Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Format i Instalacja

Po dwukrotnym formacie i instalacji, podczas startu systemu pojawia się blady ekran powitalny na

monitorze. Następnie po kilkunastu sekundach powraca do normy? Następie w trakcie instalowania

programu z dyskietki(A 3.5) trzeba czekać chwilę do jej startu. Lecz po zainstalowaniu z

dyskietki j/w i restarcie kompa nie może on zaskoczyć, pojawia mi się tylko plansza Windowsa? Nie

pomaga miękki restart ani twardy, co mogę jedynie zrobić, to wyłączyć na moment zasilanie i

spróbować ponownie. Po chwili zaskoku wyświetla mi sie podświetlany napis na planszy z

komunikatem - "Uruchom system Windows normalnie" Prawdę mówiąc nie mam bladego pojęcia co się

dzieje i co mi tak miesza Evil or Very Mad System Op. Windows H.E + sp2 :evil:

solex

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Po formacie i instalacji systemu Windows XP Home.E , podczas startu systemu po instalacji.Pojawia się blady ekran powitalny na monitorze. Następnie po kilkunastu sekundach powraca do normy. Następnie w trakcie instalowania programu z dyskietki(A 3.5) trzeba czekać chwilę do jej startu, albo mam tylko puste okienko Mój komputer. Lecz po próbie zainstalowania z dyskietki j/w i restarcie kompa nie może on zaskoczyć, pojawia mi się tylko plansza Windowsa? Nie pomaga miękki restart ani twardy, co mogę jedynie zrobić, to wyłączyć na moment zasilanie i spróbować ponownie. Po chwili zaskoku wyświetla mi sie podświetlany napis na planszy z komunikatem - "Uruchom system Windows normalnie" Prawdę mówiąc nie mam bladego pojęcia co się dzieje i co mi tak miesza.#-o
    System Op. Windows H.E + sp2

RE: Jaśniejszy opis.
    Instaluję X program z dyskietki. Wkładam ją do stacji dyskietek, otwieram okno Mój komputer i zaznaczam (Stacja dyskietek 3.5 (A) Znika mi wszystko co jest w oknie, po kilkunastu sekundach pojawia się X program który chce instalować zaznaczam (setup) i po kilku sekundach jak zaskoczy,zazwyczaj mam napis - (brak odpowiedzi) Za którymś razem zaczyna sie instalka. Po zainstalowaniu - restart komputera - (nic się nie dzieje), ponawiam, nic. Próbuję (twardy restart) nic, wyłączam zasilania do komputera i włączam zasilanie oraz komp. zaskakuje, ale na ekranie mam komunikat systemowy w którym jest (podświetlone)napisane na dole ..(Uruchom system Windows normalnie).. jest to ostatni napis owego komunikatu, bo jest ich kilka, wybrałem ten podświetlony.Potwierdzam (ENTER) coś tam mieli, po kilkunastu sekundach zaskok , albo i nie. Nie zostaje mi nic innego jak powtórzyć j/w operację.
    Z ekranem jest tak, jak opisałem powyżej. Jest to objaw nieregularny. :-x

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Na forum dostał się jakiś spamowy robot, czy jest to realny problem?
    Jeżeli realny problem...
    Solex, przeczytaj to co piszesz jeszcze raz i powiedz, czy cokolwiek z tego rozumiesz? Bo ja mam problem...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    Na forum dostał się jakiś spamowy robot, czy jest to realny problem?
    Jeżeli realny problem...
    Solex, przeczytaj to co piszesz jeszcze raz i powiedz, czy cokolwiek z tego rozumiesz? Bo ja mam problem...
    re: celowo opisałem to w bardzo prostym i (zrozumiałym) języku. Gdybym chciał użyć terminów fachowych, to z pewnością miałbyś problem ze zrozumieniem czegokolwiek:wink: Zastanawia mnie tylko fakt Twojego odbioru info, co innym jest ono całkowicie klarowne i zrozumiałe:lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No jednak nie tak do końca klarowna ta wypowiedź.. Albo ta dyskietka to jakiś wirus, albo masz błędy na dysku. Albo Ci zasilacz siada. Spróbuj z innymi dyskietkami. Ekran "uruchom normalnie" to standard po "chamskim resecie" wingrozy..

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

celowo opisałem to w bardzo prostym i (zrozumiałym) języku. Gdybym chciał użyć terminów fachowych, to z pewnością miałbyś problem ze zrozumieniem czegokolwiek:wink:
    No nie wiem, do mnie widocznie ta prostota nie dociera. Jeżeli potrafisz się posługiwać fachowym językiem, to zapewne masz i fachową wiedzę, i nie możesz dać sobie rady z czymś takim?

Zastanawia mnie tylko fakt Twojego odbioru info, co innym jest ono całkowicie klarowne i zrozumiałe:lol:
    Gdyby tak było odpowiedzi by sie pojawiły już przy pierwszym poście.

Ja bym się przychylał do tego że na dyskietce jest jakiś syf.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    No nie wiem, do mnie widocznie ta prostota nie dociera. Jeżeli potrafisz się posługiwać fachowym językiem, to zapewne masz i fachową wiedzę, i nie możesz dać sobie rady z czymś takim?

Gdyby tak było odpowiedzi by sie pojawiły już przy pierwszym poście.

Ja bym się przychylał do tego że na dyskietce jest jakiś syf.
    RE: Tak czy inaczej ważne jest to, że ty zrozumiałeś (problem) Ale wielkie dzięki za zainteresowanie i radę :-)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)