Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 166
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

miejmy nadzieję, że zostaniecie tu na dłużej i odwdzięczycie się pomocą dla innych.
    A jednak mam przeczucie, graniczące z pewnością, że jak wrócą, to z kolejnym zadaniem z fizyki...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    A jednak mam przeczucie, graniczące z pewnością, że jak wrócą, to z kolejnym zadaniem z fizyki...

Obyś się mylił, chociaż myślę podobnie.
    Ja też uważałam, że otrzymam pomoc i powiem Wam bay bay a jednak zostałam.

Odnośnie fizyki, mimo najszczerszych chęci pomóc nie mogę, bo od podstawówki w tym przedmiocie byłam słabeuszem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał jeleszcz Zobacz post
    doderic prawie wszystko zrobi.Ciekawe czy potwierdzi mj komentarz na temat sformuowania tekstu zadania.
    Zgadzam si, e nadmiar tam danych, ale jak pamitam ze szkoy, to by taki trik nauczyciela: uczniowie wykuwali na blach wzorki, i potem jak w zadaniu byo podane A, B i C, a trzeba byo wyliczy D, to wybierali wzorek pasujcy do zestawu danych, wic nauczyciel komplikowa zadanie wprowadzajc "szum informacyjny".

Cytat Napisał jeleszcz Zobacz post
    k jest sta fizyczn zwizan ze sta dielektryczn prnie(0),jak podaem wyej.jl.
    Dzikuj za 'k'

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dziekuje bardzo )) Jestem uratowana, a juz tracilam nadzieje. O tresc to do mojej pani - ona nam dyktuje. Jezeli bd mogla w czyms pomoc to oczywiscie pomoge z checia

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Lightbulb

Cytat Napisał selena Zobacz post
    Obyś się mylił, chociaż myślę podobnie.
    lsnienie:
    To może wprowadzić zasadę podobną, jak jest w przypadku Reputacji?
    Np. danej osobie rozwiązujemy jedno zadanie za 50 postów na forum i nie częściej niż raz w miesiącu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ty ( i case- wcześniej) sprawiacie wrażenie pozbawionych cienia ufności w ludzi.Szkoda.
    Dopiero startuję na DI a już bezpodstawnie stawia mi ( to case)się zarzut obniżania poziomu edukacji w kraju! A może ja za frico( w przeciwieństwie do tabuna korepetytorów- "kasiarzy") chcę na forum uczyć metod rozwiązywania zadań z fizyki? i proszę o kredyt zaufania.
    Co w tym dziwnego i złego ,że szukają pomocy przy rozwiązywaniu zadań? Czy Ty wiesz jak ta kwestia wygląda u niektórych nauczycieli fizyki: zadają a nie uczą metod rozwiązywania i nakręcają rynek korepetycji,rynek na którym sami kręcą się jak w ukropie ("ja tobie "korki a ty mnie "korki").
    Poczekaj z drwiną i potępieniem,może mi się uda zainteresować jedną osobę fizyką,namówić do rozumowania,do dyskusji,do sięgnięcia po wartościową literaturę.Na początku wiele rzeczy wydaje się być ułomne,koślawe,ryzykowne, na "gołębich nóżkach".Cierliwości i więcej wiary w ludzi.Najpierw przyjdą z zadaniami a później odważą się popełniać błędy a jeszcze później przeżyją satysfakcję ,że sami wiedzą co i jak trzeba robić.Rozwój intelektualny człowieka ,to bardzo tajemnicza sprawa i zbyt szybki ferowanie wyroków może go wogóle zniweczyć.Co o tym myślisz?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dziekuje... U mojej pani musi byc wszytsko zdanie w zdanie co w zeszyczie tak samo z zadaniami. Ja niestety nie jestem umysl scisly bardziej humanistyczny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

postaram się pomagać i bywać tutaj częściej o ile tylko czas mi pozwoli:-) a jeśli chodzi o zadania z fizyki to (OBY!) pierwszy i ostatni raz

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jednak sa dobrzy ludzie na tym swiecie, ktorzy nawe nieznajomym pomoga

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Ty ( i case- wcześniej) sprawiacie wrażenie pozbawionych cienia ufności w ludzi.Szkoda.
    Czego ty ode mnie chcesz? Czy ja cię o coś oskarżyłem? Słowa na twój temat nie powiedziałem. Powiem więcej! jestem szczęśliwy, że ktoś taki tu trafił, bo w ciągu najbliższych dwóch dni będę miał dużo spięć z fizyką, i nie wiem, czy z wszystkich będę w stanie wyjść samodzielnie.

Co w tym dziwnego i złego ,że szukają pomocy przy rozwiązywaniu zadań?
    A czy toś mówi, ze to dziwne?
    Poczekaj z drwiną i potępieniem,może mi się uda zainteresować jedną osobę fizyką,namówić do rozumowania,do dyskusji,do sięgnięcia po wartościową literaturę.
    Jaka drwina, jakie potępienie? Możesz, z łaski swojej podać jakiekolwiek cytaty? Raczej nie. Moja wypowiedź w tym topiku w chwili pisania tego postu to 15 wyrazów.

Jedyne co na pisałem, to to że wątpię w to że te osoby którym rozwiązywałeś zadania zostaną na forum dłużej. WĄTPIE. Nie pisze że tak się stanie. Nie chce cię obrażać, ale moja wypowiedź to tylko 15 wyrazów napisanych prostym językiem, chyba ciężko tego nie zrozumieć. Brak ironii, brak podtekstów, brak drugiego znaczenia, itd.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia