Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 88
    Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Słońce, plaża i piękne cudowne dziewczyny, oczywiście najładniejsze nad Polskim Bałtykiem.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

Szkoda mi pieniędzy na solarium... poczekam na słońce i wtedy zażyję kąpieli słonecznej. Naturalnie. Ale równie niezdrowo

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

w solarium strasznie się męczę. Teraz, zanim słonce zacznie porządnie przygrzewać to stosuję balsam brązujący i skóra nie jest taka blada. Ale generalnie jak się opalam, to staram się chronić twarz, bo robią mi się przebarwienia i wygląda to słabo

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Opalanie się na słońcu jest lepsze. Jednak nalezy wtedy pamiętać o naszej cerze żeby jej nie zniszczyć. Po pierwsze dobrze ją nawilżyc- dużo pić płynów, stosować kremy nawilżające (polecam Siqiuens do cery przesuszonej), kremy z filtrem (całkiem niezła Soraya) i... tabletka Belissy Sun, żeby ta opalenizna mogła cieszyć oczy wszystkich dookoła na długi czas

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zdecydowanie zdrowsze opalanie na słońcu- wszystko co jest sztuczne nie jest zdrowe dla człowieka

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

chociaż słońce naturalne też nie jest zbyt zdrowe.

Raquel
    Gość

Nie jest zbyt zdrowe, ale za to jakie przyjemne, poza tym opalać się mozna "na szczęście" tylko kilka miesięcy w roku

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Kiciaszara- ani jedno,ani drugie nie jest zdrowe,niestety.Jeżeli chcesz złapać opaleniznę,to tylko na słońcu i tylko w godzinach od 9 - 11,a po południu od 13,30 - 16.Solarium odradzam stanowczo,powoduje choroby rakotwórcze,wiem co piszę,uwierz mi.A na jakieś większe wyjścia proponowałabym samoopalacz w sprayu.A przecież latem i tak każda chodzi w bluzkach na ramiączkach,wtedy słońce bardzo szybko łapie i jest z pewnościa bezpieczniej,niż leżenie plackiem na słońcu.Ale jeżeli już chcesz bardzo to w takich godzinach jak napisałam wyżej.Wyraz solarium wykreśl z pamięci.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

w umiarkowanych dawkach, ale zawsze wybieram slońce

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

zdecydowanie wolę opalanie na słońcu, zdrowsze i za darmo ale wiadomo, że ciało po zimie jest bardzo blade i zanim będzie taka pogoda, że będzie można opalać się na słońcu minie trochę czasu:/ dlatego wiosną kilka razy korzystam z solarium, żeby skóra nabrała koloru i gdy później ubiera się krótką koszulkę czy spodenki nie wygląda się już tak źle

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia