Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nietety to TP obkrada nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem z nimi od samego poczatku i kiedyś płaciłem za net nawet po 200zł. I to jest dopiero kradzież.
    Podpisałeś umowę, wiesz co na umowie było. Nie ich wina, że mało kto umowę podpisuje bez czytania.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie da się wyciągnąć więcej z łącza, które daje tp niż to jest w umowie. To co widzisz to najwyżej jakis błąd systemowy. Modem u TP jest synchronizowany z taką prędkością więc to techniznie nie możliwe żeby tak było. Nie mowiąc, że linia na to by nie pozwalała.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    Podpisałeś umowę, wiesz co na umowie było. Nie ich wina, że mało kto umowę podpisuje bez czytania.
    Pewno, że wiem co podpisuję i zawsze czytam-ale łacza osiedlowe sciagaja 20zł za 512mb, a ja płąciłem 120zł. A ja nie mam innego wyjścia.Czy to nie jest kradzież.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jedi Zobacz post
    Nie da się wyciągnąć więcej z łącza, które daje tp niż to jest w umowie. To co widzisz to najwyżej jakis błąd systemowy. Modem u TP jest synchronizowany z taką prędkością więc to techniznie nie możliwe żeby tak było. Nie mowiąc, że linia na to by nie pozwalała.
    Powiem tak, jeśli sciagam w szybkości 128kb/s to mam plik 700mb w 1,5 godziny, a jeśli jest ten psikus to w 20 minut- ot tyle wszystkiego.

Cytat Napisał Rammstein777 Zobacz post
    Pewno, że wiem co podpisuję i zawsze czytam-ale łacza osiedlowe sciagaja 20zł za 512mb, a ja płąciłem 120zł. A ja nie mam innego wyjścia.Czy to nie jest kradzież.
    Jeśli w momencie podpisania wiedziałeś że będziesz tyle płacić to to NIE JEST KRADZIEŻ.

Jeśli mieszkasz w takim miejscu że tylko TP SA podciągnęła wam internet to bądź wdzięczny, że go w ogóle masz. Jeśli istnieje w twojej okolicy konkurencja trzeba było u niej zamówić internet a nie nazywać ludzi złodziejami. Twoim tokiem rozumowania można nazwać złodziejem każdego kto próbuje zarobić.

Cytat Napisał Rammstein777 Zobacz post
    Powiem tak, jeśli sciagam w szybkości 128kb/s to mam plik 700mb w 1,5 godziny, a jeśli jest ten psikus to w 20 minut- ot tyle wszystkiego.
    Albo nie rozróżniasz kilobajta od kilobita (kB a kb) albo z jakichś przyczyn lądujesz czasami na łączu 6Mbit/s.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Albo nie rozróżniasz kilobajta od kilobita (kB a kb) albo z jakichś przyczyn lądujesz czasami na łączu 6Mbit/s.[/QUOTE]

Człowieku przecież Ci piszę, że ściagam plik 700mb w 20 minut- jak takiś madrala to se ściagnij 1 megówka.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A złodziejami i tak są, bo ceny są z vatem już niby-a potem na rachunku jeszcze doliczaja 22% vat, chodz wcześniej go i tak naliczyli.

Siła Reputacji
    0

A złodziejami i tak są, bo ceny są z vatem już niby-a potem na rachunku jeszcze doliczaja 22% vat, chodz wcześniej go i tak naliczyli.
    No to jak są twoim zdaniem złodziejami, to powinieneś to zgłosić odpowiednim organom, inaczej okaże się ze ty jesteś przestępcą, zatajając informacje o kradzieży.

Człowieku!! Oni są kontrolowani przez UKE, federacje konsumentów, dziesiątki innych organów i przez samą konkurencje... ty myślisz że oni mogą sobie pozwolić w tej chwili na jakiekolwiek niedomówienia?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    No to jak są twoim zdaniem złodziejami, to powinieneś to zgłosić odpowiednim organom, inaczej okaże się ze ty jesteś przestępcą, zatajając informacje o kradzieży.

Człowieku!! Oni są kontrolowani przez UKE, federacje konsumentów, dziesiątki innych organów i przez samą konkurencje... ty myślisz że oni mogą sobie pozwolić w tej chwili na jakiekolwiek niedomówienia?
    Przecież płaca karę za to teraz, że zataili i dawali cenniki niezgodne z prawem UKE.

Siła Reputacji
    0

Przecież płaca karę za to teraz, że zataili i dawali cenniki niezgodne z prawem UKE.
    Możesz jakoś rozszerzyć tą wypowiedź, znaczy się przynajmniej podać link do wiarygodnego newsa, i wyjaśnić co rozumiesz przez "prawo UKE"?

Ostatnia kara jaką UKE miała nałożyć na tp dotyczyła abonamentu za utrzymanie linii przy neostradzie bez telefonu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)