mi ta sama gra chodzi na viścieodstep:
    2.Sprawdziłem daemon tols chodzi na wiście
    3.Do visty trzeba mieć dobrego kompa a nie rupiecia z 5 lat i wypowiadać się na temat nowoczesnych programów i systemów.:neutral:
    Jedyna gra jaka nie idzie na windows vista to są The sims(przynajmniej mam komputer więcej dla siebie)
    To moja opinia niektórzy mogą się z nią nie zgadzać. Przykro mi bardzo że tak wyrażacie się na temat visty

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

CZŁOWIEKU!!!!!
    Ale głupoty wypisujesz.
    1. Przypomnij sobie rok powstania windows Me. Chyba to miałeś na myśli. Jak nie umiesz sobie zainstalować update XP do usb 2.0 (który zajmuje całe 500kilobajtów, swoją drogą dostępnego chyba od 2 lat bo masz pirata to sorry raczej twój problem że musisz korzystać z sterowników powstałych w roku 2002).
    2. Faaaktycznie, wszystko chodzi - a że nie za dobrze i jest masa błędów to inna sprawa. Na windows 98 też chodzi... i co?
    3. Na nowym laptopie znajomego (HP + Vista Business) system nawet po przywróceniu z backupu mulił że aż miło (tak się to wlekło, że myślałem, że na komputerze jest wirus/trojan). Mój stary 10-cio letni celek 466+400mb RAM bootuje się na win2k3S w minutę. Nowy laptop HP z Vistą potrzebuje 3-4 minut a po bootowaniu systemu dalej mieli. Jak to pokazałem gościowi który kupił nowego laptoka za 4K to włosy stanęły mu dęba.

To że simy nie chodzą to niewątpliwa zaleta. Szkoda, że system w ogóle się bootuje, bo chyba najlepsze dla ciebie rozwiązanie nie uruchamiałoby się w cale umożliwiając tobie oszczędność jak największej ilości czasu. Faktycznie

Przykro MI bardzo, że ten gniot w ogóle powstał a MS robi wszystko, żeby to każdemu wcisnąć na siłę. Jeśli mam wyrzucać kasę w błoto żeby kupić nowy wypasiony sprzęt z 2 rdzeniami i 4gb ramu tylko po to, żeby chodził jak stary grat na XP i miał ładniejsze okna to już wolę za tą kasę pojechać na narty.

Co do XP to od początku mówiono, że jest to ogromny skok jakościowy w porównaniu do Win98.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ale kotnia :P
    a ja mam viste, coprawda angielska Home Premium, ale nie narzekam chociaz czasami pasek startu tak fiziuje ze musze dac reseta :|

A co do bootowania, mojemu lapkowi zajmuje to rowniez minute :P
    @r-mi tak sie zastanawiam co myslales o XP kiedy wchodzil na rynek?Nie wierze ze byles zadowolony i wielbiles wprost XP'ka. Teraz wiele osob narzeka na Viste, a za rok sytuacja bedzie inna. Jak to mowia trzeba isc z duchem czasu, coraz wiecje programow powstaje pod Vista.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co to znaczy, że trzeba iść z duchem czasu. Trzeba dlaczego? Bo microsoft tak twierdzi w reklamówkach Viśty? Co TY z tego masz oprócz wywalenia kasy w błoto? Wolniejszy komputer? klatkujące gry? błędy przy najprostszych operacjach takich jak np. kopiowanie plików czy sharing zasobów sieciowych? Czekanie na service packi i szukanie nieoficjalnych łat, żeby w końcu poszło to co dobrze działało przez ostatnie 5 lat?

Moim zdaniem trochę się to mija z definicją "postępu". Równie dobrze mógłbyś zamienić czerwone porshe na czerwone porshe metalic z odpadającym kołem i mówić, że to postęp - bo chociaż nie da się tym jeździć to karoseria się świeci i ma większy silnik.

Jak za rok "sytuacja będzie inna" to wtedy będę mógł rozważyć taki ktok jak przejście na V i ten syf komukolwiek polecić ;D

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Gdybyś nie szedł z duchem czasu, pewnie dalej siedziałbyś na win 98. Dalej twierdząc że postęp nie ma sensu.
    Zaden system nie jest perfekcyjny, kazdy ma swoje plusy i minusy. Jednak tak zwykle jest w przypadku microsoftu ze to co nowe to śmiec.

Zainstalowalam wczoraj SP 1 visty i moge powiedziec ze jak narazie spisuje się dobrze.

A jeszcze jedno, r-mi czy pracowales juz na viscie? Nie mowie tutaj o jakims chwilowym zapoznaniu sie z nim, a dluzej pracy. A może tylko wyrazasz swoje poglady po tym co przeczytales w internecie?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Cool_Zeo Zobacz post
    Mam viste od 2 tygodni i jeszcze nie miałem problemu z instalacją jakiegokolwiek programu.
    Ja używam Vistę od ponad roku,i muszę powiedzieć,że działa u mnie bardzo ładnie.Na początku jednak byłem nie zadowolony.System pobrał poprawki,uaktualnienia i SP1.Po pobraniu bardzo szybko doceniłem jego zalety.Jest stabilny.
    Programy,które zainstalowałem działają bezproblemowo.Teraz czekam na Sp2.Będzie dostępny dla wersji Pl. W Czerwcu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

r-mi,coś wydaje mi się,że naczytałeś oraz nasłuchałeś głupot.Prawdopodobnie nie miałeś z tym systemem nic wspólnego.
    Używam Vistę od ponad roku,i z całą odpowiedzialnością twierdzę,że jest bardzo dobrym,i stabilnym szybko działającym systemem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Smile

Cytat Napisał RRybak Zobacz post
    Do Visty najbardziej przydatną płytką jest instalka XP, czekająca w gotowości gdy już Cię znudzą zarywające gry, szarpiące filmy i wszędobylskie migające okienka
    No cóż nie bardzo się z tobą zgadzam.Od ponad 24 miesięcy jadę na Viście,i nie mam jak na razie z nią problemów.Wszystko zależy od sprzętu jaki posiadamy.Jak jestem zadowolony z tego systemu niech świadczy fakt,że posiadając 7 dalej lecę na Viście. Siódemka na pewno jest szybsza ale ja sobie poczekam aż dostanie jakiegoś serwis paka.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)