Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Exclamation Przepustowość USB

Mam problem odnośnie portów USB. Mój nowy modem Speedtouch konsumuje 75% przepustowości, co uniemożliwia mi podłączenie reszty sprzętu. Czy jest jakiś sposób by zwiększyć przepustowość łącza?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Sprecyzuj o ci chodzi o przepustowość łącza (internet) czy o przepustowość usb?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przepustowość USB...
    Czy jest możliwe by modem konsumował aż taką ilość ?? Może jest coś nie tak z nim ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ale co to ma do usb? rozumiem, że modem jest podłączony do usb, do jednego wyjścia. a w kompie jest ich cała masa, więc jak podłączasz do jednego usb modem, to po podłączeniu do drugiego wyjścia nie powinno być spadku jego szybkości (chyba, że sie myle? bo u mnie nie ma)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak podłącze do 2 portu tuner pokazuje się niebieski ekran z komunikatem że system windy zamknął program by zapobiec uszkodzeniu sprtzętu.

Modem - 75%
    Myszka - 22% w tym 12% ukryte przez system.
    a gdzie reszta lol

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał woltren Zobacz post
    Jak podłącze do 2 portu tuner pokazuje się niebieski ekran z komunikatem że system windy zamknął program by zapobiec uszkodzeniu sprtzętu.

Modem - 75%
    Myszka - 22% w tym 12% ukryte przez system.
    a gdzie reszta lol
    dziwne, ale mnie zrzera 100% na pendrive, np i mam myszke pod tym i nic mi sie takiego nie dzieje. naszło mnie, że to może zasilacz nie wytrzymuje, bo dosila kolejne urządzenie przez usb. choć... trzeba ze wszystkim próbować. może też sterowniki USB siadają.

natomiast notorycznie, jeśli potrzebuje wyłączyć sterownik karty sieciowej (wbudowanej) to mam blue screena. ale tylko jeśli win jest zainstalowany na pierwszej partycji. jeśli jest na drugiej, albo w ogóle jest to drugi z koleji system, to w nim mi sie nic takiego nie dzieje. nie wiem czemu tak jest. kosmos normalnie!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Problem z usb

Ja też mam podobny problem.Też mam podłączony modem speed touch i przy każdym odpaleniu kompa pokazuję sie okinko,że coś jest nie tak z przpustowością usb.Czy przez to,że cos jest nie tak z tą przpustowością mogę mieć wolniejszy net????

Cytat Napisał woltren Zobacz post
    Mam problem odnośnie portów USB. Mój nowy modem Speedtouch konsumuje 75% przepustowości, co uniemożliwia mi podłączenie reszty sprzętu. Czy jest jakiś sposób by zwiększyć przepustowość łącza?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Znalezione na http://www.everythingusb.com/usb2/faq.htm:
    "USB 2.0 has a raw data rate at 480Mbps, and it is rated 40 times faster than its predecessor interface, USB 1.1, which tops at 12Mbps."

Tak więc, jeśli po podłączeniu modemu widzisz komunikat (nie pamiętam dokładnie tekstu): "To urządzenie może działać szybciej, jeśli podłączysz je do portu innego typu / Hi-Speed USB 2.0", a Twoj Internet powinien mieć przepustowość ponad 12Mbps, to masz problem...
    Sprobuj poszukać sterowników do USB 2.0 dla Twojego komputera.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia