Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

muminek jakoś dziwnie brzmi twoja historia. Tepsa to wielka biurokratyczna forma od czasu zcentralizowania wszytskiego. Teraz wszystko załatwia się wedle ustalonego regulaminu. Jak któryś punkt się nie zgadza to nie ma zmiłuj się. Tutaj groźby ani łapówki nie pomogą. I taki pracownik ma to wszystko w dupie do jakiej formy pójdziesz. A żeby komuś poszerzyć możliwości świadczenia usługi to pierw kierownik wydziału Tepsy spisuje projekt na inwestycje, kieruje go do rozpatrzenia, a gdy środki zostaną przyznane następuje realizacja inwestycji. Jak wiadomo trwa to dosyć długo.

A co do neo to na 640 zawsze miałem prędkości rzędu 80KB i nie chce mi się wierzyć, że wy nie macie. A że usługa ta stała sie strasznie popularna i w jednej szafce pozajmowane są wszytskie porty to serwery nie są w stanie zalogować tak wielkiej liczby użytkowników.

Ale nie ma co marudzić na Tepse. Jest wolny rynek. Nie podoba się to zmieńcie operatora. A to już niedługo będzie realne, gdyż prezes URTiP wydał rozporządzenie o uwolnieniu loklanej pętli abonenckiej. A więc niedługo zacznie się wojna cen... Dlatego nie radze podpisywać umowy z Tepsą na 2 lata

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Glupcy. Wprowadzili limit transferu i przez to wielu ludzi nie zmienia starego pakietu na drozszy...z limitem.

Ja mam neo starą 768 kb/s ogolnie i nie mam zadnych limitow.
    Zwiekszylbym sobie przepustowosc ale bede mial z limitem.

Gigant debilizmu, fortune posiada a smiesznych logistykow zatrudnia.

W dodatku slyszalem ze przez nieudolnosc informatykow ktorzy nie potrafila odpowiednio skonfigurowac sprzetu...marnuja sie potezne mozliwosci ...takie ze moglibysmy miec w obecnych cenach po 2 mb/s.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wiem że daleko nam do Szwecji ale zobacz sobie jakie łącze oferuje np Telia i jaka jest cena...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    Wiem że daleko nam do Szwecji ale zobacz sobie jakie łącze oferuje np Telia i jaka jest cena...
    Adekwatnie do ich zarobkow Panie Nimitz a sa tak wysokie ze ceny Telii sa niskie dla Szwedow.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie o to mi chodziło! Ich ceny są straslziwie niskie w stosunku do tego co oferują! Aktualnie nie mam cennika, bo trudno mi zrozumieć dokladnie co oni tam po swojemu piszą ale jakiś czas temu widziałem ich cennik - łącze 2Mbit/s w obie strony bez limitu za taką cene jak u nas Neo+

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    Nie o to mi chodziło! Ich ceny są straslziwie niskie w stosunku do tego co oferują! Aktualnie nie mam cennika, bo trudno mi zrozumieć dokladnie co oni tam po swojemu piszą ale jakiś czas temu widziałem ich cennik - łącze 2Mbit/s w obie strony bez limitu za taką cene jak u nas Neo+
    Pozostaje miec nadzieje ze UE rozbije monopol TPSA i spadną ceny i zwiekszy sie jakosc uslug.
    Przez ich monopol firmy zachodnie nie wejda z oferta dobra bo TPSA jest za wielka:/
    Albo poprawi sie jakosc zarzadzania TPSA i nowe kierunki w ofercie...ale nie sadze...kazda zmiana stolkow to kolejne swinie ktore chca sie nachapac jak najwiecej.

Bo jak wytlumaczyc tak marną oferte tego giganta? Zlodziejstwem , bo raczej stac ich na wspaniala kadre menedzerską. Takiego monopoliste stac na jakakolwiek oferte nawet tak tania jak w Szwecji.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Panowie i Panie! To przeciez Wy decydujecie czy TP S.A "Złodziej wszechczasów" istnieje czy nie.Trzeba szybciutko rezygnować z wszelkich usług i już. Sam zrezygnowałem ze stacjonarnego za 42 zł i jestem teraz najszczęsliwszym człowiekiem pod słońcem.

Teoretycznie coś w tym jest co pisze Ptasznik, ogólno narodowy bunt byłby nawet wskazany bo w pojedynkę niewiele zdziałasz.
    Ja niestety nie mogę odetchnąć od tepsy, w mojej okolicy poza tepsą stałe łącze oferuje jakaś śmieszna radiówka.
    Nie mam wyboru, jestem skazany na najbliższe kilka lat.

Moje położenie jest jeszcze gorsze, gdyż w miejscu gdzie mieszkam TPSA oferuje jedynie połączenie modemowe i ISDN (czyli w gruncie rzeczy idea ta sama), i wiele bym dał, aby kożystać z Neostrady nawet z limitami. Jestem skazany na strasznie awaryjną sieć radiową.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Neostrada + telewizja sat. OSTRZEŻENIE PRZED OSZUSTWEM !

Chciałbym tutaj ostrzec użytkowników internetu a w szczególnośći NEOSTRADY.
    Zadzwoniła do mnie konsultantka z Neostrady i zaproponowała przedłużenie umowy na 2 lata plus do tego telewizję satelitarną i nowy modem livebox bez podnoszenia opłat abonamentu trzeba było tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 12,99 zł. Powtarzała to kilkakrotnie że abonament nie wzrośnie. Zgodziłem się przyjechał kurier podpisałem umowę. W umowie nie było oczywiście cennika poco klijenta płoszyć lepiej go wykiwać (Oszukać) by potem dostać premię. Niech płaci jak Frajer. Minął miesiąc przyszedł rachunek o 7 zł wyższy . Zadzwoniłem do obsługi klijenta okazało się że to jest inna usługa bo Neostrada z telewizją i o 7 zł droższa do tego wsadzili mi jeszcze jakiś program antywirusowy za 6 zł miesięcznie z którego po miesiącu udało się zrezygnować.
    Nie popełniajcie takich błędów jak ja nie wierzcie konsultantom na słowo . Cześć.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)