Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: gg problem;/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Czy da się wogóle kasować opisy w GG??

Mam Gadu-Gadu Wersja 7.7.0 [build 3445] i mam problem tego typu, chciałbym usunąć całą listę swoich opisów na gg. Szukałem jakichś plików tekstowych które mogłyby zawierać te opisy, ale nic z tego. Pomóżcie bo zrobił mi się okropny śmietnik w opisach, mam ich za dużo. Proszę o kontakt w tej sprawie, piszcie na gg 2219289, lub maila lukaszm82@gazeta.pl. Będę bardzo wdzięczny

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Question dziwne<zniesmaczony>

Witam. Mam Gadu-Gadu 7.7.Słuchajcie mam pewien problem.dziwny wg mnie. ja nie jestem informatykiem,ani zaawansowanym użytkownikiem komputera.Przyznaje się bez bicia.Jest tak.Ja kuzynce chciałem wysłać po prostu życzenia na Imieniny,które dziś obchodzi.noo dobra właczyłem gg kliknołem na kontakt do mojej kuzynki,aaa tu zonk nagle błąd mi wywala "Wystąpił błąd w aplikacji Gadu-Gadu.Aplikacja zostanie zamknięta.Jeśli chcesz pomóc nam w rozwiązaniu tego problemu mozesz opisać sytuacje,w której ten błąd wstąpił".I jest białe pole gdzie się niniejszą sytuacje opisuje.I w dodatku jest drugie pole,ale z wiadomością,która ma być wysłana do tych od gg.Ta wiadomość druga,bardziej przypomina mi pisaną w notatniku na lekcji nie wiem programowania,czy cuś.Są też dwa jak to nazwać tee no "przyciski": "Wyślij" i "Nie wysyłaj". Mieliście kiedy taki problem? Jak coś to ja tą informacje wezme skopiuje(jest tego dużo) i myśle,że znajdzie sie ktoś,kto bedzie wiedział o co chodzi.A jak nie to pozostaje Komunikator Tlen,który odziwo mi działa i nie wywala błędów i jeszcze sms-y.Ale jak coś to napiszcie,co to moze być za przyczyna.z góry serdecznie dziekuje

gg caused an Access Violation (0xc0000005)
    in module Flash.ocx at 001b:05cb2e17.

nooo jest tego baaaardzo dużo,ale właśnie ta "wiadomość" mi się pokazuje za każdym razem,jak mi wywali błąd. Proszę o wyrozumiałość,bo naprawdę nie znam się na komputerach.Nie jestem mistrzem.Zrozumcie to hehhe . Wiem,trochę się o kopiowalem (powiecie,że nie potrzebnie,ale trzeba dmuchać na zimne) i wklejałem,ale no cóż może anuż się ktoś trafi,co będzie wiedział o co chodzi.Ale jak nie...to nie najwyżej nie będę korzystał z tego całego gg ;/ ale jakbyście coś wiedzieli,to proszę pisać.Jeszcze raz z góry dziękuje .Jak coś to piszcie

P.S. miałem robiony format kompa przez inforamtyka.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

omg, to się nazywają logi :P
    zupełnie NAM to nie potrzebne, tutaj ne-ów z matrixa nie ma :P
    gg przeinstaluj po prostu (najpierw odinstaluj! - Panel sterowania---dodaj/usun programy, potem skasuj foldery c:documents and settingsladegadu-gadu (tzn sam folder gadugadu!), oraz e:gadu-gadu, potem zainstaluj od nowa) .. a jak nie to przesiądź się na jakąś alternatywe dla tego calego gg :/
    pozdrawiam

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał BLADE Zobacz post
    gg caused an Access Violation (0xc0000005)
    in module Flash.ocx at 001b:05cb2e17.
    GG ma problemy z flashem przy wyswietlaniu reklam. Jakbys dobrze poszukal to znalazlbys rozwiazanie na pierwszej stronie wynikow w googlu

Imho najlepsze rozwiazanie podal juz kolega varez ;] (zmiana programu na dowolny inny obsluglujacy protokol gg)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hehe oki dzieki Ci wielkie Varez.ty to masz głowe do takich spraw. dzieki jeszcze raz

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ggbkiller2v2_3 - zainstalowalem ten program,wyłączylem reklamy i narazie jest wszytsko wporzadku polookalem po googlach i znalazłem. dzięki jeszcze raz Varez i tobie ToTo.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia