Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Na dzień dobry ))

źródło

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dla kobiet nie jest najważniejsze ciągłe powtarzanie słowa kocham jak to powiedział którys z internautów...dla kobiet najważniejsze jest udowodnienie ze je sie kocha i tu nie chodzi o jakies heroiczne wyczyny....to jest dotrzymanie obietnicy ,to jest zapewnienie wsparcie w ciężkich chwilach...niestety my mężczyźni bardzo często nie zdajemy sobie z tego sprawy. prawdą jest to że kobiety często poddają nas różnym testom...największym cierpieniem dla mężczyzny jest smutek jego kobiety ( tak jest przynajmniej w moim przypadku) i chociaż czasem naprawde cięzko jest jej pomóc to musimy sie starac bo tylko je mamy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A mnie sie wydaje, że tak na prawdę do końca, nie jesteśmy w stanie się poznać. Kobiety mają pragnienia, ale nie chcą mówić o nich, tylko liczą na to iż ich luby domyśli się co on ma: zrobić, zmienić, powiedzieć-niepotrzebne skreślić. Bo my, drodzy Panowie chcemy wierzyć w to, że nas znacie, że sie nami interesujecie i nie chcemy mówić Wam oczywistych(dla nas) rzeczy. Niestety to co dla nas-kobiet jest takie oczywiste dla mężczyzn wygląda inaczej, ponieważ nasze potrzeby chyba troszkę się różnią. A to, co niekiedy niewerbalnie lub w sposób "zaszyfrowany" przekazujemy naszym ukochanym, zazwyczaj(choć nie zawsze) nie zostaje odczytane-a szkoda bo sprawia nam wielką radość kiedy ów ukochany sam zrozumie co nam jest potrzebne w danej chwili. Wydaje mi się również, że działa to w dwie strony-muszę przyznać, że nie zawsze jestem w stanie domyślić się, czego oczekuje ode mnie mój chłopak-tylko różnica polega na tym, że on, ode mnie tego domyślania się, raczej nie wymaga, zazwyczaj mówi wprost co mu na sercu leży.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Durden Zobacz post
    No właśnie..mam takie wrażenie ,że kobiety ciągle mówią o "poświęceniu"
    -Przecież tyle dla niego robię/ zrobiłam...!

A to nie jest przypadkiem tak, że mężczyzna poświęca się po to żeby czuć się spełniony w życiu? Ja się kiedyś z taką opinią spotkałam (co nie znaczy, że na niej żeruje )

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Moja babcia powiedziała mi kiedyś, że konstrukcja męskiej psychiki, jest tak skomplikowana, jak budowa cepa. Wszystkich panów, którzy poczuli się tą oceną dotknięci przepraszam oczywiście. Niemniej jest w tym sporo prawdy i... bardzo się z tego cieszę Mężczyźni są mało skomplikowani i jeśli wysyła im się proste komunikaty bez opcji "domyśl się kochanie, co tak naprawdę mam na myśli", to oni naprawdę potrafią wyłapać, czego chcemy

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał AgnieszkaKa Zobacz post
    Mężczyźni są mało skomplikowani i jeśli wysyła im się proste komunikaty bez opcji "domyśl się kochanie, co tak naprawdę mam na myśli", to oni naprawdę potrafią wyłapać, czego chcemy
    najpiękniejsze jest zazwyczaj to, co najprostsze ;-)
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał AgnieszkaKa Zobacz post
    Mężczyźni są mało skomplikowani i jeśli wysyła im się proste komunikaty bez opcji "domyśl się kochanie, co tak naprawdę mam na myśli", to oni naprawdę potrafią wyłapać, czego chcemy
    Twoja babcia jest genialna, a Ty odziedziczyłaś po niej talent. To prawda, że my faceci nie jesteśmy zbyt skomplikowani. Domyślanie się, to nie jest to co tygryski lubią najbardziej..

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zwłaszcza, że zagadki generowane przez kobiety zwykle są poj*** i nie da się niczego domyślić. Zupełnie jak ta przysłowiowa zagadka:

Co to jest: zielone w czerwonym i pływa w koło i w koło i w koło…
    …i jak mnie kochasz, to się domyślisz. W mordę…

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi Zobacz post
    Zwłaszcza, że zagadki generowane przez kobiety zwykle są poj***
    Przyznam, że nie lubię tego u kobiet, ale sama czasem też tak się zachowuję. Kiedyś powiedziałam chłopakowi na jesiennym spacerze, że jeśli nie znajdzie dla mnie świeżych poziomek, to będzie znaczyło, że mnie nie kocha i musimy się rozstać. To był zdaje się najgłupszy sposób na zerwanie

Ale i faceci mają swoje przywary. Ja najbardziej nie lubię niezdecydowania i syndromu Piotrusia Pana. Przy takich facetach nóż w kieszeni się otwiera

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

No, też mamy swoje wady.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)